Дієта з висівками для схуднення та зміцнення здоровя

0
1

Доброго дня читачам блогу про спорт і здоров’я. На зв’язку Олександр Білий. Сьогодні ми поговоримо про боротьбу з надмірною вагою і визначимо наскільки можуть бути корисні висівки для схуднення. Для досягнення бажаного результату в процесі скидання зайвої ваги кожному хотілося б мати продукт, недорогий, доступний і ефективний.

Саме висівки є тим продуктом, який можуть собі дозволити все, вони є самим доступним товаром в магазинах, аптеках і в рослинному світі.

Що це взагалі за продукт

Висівки – продукт рослинного походження, який утворюється в процесі переробки злакових культур (пшениці, жита, ячменю, гречки, льону та інших). Більш чітке уявлення про те, що таке висівки, дає знання будови зерна.

Зерно покрите плодової і насінної оболонкою, під ними знаходяться ендосперм (центральна частина, до 80%) та зародок. Для виробництва сортового борошна найбільшу цінність має ендосперм, він багатий білком і крохмалем, чим вищий сорт борошна, тим більше центральних частин використано у виробництві. Проте центральні частини зерна менш багаті вітамінами, ніж оболонки і зародок.

Оболонки зерна в процесі виробництва видаляються, так як містять мало білків та інших речовин, необхідних для якісного борошна і крупи. Віддалені оболонки зерна – це висівки.

Цінність при надмірній вазі

Якщо висівки не мають ніякої корисної функції у виробництві борошна і крупи, чим корисні вони для людини? Знаючи хімічний склад оболонок зерна, цінність висівок стає очевидною.

Основною частиною корисних речовин у висівках є складні вуглеводи – харчові волокна або клітковина, яка відіграє величезну роль для здорового харчування в процесі схуднення:

  • Збираються і виводяться з організму шлаки і токсини, нітрати, солі важких металів, підвищуючи очищаючі властивості організму;
  • Нормалізує роботу травної та видільної систем, допомагаючи кишечнику працювати «як годинник», очищає складки і стінки кишечника від небажаної слизу, з’являється легкість у внутрішніх органах.Бере участь у зниженні рівня цукру і холестерину.
  • Підвищує рівень глюкози в крові при вживанні клітковини стає повільним, що важливо для людей з цукровим діабетом, крім того, почуття голоду не дасть про себе знати протягом тривалого часу.
  • Зв’язуючи воду і розбухаючи в шлунку, висівки дають відчуття насичення при невеликій кількості калорій, що також запобіжить відчуття голоду.

Людям, що мають захворювання травної системи, необхідна консультація лікаря перед включенням в свій раціон висівок, як джерела харчових волокон.

Висівки – це не тільки джерело клітковини, але й джерело вітамінів групи. В, Е і А. Не варто забувати про те, що обмеження вживання деяких продуктів (хлібобулочні, молочні, яйця, картоплю та інші) під час дієт може призвести до дефіциту цих вітамінів.

Функції в організмі вітамінів, що містяться у висівках наступні:

  • беруть участь в обмінних процесах (енергетичному, жировому, вуглеводному і білковому);
  • беруть участь у синтезі гемоглобіну крові – допомагають підтримувати організм в гормональному балансі;
  • регулюють функції м’язової та нервової системи;
  • сприяють підтримки імунітету;
  • покращують зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Скинути зайву вагу і знайти хороше здоров’я, настрій, стан шкіри і волосся без участі вітамінів групи. В, Е і А досить важко.

Для того, щоб ви змогли більш детально розібратися в принципах здорового харчування і побачити позитивні зміни у вашому організмі вже через кілька тижнів здивувавши своєю свіжістю близьких родичів і друзів, достатньо застосувати всі ті методики, які викладені у відео-курсі «Здорове харчування».

Спосіб застосування

Тепер давайте розберемо як приймати для досягнення позитивних змін в організмі. Висівки, як залишковий продукт виробництва борошна, розрізняють ступенем помолу: грубого (великі частинки) і тонкого (дрібні частинки). У харчуванні людей використовуються висівки дрібного помелу. В даний час сучасна промисловість виробляє висівки в зручній формі (гранули, порошки).

Крім того, виробники прагнуть урізноманітнити асортимент висівок не тільки за рахунок форми, але й за рахунок додавання різних корисних речовин (морської капусти, сушеної моркви, фруктози та інших) для збільшення поживної цінності висівок. Які краще вирішувати і пробувати вам. У продажу можна знайти, як правило пшеничні, вівсяні і лляні висівки.

Останнім часом у супермаркетах можна побачити впровадження продуктів, збагачених клітковиною на основі висівок в хлібобулочних виробах, кисломолочні продукти (йогурти, сирки), кондитерських виробах.

Багато хто задається питанням, як приготувати їх перед прийомом. Насправді спеціальних приготувань не потрібно, достатньо додати кілька ложок в основну їжу. Для очищення організму і ефективного схуднення рекомендується вживати чисті висівки – до чи вчасно їжі, запиваючи великою кількістю рідини, а також додавати в їжу – в салати, овочеві суміші, випічку.

Досить смачно і корисно буде вживання з нежирним кефіром натщесерце зранку.

Важливо, що це недорогий, але при цьому ефективний і доступний всім продукт здорового харчування та зниження маси тіла, його вживання досить просто і зручно. Не варто ігнорувати його позитивні властивості для оздоровлення всього організму. На цьому думаю завершувати. До зустрічі на сторінках sportivs.

Олександр Білий


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here