Ефективні вправи для мязів трицепса

285

Здравствуйте, шановні читачі. Чи Знали ви, що тренування на трицепс допомагає розвивати майже дві третини м’язів на ваших руках? Але, чомусь, м’язам біцепса приділяється більше уваги і для нього існує більше вправ. Щоб це виправити, я трохи вивчав спеціальну літературу і поспілкувався з професійними тренерами, щоб поділитися з вами ефективними вправами. Ну, і, звичайно ж, стане в нагоді.

Рекомендується починати з малого, тим самим готуючи себе до більш ефективних вправ. В іншому випадку, ви можете отримати травму, що принесе масу незручностей і змусить відкласти заняття до повного одужання. Думаю, вас така перспектива не влаштовує? А ось займаючись тренуваннями правильно, можна отримати видимий результат вже через місяць регулярних вправ. Тому, рекомендую почати спочатку з віджимання від підлоги та на брусах, а вже потім переходити до більш складним тренувань. Власне, в тому порядку вправ, як вони йдуть далі, і варто займатися.

Віджимання від підлоги

Ця вправа є базовим тренінгом. Розвиваються, більшою мірою, трицепси і м’язи грудей. Великою перевагою віджимання є те, що цим можна спокійно займатися в домашніх умовах. При класичному виконанні, велика частина навантаження лягає на середню частину грудей. Оскільки, в даному випадку нас цікавить саме трицепс, то рекомендується віджиматися з вузькою постановкою рук. Просто кажучи, при занятті, потрібно максимально зблизити долоні, що дасть навантаження на ту частину тіла, куди ми і плануємо.

Віджимання на брусах

Досить проста вправа. Заняття на бруси легко організувати – часто вони встановлені в найближчих парках, стадіонах, шкільних дворах, а в деяких і вдома. Для кращої навантаження саме на потрібні нам м’язи, варто ставити руки на максимально близьку до один одному відстань. При бажанні ускладнити завдання, можна скористатися зворотним хватом – тобто, вигнувши долоні так, щоб пальці дивилися в бік тіла. Це дасть кращий результат, але не підготовленій людині, може даватися важко.

Жим штанги вузьким рогачем

Це вже більш складна, але ефективне завдання, до якого буде непросто підійти людині, раніше не займаючись спортом. Велика частина навантаження йде на саму велику головку трицепса, яка відповідає за основну масу. Чи варто говорити, наскільки важка ця тренування і як швидко стануть рости ваші м’язи?

Намагайтеся під час заняття не допомагати собі грудними м’язами. Зрозуміло, цього не вийде повністю виключити, але звести до мінімуму варто пробувати. Власне, хват невеликої ширини і допомагає в цьому. Але не варто фанатично до цього ставитися, інакше ризикуєте отримати травму. Не використовуйте хват вже ширини плечей – цим ви захистите себе від можливих неприємностей, які вам не до чого.

Французький жим

Відразу обмовлюся – новачкам не варто займатися цією вправою, оскільки воно досить складне. Рекомендується проводити заняття в тренажерному залі, де є не тільки спеціальне устаткування, але і тренер, який може робити підказки.

Важливою складовою є підбір ваги. Не потрібно починати з штанг адже, як я згадував вище, це досить складна навантаження і, до того ж, при неправильному підході, ще й травматична.

Я опишу найбільш легкий варіант французького жиму. Ляжте на горизонтальну поверхню і візьміть, бажано, вигнуту штангу. Підніміть її вгору перед собою – це стартова позиція. Потім опускайте штангу до торкання з чолом – це на вдиху. Після, без паузи і на видиху повертайтеся у вихідну позицію. При цій техніці, найбільш сильно будуть задіяні м’язи, що знаходяться біля ліктя. Така програма дає швидкі результати.

Загальна інформація

Трицепс, крім силової користі, несе в собі естетичну складову. На нього припадає близько двох третин м’язів плеча, а також, він відіграє велику роль в ліктьовій зоні. Тому, розвинений трицепс формує красиві чоловічі руки.

Для жінок, які бажають бути фізично розвиненими, але в теж час, мати жіночні руки, рекомендується користуватись, в основному, віджиманням, а замість штанги займатися з гантелями. Але це вже вибір кожного, бо естетична складова має досить суб’єктивний смак.

Також не забувайте про правильно збалансоване харчування, яке допоможе наростити масу і промальовувати рельєф м’язових волокон. Досвідчені спортсмени для цього використовують якісне спортивне харчування.

Сподіваюся, мої поради вам допоможуть по удосконаленню свого тіла і здоров’я. Підписуйтесь на блог – далі вас чекає ще більше цікавої інформації, якої, найближчим часом, я з вами планую поділитися. Спасибі за увагу і до нових зустрічей! Будьте здорові!

Олександр Білий