Хто такий отоларинголог

7-27-2021

Людині справжнього важливий якісний сервіс, широкий спектр послуг, що надаються, індивідуальний підхід і лояльна цінова політика. У лор клініці оториноларингології  працюють лікарі вищої категорії та кандидати наук. Саме тому люди все частіше віддають перевагу приватним медичним закладам, де їх чекає стабільно хороше обслуговування і комплексне лікування, особливо коли мова йде про дітей. Також хочемо порекомендувати вибрати найкращого отоларинголога на сайті https://yevhenfliak.com/ , тут тільки найкращі спеціалісти .

Кожен орган людини відповідає за певний функціонал. Пазухи носа і він сам беруть участь в процесі розпізнання запахів і диханні. Вуха виступають в ролі своєрідного “приймача” сигналів, а також аналізатора звуків. Глотка дуже тісно взаємодіє з трахеєю, стравоходом і гортанню. Природно припустити, що вихід з ладу будь-якого з описаних вище органів загрожує негативними наслідками для організму.

Хто ж такий лор лікар?

Отоларинголог-це фахівець широкого профілю, який повинен не тільки володіти навичками терапевта, а й навченого досвідом хірурга. Він зобов’язаний постійно вдосконалювати свої медичні пізнання, які мають безпосереднє відношення до лор-органів. Хорошого фахівця знайти не так просто, оскільки спектр вирішуваних завдань досить великий.

Найчастіше до отоларинголога звертаються при захворюваннях носа (гайморит і риніт, фронтит, аденоїди, а також синусит та інші недуги), вуха (отит, тимпаніт, а також сірчані пробки, приглухуватість, євстахіїт, фурункул слухового проходу і так далі) і гортані (фарингіт і тонзиліт, а також ангіна і ларингіт). Записуються до цього фахівця і для того, щоб вирішити проблему з хропінням або голосовим апаратом.

Фахівець зобов’язаний ретельно досліджувати проблему, взяти необхідні аналізи, провести ретельну діагностику, включаючи причинно-наслідкові зв’язки і підібрати оптимальне лікування. Крім того отоларинголог проводить радіохірургічні операції і різні процедури.