Ефективна сушка тіла і спалювання жиру для дівчат

306

Радий привітати вас, дорогі друзі, з вами Олександр Білий і мій спортивно-інформативний блог sportivs. Наближається весна і незабаром літній сезон, і всі б хотіли бути у формі, мати рельєфне спортивну статуру і мінімум підшкірного жиру, особливо це стосується жіночої статі. Тому я вирішив в цій статті розглянути досить актуальну тему сушка тіла для дівчат. Також нижче описана інформація цілком буде корисною і дієвою для чоловіків.

Основні поняття

Щоб у вас не виникло питань щодо ходу читання статті, я вам розповім, що таке сушка і ми з вами розглянемо основні поняття.

Сушка – спалювання підшкірного жиру. Сушіння відбувається за допомогою низкоуглеводой дієти (обмеження калорій). Основним плюсом сушіння є те, що в процесі спалюється жир, і залишається м’язова маса.
Даний вид схуднення використовують бодібілдери перед змаганнями, адже на сцені дуже важливо естетичне, рельєфне тіло. Користю сушіння є регулярні кардіо навантаження, які позитивно впливають на серцево-судинній системі.

Основним джерелом енергії вважаються вуглеводи. Щоб активізувати в організмі жиросжигающие процеси необхідно зменшити кількість вуглеводів. Іншим словом, організм в якості енергії буде витрачати жирові запаси.

Корисні поради

Сушіння є кілька основних секретів, які допомагають досягти хороших результатів. Зараз я вам розповім про них.

1. Прискорюйте свій рівень метаболізму(обміну речовин) з допомогою дробового харчування. Я рекомендую поставити собі нагадування на кожен день, що в добу повинно бути 5-6 невеликих прийомів їжі кожні 2-3 години.

2. Пийте більше води. Людський організм на 80% складається з води. Випиваючи 2-3 літри води в день, ви розганяєте свій рівень обміну речовин.

3. Підраховуйте калорії. Почніть з певної позначки, поступово знижуючи загальну кількість калорій. Організм в якості енергії буде витрачати жирові відкладення.

4. До і після тренування не їсти 2 години. На тренуванні організм буде брати жирові запаси в якості енергії.

5. Зробіть заміри обсягів (талія, сідниці, груди), в процесі сушіння ви порівняти результати до і після.

У багатьох виникає питання, що їсти на сушінні? Зараз я вам розпишу основні продукти, які корисні під час дієти, і які використовувати в їжу не рекомендується.

Правильне харчування

Основним меню на місяць будуть продукти, з низьким вмістом вуглеводів. Такі продукти в основному малокалорійні, це чудово підійде для нашої дієти. Список корисних продуктів:

 • рис;
 • гречана каша;
 • яйця (варені);
 • овочі;
 • бобові;
 • сир (знежирений);
 • молочні продукти (з мінімальним вмістом жиру);
 • оливкова олія;
 • фрукти (виняток банани)
 • риба;
 • курка (варена).

Категорично заборонені наступні продукти:

 • борошняні вироби (булочки, хліб), замість цього я рекомендую їсти хлібці;
 • кондитерські джерела;
 • солодка, газована вода.

Мінусами такої дієти є те, що є дуже велика спокуса з’їсти що-небудь солодке. Але як кажуть, краса вимагає жертв. Тому щоб побудувати красиве, рельєфне тіло, необхідно дотримуватися суворої дисципліни.

На тиждень, дівчатам рекомендується приймати 2г вуглеводів на 1 кг власної ваги. Щоб обмежити себе від зриву під час дієти, можна позбавлятися від шкідливих продуктів поступово. Зробіть упор на зелені овочі, які багаті клітковиною. Клітковина буде допомагати засвоюватися білку. Під час сушіння, я раджу зменшити кількість спецій, солі, кетчупу і майонезу до мінімуму.

Тренування

На сушінні, я рекомендую збільшити загальну кількість тренувань до 5 разів на тиждень. Дана програма тренувань допоможе вам добитися хороших результатів.

Щоб активувати жиросжигающие процеси, необхідно збільшити інтенсивність тренування. Це відбувається за рахунок збільшення загальної кількості повторень в підході. Щоб домогтися максимальних результатів, зведіть час відпочинку між підходами до мінімуму – 30сек – 1 хвилина. У залі, по закінченню кожного тренування приділяйте час кардіо навантажень, за рахунок яких і йде основна позбавлення від жиру.

Однак не рекомендується з перших днів виснажувати організм надмірними, фізичними та кардіо навантаженнями. В іншому випадку ви можете завдати шкоди організму – стрес, в результаті якого як швидко ви втратили вагу, так швидко ви його і наберете.

Тепер про кардіо навантаженнях. На даний момент найбільш популярні і ефективні це: їзда на велосипеді/велотренажері, стрибки на скакалці, плавання, ну і найголовніше біг. Якщо у вас в залі є бігова доріжка, то в кінці кожного тренування я рекомендую проводити час саме на ній.

Якщо ні – не біда, вийдіть на стадіон, в помірному темпі пробіжіть 15-20 хвилин. Всі хочуть красиву, підтягнуту талію. Хитаючи прес, ви не досягнете стрункою, витонченої талії, щоб з’явився рельєф вам потрібно спалити певну кількість жирового прошарку, це відбувається за рахунок правильних тренувань (з кардіо навантаженнями і дієти).

Перед кожним тренуванням проводьте ретельну розминку, особливо коли у вашій програмі присутні кардіо навантаження. Інакше ви можете пошкодити зв’язки і суглоби, розтягнути м’язи.

Хороша розминка забезпечує:

 • Позитивним зарядом енергії;
 • Еластичність зв’язок і суглобів;
 • Хороший тонус.

Ми з вами розглянули що таке сушка, її основні принципи, я розповів про корисних порад, які допоможуть вам добитися хорошого результату. Пам’ятайте – головне бажання і дисципліна! Я прикріпив інформативне відео, яке, я сподіваюся, принесе багато корисної інформації. Якщо вам сподобалася стаття, ви можете натиснути «розповісти друзям» в соціальних мережах. Хороших, продуктивних тренувань, прискореного метаболізму вам. До швидких зустрічей.

Олександр Білий