Генератори електрики Champion (чемпіон)

12-14-2021

Подача електрики на життєво важливі об’єкти при збоях в енергопостачанні, заживлення електроінструменту, обладнання при аваріях можливі завдяки мобільним генераторам струму. В інтернет-магазині “лодка 5” для жителів і організацій України – великий вибір електрогенераторів. Зверніться за посиланням https://lodka5.com.ua/generatory/generatory-champion/ та оберіть потрібний саме для Вас.

Аварійні відключення електроенергії іноді трапляються і в великих містах і в області . Забезпечити енергоживлення для освітлення запасних виходів з будівель, продовження розпочатої хірургічної операції, роботи електроінструменту при розбиранні завалів – завдання генераторів струму. Інтернет-магазин “лодка 5” пропонує міні електростанції різної потужності з приводом від газорідинних двигунів.

Різновиди генераторів струму Champion

Генераторна установка складається з двигуна внутрішнього згоряння, електрогенератора з ротором, що обертається від моторного вала. Блок агрегатів кріпиться до загальної рами або станини з амортизаторами для гасіння вібрацій. Міні-станції чемпіон випускаються на китайських заводах у виконаннях за типом палива, що спалюється:

  • дизельними – з 4-х тактним двигуном;
  • бензиновими – з 2-х і чотиритактними моторами;
  • бензино-газовими-4-тактними, що працюють на двох видах палива: бензині і зрідженому газі.


Запуск двигунів можливий вручну стартовим шнуром, електрозапуском-натисканням кнопки або поворотом ключа, в цьому випадку необхідна комплектація акумулятором. Зручний пуск генератора-Автоматичний: мотор заводиться по команді блоку управління при знеструмленні електромережі, а з подачею електрики в мережу – відключається.

Електрогенератори Champion випускаються в категоріях побутового, професійного обладнання: виробляється електроенергія призначається одно – або трифазним енергомереж. Двигуни міні-електростанцій чемпіон економічні, малошумні, безпечні в експлуатації для людей і навколишнього середовища. Буква Е в маркуванні генератора вказує на комплектацію моделі електростартером.

Особливості дизельних генераторів Champion

Дизельні агрегати могутніше бензинових: модельний ряд генераторів на соляровому паливі починається з 2 кВт. Охолодження двигуна до потужності 5 кВт може бути повітряним, а понад 25 – тільки рідинним: такі дизельні електростанції розраховані на цілодобову роботу протягом тривалого часу. Модельний ряд дизельгенераторів Champion в каталозі представлений малопотужними, середньої потужності і промисловими генераторами:

  • DG3601E-електрозапуск, 4-тактний 1-циліндровий двигун з повітряним охолодженням потужністю: номінальною / піковою-2,7 / 3 кВт. Споживання пального-1,2 л / год, Вага станції-80 кг;
  • DG6501E-приводний двигун: одноциліндровий з охолодженням повітрям. Передбачені 2 обгумованих колеса для перекочування станції масою 0,1 т до місця установки. Генерується потужність-5/5, 5 кВт, витрата палива – 1,7 л/год, комплектується лічильником мотогодин, 1-фазний. Встановлені розетки 12, 230 В;
  • DG20000ES – 3-генератор професійного застосування трифазний вагою 0,8 т на полозах з 4-циліндровим двигуном.

Споживання дизпалива-5 л / год, електричний пуск, лічильник. Потужність електростанції генерується-25/27, 5 кВт, охолодження – рідинне. Напруга на виході – 230/400 V, час безперервної роботи – 10 годин.
Дизельні станції чемпіон багатофункціональні, безпечні у використанні.

Характерні відмінності бензогенераторів

Головна особливість генераторів Champion з 2-х тактним бензодвигуном-мала потужність, компактність, простота обслуговування. Чотиритактні-складніше, потужніше, екологічно безпечніші, економічні. У порівнянні з дизелями, бензинові приводи легше запускаються взимку, часто купуються приватниками для дачі, будинку, походів на природу. Інші відмінності:

  • Генератори з двигунами на бензині. Потужність 1-фазних-0,7 – 12 кВА, трифазних-5-15. Характеристики найменшого в лінійці туристичного енергоджерела Champion GG951DC: габарити – 33х32х38 см, Вага – 16 кг, Потужність-650/720 Вт. Витрата палива (А – 92) – 0,7 л/год, стартер ручний, розетки 220, 12 В.
  • Електрогенератори з бензино-газовим мотором. Розміри Champion LPG2500: 60х43х43 см, Вага – 42 кг.Двигун-4 – тактний потужністю на виході 2/2,3 кВт, з витратою бензину/газу-1,6 л/год/1,1 кг/год. Розетки 220, 12 В, стрілочний вольтметр на приладовій дошці, ручний стартер.
  • Інверторні бензогенератори. Від звичайних станцій відрізняються можливістю підключення електроніки, безшумністю, компактністю і малою вагою. Генератор Champion IGG950 видає 0,8 кВт, важить 12 кг, витрата бензину – 0,5 л/год. Вихідна напруга 230 і 12 В, стартер – ручний. Час безперервної роботи-5 годин.


Всі моделі оснащені датчиком рівня масла, панеллю управління з індикаторами, захистом від короткого замикання.

Ціни переносних джерел електроенергії


Вартість представлених в каталозі магазину “Барс” пересувних електрогенераторів доступна установам і фізичним особам: розбіг по потужності станцій – 1-28 кВт, по грошах – 4-200 тис. руб. закономірності в розподілі цін

Вартість генераторів знаходиться в прямій залежності від вироблюваної потужності.
Електрогенератори з дизельним двигуном цінуються вище, ніж бензомоторні.

Вибираючи резервне джерело електрики, виходять з таких положень: потужності 1-2 кВт вистачає для одиничного приладу, 3-5 – досить для невеликої дачі, а генератори ≥8 кВт використовуються на будмайданчиках. В інтернет-магазині “лодка 5” розміщений каталог зі зручним пошуком, підібрати електрогенератор можна для будь-яких умов.