Біль у стегні зліва віддає в ногу

11-26-2020

Рухливі ділянки тіла відчувають підвищене навантаження і з часом «зношуються», що в деяких випадках виявляється на профілактичному дослідженні МРТ. Тазостегновий суглоб має складну анатомічну будову, а розгалуженість нервових каналів в його зоні веде до поширення болю в ногу, спину або пахову область. Така особливість ускладнює діагностику, а пацієнти часто не пов’язують хворобливість з проблемами в кістковому зчленуванні. При перших проявах дискомфорту необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути подальшого поширення запалення і критичних наслідків. Спочатку хочу вам порекомендувати почитати статью від клиника Заболотного як лікувати хронічну тазову біль у чоловіків.

Опис і симптоми патологій суглобової зони опорно-рухового апарату

Тривалі прояви хворобливості є приводом до проведення МРТ кульшового суглоба. Саме кісткове зчленування НЕ пронизує нервовими волокнами, тому деякі захворювання можуть тривалий час протікати безсимптомно. Хворобливість з’являється на етапі ураження або компрессирования нервових каналів, що проходять в «шарнірної» області організму. На початковому етапі появи порушень виникають неприємні відчуття на обмеженій ділянці з’єднання стегнової кістки з тазом. Якщо захворювання ігнорується, вогнище запалення розростається і поширюється на сусідні тканини: м’язові і сухожилкові волокна, хрящові освіти, нервові і кровоносні шляху.

Людина може відчувати такі відчуття:

  • тривала иррадиирующая біль, що не проходить протягом декількох днів, причину якої можна виявити на МРТ кульшового суглоба;
  • нічна хворобливість, яка веде до безсоння;
  • бажання якомога частіше міняти пози, щоб розвантажити тазове зчленування при постійному дискомфорті в ньому.

Зазначені ознаки є приводом для ретельної діагностики, а невідкладна клінічна допомога потрібна, якщо хворий скаржиться на такі стани:

  • Іррадіація в пах. За проводить каналу нерва відбувається поширення пульсуючих відчуттів в нижню частину живота і пахову зону, при запаленні суміжних волокон порушується сідничний нерв.
  • Простріли в нижню частину спини. Можуть бути як різкими, так і тупими, пульсуючими, ведуть до обмеженості руху корпусом і тазом.
  • Поширення болю на ногу, включаючи колінний ділянку. Може проявлятися ослабленностью м’язів або зудять відчуттями в шкірних покривах.
  • Зчеплення «шарніра», що не дає вільно рухати кінцівкою. Виступає ознакою артритних і артрозних поразок.
  • Часткова або повна відсутність рухливості, пов’язане з руйнуванням тканин тазу або пережитим травмуванням.
  • Кульгавість, пов’язана з болем невеликої інтенсивності. Вимагає корекції, так як зміну рухової звички веде до деформації всього опорно-рухового апарату.

Більшість пацієнтів описують таке явище, як хрусткі звуки під час зміни положення тіла або руху. Подоба хрускоту виробляють окремі зв’язки. Якщо звук не супроводжується неприємними відчуттями, турбуватися не варто. Приєднання болю вимагає звернення до фахівця-медика.