Кава користь і шкоду для здоровя людини

0
2

Вітаю читачів блогу про спорт і здоровий спосіб життя. Майже всі з нас люблять починати ранок з чашки кави. Для основної маси населення це мабуть цілий обряд який, як правило означає настання нового дня, дарує позитив і енергію на весь день. Тому, зрідка хто думає над корисністю даного напою. Але які ж плюси і мінуси від спілкування з таким другом? Кава користь і шкоду для здоров’я людини саме це питання сьогодні обговоримо.

Плюси вживання кави

  • Усуває стрес. Багатьма науковцями на практиці підтверджено: люди, які п’ють в день по 3 чашки кави, найменш схильні до дії захворювання сучасного покоління – стресу. А все завдяки тому, що кава робить позитивний вплив на серцево-судинну систему. Не рахуючи збільшення працездатності, якимось таємничим чином йде і дратівливість, а нервова система стає найменш чутливою(виключення-розлади та/або хронічні захворювання нервової системи, як вроджені, так і придбані, інвалідність, пов’язана з нервовою системою). Основне, що потрібно пам’ятати — це не вживати його занадто багато, щоб ніяк не довелося звільнятися від зворотного результату — стресу, стимульованого все тим же кофеїном.

  • Може бути корисний в косметичній медицині. Кава — є одним з обов’язкових компонентів в косметичній медицині, володіє чистячим і тонізуючим результатом на шкіру людини. Скраби з кофеїну, пілінги і маски — засоби №1 по догляду за шкірою. Обгортання на базі кави вважаються гарним засобом для тих, хто має намір звільнитися від розтяжок і целюліту на шкірі.
  • Збільшує працездатність. Підводними каменями в пристрасних суперечках між докторами всієї планети, з приводу корисності чи шкоди кави, став, очевидно, кофеїн. Субстанція, яка, як всі знають, вважається головним компонентом напою. Він дарує організму підбадьорливу дію на довгий час, збільшує і ініціює працездатність, утихомирює стомлення і пориви подовше поспати. Тонізувати — це те, з чим кава справляється краще за всіх.

  • Апетитно, і цим все сказано. Прекрасний запах, і чарівний смак кави притягує аж ніяк не тільки справжніх цінителів цього напою. Може бути, міцний чорний кави припадає до смаку не всім, однак латте, капучіно, мокко, гляссе, з молоком і інші варіації кави обожнюють майже всі, адже це дійсно смачно.

Поговоримо про Мінуси кави

  • Першим обманним ходом маркетингу є «нібито» здатність кави знижувати зайву вагу. Всі напевно бачили таку рекламу, де «просувають» так званий «Кава для схуднення!!!» — МІФ!!! Можете самі запитати у свого дієтолога; І якщо він дійсно грамотний фахівець, то тут же вам скаже що -«…Цього немає, та й просто бути не може!!!!»;
  • Адже подумайте самі — Що таке по своїй суті Кави? Це напій, де за основу виступає кофеїн і-УВАГА — Мелені зерна кави-вони ж-какао-бобів, а також в малюсіньких грамах — крохмаль, лютеїн і глютен. А тепер питання: — «Хіба не ці самі речовини в таких самих малесеньких грамах, що і в каві, містяться в таких продуктах, широко заборонених до вживання всім тим, хто худне, як наприклад: Картопля; Шоколад; Торти, Тістечка, Булочки; Цукерки; Хліб; Борошняне і здобне, солодке, і інше?
  • Другим, не мало важливим мінусом цього напою є, усім відома здатність кофеїну підвищувати серцево-судинний тиск. Особливо це актуально після 50 років. Тільки уявіть, що може статися з людиною, хронічно страждають підвищеним тиском, або серцево-судинним захворюванням, який, з ранку зайшовши на кухню, приміром помилково або не виспавшись, вип’є стакан Вашого свіжо-завареного кави?

  • До третього мінуса кави, можна віднести той, мало кому відомий факт, що до складу Кави входять саме ті речовини, які, як раз-таки, ні в якому разі не можна вживати в їжу тим, хто страждає: Гастритом, Панкреатитом, Виразкою, Коалитом, та іншими шлунково-кишковими захворюваннями, бо можна, буквально навіть з одного маленького глоточка, навіть холодної кави, заробити летальний результат, ну або в кращому випадку — важке загострення. Не вірите?- Запитайте у свого терапевта, він Вам з легкістю це підтвердить!
  • І, нарешті, четвертий, нещодавно відкритий факт-мінус Кави як напою. Не так давно, на черговому консиліумі лікарсько-медичних експертів, світового співтовариства охорони здоров’я встановили, що велика кількість Кофеїну в організмі, приблизно рівне ежеутреннему вживання по чашці кави перед сніданком, протягом 2х-3х місяців поспіль, здатне викликати в організмі залежність, з боку серцево-судинної і нервової систем, такого ж плану, як і залежність від нікотину, з тією лише різницею, що при нікотинової залежності ще страждає і дихальна система.

А тепер подумайте самі, чи так корисний і потрібний Вам каву, або в ряді випадків, все-таки постаратися обійтися без нього, по можливості? Тут вирішувати тільки вам. На цьому буду завершувати сьогоднішню статтю. До скорого!

Олександр Білий


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here