Моя рибалка на форель влітку в Карпатах

0
2

Вітаю читачів блогу sportivs.com. У продовження статті про мій сімейний відпустці і мандрівках по горах Карпати, сьогодні розповім про рибалку на форель, як і де я її ловив і наскільки мені це взагалі вдалося. Якщо хто не знає форель це такий сорт риби, який любить чисту воду із швидкою течією і водитися як правило в гірських районах.

Відразу хочу сказати, що я далеко не фанат рибалки і якщо на неї вибираюся, то це в кращому разі один раз на рік в першу чергу для зміни обстановки і відпочинку від міської суєти. Але раз вже забрався в Карпати не спробувати форелі підсмаженої на грилі це просто знущання. Поспілкувавшись з місцевими я зрозумів, що влітку знайти рибні місця в Сколівських Бескидах Карпатах саме там я і знаходився досить не просто так, як течія в літній час досить слабке, річки не повноводні. Пік клювання риби приходиться на весняний час, коли рясно таять снігу і пригріває сонечко.

Вообщем ідея лову форелі в гірських річках відпала і в одному з довколишніх селищ я знайшов розплідник з розведення форелі та щуки, який надає повний комплекс послуг для риболовлі з подальшим приготування за вашим бажанням і смаком.

Коду я підійшов до місця лову те, побачив просто зграї риби, які розсікали і вистрибували з води.

Скажу чесно побачена картина мене навіть трохи засмутила. Адже хотілося порибалити хоча б годинку, а тут така кількість, яка має ловитися блискавично. Вообщем закинув удило і став чекати поклева, але не тут-то було. Риба ходила навколо волосіні і поплавця, але наживку не чіпала. У вигляді наживки був хліб перетертий з рибним кормом. Просидів я напевно хвилин 40 результату нуль. Вже навіть намагався зловити рибу просто підсікти її гаком на плаву, але і це не вдалося. Сонечко виходило все вище вже було вже близько 10 годин і досить жарко, зловити в денну спечу шансів ще менше.

Почав припускати, що наживка не та і зловити на неї не реально. Почав ліпити з наживки кульки просто кидати їх воду без гачка. Яке було здивування, коли форель кидалася на цю приманку, як зграя піраній. Закидую слідом вудку, результат нуль, вже вожу крюком з приманкою прям перед рибиною і все одно не вистачає. Кидаю корм без гака з’їдають за секунди. Так напевно я рибалив ще близько години і почав розуміти, що якщо тут не можу зловити, то в гірських річках і поготів не вийшло б.

Вже змирився, що смаженої на грилі форелі сьогодні не буде, як і не буде юшки. Але минуло ще якихось півгодини і почався рибний жор. Приблизно протягом 5 хвилин упіймав 3 примірника до кілограма кожен.

Це мій улов, якого вистачило на великий казан вужі гриль.

Далі все це нам досить смачно приготували. Поки ми розташувалися в затишній дерев’яній альтанці з видом на підносяться гори.

Сама риболовля тут платна. Вартість спійманої риби становить 170 гривень (7,5$) за 1 кілограм, приготування однієї рибини (0,7$). Взагалі ціни цілком адекватні особливо враховуючи навколишню природу і смак самої форелі.

Ось така буває рибалка на форель. На цьому буду завершувати сьогоднішню статтю всім до зустрічі.

Олександр Білий

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here