Чемпіонат з гонок на виживання в моєму місті

281

Всім привіт з Вами Олександр Білий. У сьогоднішній статті я хочу поділитися з вами своїми враженнями про відвідини чемпіонату з екстремального виду спорту «Гонки на виживання», які проводяться щорічно в моєму місті. Як завжди цей захід вдалося, організація була на вищому рівні.

Отже, 23.05.2015 р. відбулося це захоплююча подія. Погода була просто казка, сонячно але ще не жарко. Автотраси були трохи мокрими, що зменшувало пилоутворення так, як грунт там глинистий і в суху погоду утворюються кульові бурі. Щоб цього не відбувалося автотраси періодично змочують за допомогою автомониторов.

Суть самої гонки полягає приїхати на старт першим, для цього можна збивати в кювет, таранити і підрізати на крутих поворотах машини противника. Самі автомобілі саме для цього і призначені так, як посилені в салоні спеціальними тягами, які не дозволять деформуватися кузову. Замість стекол автомобілів решітки. Двигун разом з радіатором і бензобаком, знаходяться безпосередньо в самому салоні авто по центру і як би захищені таким чином від пошкоджень при зіткненнях.

Ось такі автомобілі беруть участь на «Гонки на виживання».

Ось така ось глиняний траса. Замети в поворотах забезпечені, та й до того ж між заїздами всю трасу змочують, щоб додати екстриму.

Ще кілька фото

Всього було п’ять заїздів, кожен заїзд якщо не помиляюся за вісім кіл (не вважав), в перервах все організовано прохолодні напої, шашлики і т. д.

Щоб сильно не вдаватися в опис для Вас я зняв невелике відео-ролик, в якому все наочно можна побачити. На цьому буду завершувати, приємного перегляду. Поки що.

Олександр Білий