Біоідентичних пілета для жінок що це таке

2-16-2021
  • bioage bioage

Підвищення потенції (чоловічої сили) препаратами біотехнологій

Сила чоловічих гормонів безпосередньо пов’язана з самооцінкою чоловіка, і це безперечно стосується представників чоловічої половини в різному віці. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ. Сьогодні медичні дослідження довели, що немає прямого зв’язку в зниженні потенції з віковими показниками.

Давайте розберемося в основних причинах відхилень. Можна грубо розділити всіх пацієнтів з такою симптоматикою на 2 групи:

1) молоді люди віком до 45 років

2) вікові чоловіки від 45 років і старше

Більш зрозумілою з медичної точки зору є група зрілих чоловіків з уже вираженими віковими змінами. Найчастіше причинами низького рівня потенції є:

– дисбаланс гормонів (зокрема різке зниження рівня тестостерону різних форм)

– запальні процеси у сфері урології (захворювання простати, хронічні вогнищеві захворювання сечостатевої системи)

– надмірна вага і суміжна з цим симптоматика (високий холестерин, високий рівень глюкози, проблеми з шлунково-кишковим трактом)

– ускладнена ситуацію з нервово дегенеративними процесами (часті вікові захворювання типу паркенсонізм, алцгеймера, деменційні розлади , підвищене психо –емоційне навантаження)

– зниження фізичного і розумового навантаження

Молоде покоління з більш високими показниками фізичного і психічного стану, на жаль ,часто має проблему низької потенції, іноді і повна її відсутність. Чому таке відбувається з групою людей, яка не повинна б входити в зону ризику.

На першому місці-причина психогенної еректильної дисфункції-іншими словами це фактори ситуативних, психо-травмуючих, партнерських проблем, які накладають свій відбиток на дисфункцію статевого акту. Психотерапевти, особливо психоаналітичного напрямку, впевнено оцінюють співвідношення психогенних і органічних порушень як 80: 20, тобто великою мірою проблема лежить не в площині здоров’я, а саме психологічних розладів.

На другому місці-дисбаланс гормонів, не тільки тестостерону, але і метформіну ( відповідає за зниження рівня цукру в крові), естрадіол (його переважання як жіночого начала) і т. Д.

З кожним періодом старіння організму кількість чоловічого гормону тестостерону знижується, у всіх це відбувається по персоналізованої динаміці генетичного анамнезу. За статистичними даними, після 30 років показник тестостерону падає на 2-5% на рік. Щоб його зберегти в нормі і стабілізувати його, рекомендовано стежити за своєю вагою (у чоловіків із зайвою вагою після 30 років з кожним роком в крові тестостерону стає на 10-20% менше)

На третьому місці-спосіб життя (харчування багате складними вуглеводами, низький рівень фізичної активності, стреси, куріння, зловживання алкоголем, не відрегульований режим сну і неспання і багато іншого)

Наша клініка perfecto room вже не перший рік працює з напрямку інноваційної біотехнологічної медицини, яка не приносить шкоди людині, не має звикань, ускладнень, побічних ефектів.

Диференційований підхід до індивідуального підбору біоідентичних гормональних пелет на сьогодні є найкращим діючим методом в посиленні потенції при різних захворюваннях або проявах низької сексуальної активності, зменшення потягу до жіночої статі.

З чого складається біогормональна пелета:

У самій назві вже лежить відповідь-це біологічно активні екстракти рослин, які за своєю хімічною структурою ідентичні людським гормонам. Пелети не мають окремих протипоказань (тільки при виражених клінічних симптомах або критичних показниках), алергій, ускладнень. Повністю безпечні. Сертифіковані моз україни, мають клінічні випробування більше 8 років по всьому світу.

Базова програма лікування:

Етап 1

– повний медичний скринінг на предмет можливих захворювань, рівня гормонального балансу, біохімічних показників крові і сечі.

Етап 2

– консультація з лікарем за результатами аналізів, основних проблем, побажань, і рекомендацій лікаря за програмою лікування (дозування гормонів, їх комбінація)

Етап 3

– внутрішньом’язове введення біогормональної пелети, зробленої індивідуально під корекцію ваших проблем

Як діє лікування біогормональними пелетами:

1) середній термін накопичення організмом необхідних елементів з біопелети займає максимально до 2 тижнів. За цей час виробляється системність органічного підбору необхідної денної дози для корекції або усунення симптомів.

2) після 2 тижнів організм накопичує достатньо кожного відсутнього біогормону, і саме з цього періоду пацієнт бачить результативність лікування. У багатьох пацієнтів цей період може починатися раніше, але все це індивідуально.

3) термін дії пелети до 8 міс. Іноді досягається дія більш тривалого характеру при стимуляції результату додаткового фізичного навантаження, збалансованим харчуванням, зменшенням факторів стресу.

Чого очікувати після установки біо пелет:

– підвищення сексуального потягу

– відновлення потенції при регулярному сексуальному житті

– поліпшується загальне самопочуття пацієнта (бадьорість, активації сили, приплив енергії, витриманість при силових навантаженнях)

– поліпшується тонус м’язів, якість шкіри, йде набряклість

– у комбінації з метформіном-скидання надмірної ваги, схуднення

Ми пропонуємо роботу в престижному клубі краси бізнес класу, стабільний і високий дохід, можливість розвиватися.кабінет оснащений всім необхідним для роботи, виконуються всі умови стерилізації інструментів (є сухожар).

Гнучкий графік роботи в дружній атмосфері 2/2;

..

У суботу в миколаєві проходитиме семінар “усвідомленість. Що таке справжня любов?”

Час – 10:00

Вартість – 200 грн.

Місце-кафе “kings lounge”

Адреса: м. Миколаїв, вул. Фалеевская, 9а

❤️

Все що тобі потрібно, це твоя любов. Все, в чому ти потребуєш..

Кардіолог, терапевт, невропатолог, медсестра маніпуляційного кабінету, психолог.

Т. 067 637 88 81

Запрошую в косметичну компанію unice користуватися якісною продукцією повсякденного користування від світових брендів (догляд за обличчям, тілом, волоссям, декоративна косметика, парфуми, а також продукція по догляду за будинком) ⠀

➡ ️оформлю безкоштовно дисконт на всю нашу продукцію від ..

Сон на бджолиних вуликах-унікальна процедура для оздоровлення повністю всього організму

Після відвідування апі-будиночка збільшується рівень фізичної енергії і концентрації, поліпшується сон, усувається відчуття хронічної втоми. Процедура гармонізує і покращує роботу мозку, а також, с..

Продам нову електро-механічну стійку для рентгенологічного випромінювача. Модель harl-3618+superjack ii + hq series, 36v dc.18 inch.

Всі ви багато чули і читали про чудодійні властивості куркуми, але спробувати не наважуєтеся – а раптом не підійде, і гроші будуть просто викинуті на вітер.

Вихід є.

Ви можете купити кілька капсул куркуміну, і випробувати його ефективність, витративши невелику суму.

Адже п..

Склад верстатів gillette.

Вимоги: чоловіки, жінки, пари. Вік від 20 до 50 років. Безвіз.

Обов’язки:

Упаковка верстатів для гоління. Кожен день працівники приходять за пів години до початку роботи щоб розписатися на списках у лідерів. Кожен день ..

Чехія косметична фабрика

Фабрика l’oreal

М. Ржичани (околиця праги)чоловіків, жінок, сімейні пари до 55 л.

90 крон на годину

10-12 годин 6 днів на тиждень

Житло надається безкоштовно

Документи: тільки чеська робоча віза.

Допомог..

Лікування ожиріння (надмірної ваги) біоідентичними пелетами в києві

Проблема ожиріння або надмірної ваги в сучасному світі торкнулася практично кожного, хтось може впорається з нею, а комусь це не під силу.

Як визначити, чи є у мене ожиріння: