Лікування хребта і суглобів в клініці “Вертебра”

6-24-2021

Кожна людина хоча б один раз у своєму житті відчула біль у спині, ногах або, наприклад, шиї. Причин розвитку больового синдрому дуже багато, і не всі вони пов’язані з втомою, перенапруженням або посиленими тренуваннями. Головне вчасно звернутися до лікаря, та виявити причин6у, отже не гайте часу і у випадку необхідності звертайтеся за посиланням врач спины Часто причини болю набагато серйозніше і пов’язані з хворобами внутрішніх органів. Найпоширенішими причинами виникнення болю в спині або кінцівках є:

  • Захворювання хребта (найчастіше причиною є грижа міжхребцевого диска, утворення остеофіту (виріст на хребці, який здавлює нервові корінці) і зміни в міжхребцевих суглобах і зв’язках)
  • Міофасціальні болі – в м’язах формуються больові точки, які викликають як локальну біль (в цій точці), так і віддалену, оніміння, стомлюваність, напруга м’язи. Міофасціальні болі часто поєднуються зі змінами в хребті.
  • Пухлина, травма шийного відділу хребта, інфекційні захворювання хребта, крововиливи в головний мозок – захворювання, які вимагають екстреного втручання і зустрічаються рідше.
  • Ураження суглобів і навколосуглобових тканин верхньої кінцівки (остеоартроз, артрит, запалення сухожиль м’язів верхньої кінцівки та ін.)
  • Артроз суглобів
  • Захворювання внутрішніх органів (захворювання серця, легенів)
  • Поразка кровоносних судин.
  • Полінейропатія або паранеопластіческйі синдром при онкології

З кожним пацієнтом в клініці “Вертебра” працюють досвідчені неврологи, реабілітологи, рефлексотерапевти, фахівці з реабілітаційного масажу, фізіотерапії та лікувальної фізкультури, а клініка оснащена необхідним сучасним обладнанням, тому ми працюємо з усіма причинами болю в спині і суглобах будь-якої складності.

Комплексне лікування кожного пацієнта

Багато пацієнтів, не знаючи про можливі причини болю, проводять самостійне лікування за допомогою мазей або масажу. Це в корені невірно, так як може не тільки не допомогти, але і нашкодити організму. В такому випадку подальше правильне лікування зазвичай займає більше часу і коштів пацієнта. Помітивши навіть слабкий біль в спині або суглобах, яка не проходить більше 3-х днів потрібно звернутися до невролога, який зможе діагностувати причину і своєчасно почати лікування.

Точна діагностика до лікування

Особливість програми в клініці-спочатку точна діагностика захворювань і його причин, а потім вже послідовне лікування різними методами. Ми ніколи не лікуємо всіх однаково, а підбираємо індивідуальну терапію, намагаємося знизити кількість медикоментів на користь інших сучасних методів. Для діагностики ми використовуємо мрт, кт та узд.

Етапи комплексного лікування

Лікування серйозних патологій хребта, кінцівок, дегенеративних змін хребців і суглобів найчастіше включає кілька етапів:

Етап 1. Діагностика захворювань, яка здійснюється лікарем на прийомі шляхом огляду і вивчення результатів обстеження. Завдяки цьому лікуючий лікар може бути присутнім на діагностиці або провести консультацію з лікарем узд для того, щоб побачити повну картину ситуації пацієнта.

На цьому етапі відбувається зниження гострого больового синдрому і первинне лікування, спрямоване на стабілізацію стану організму.

Термін 1 етапу – від 2 тижнів до 1 місяця.

Етап 2. Реабілітаційний етап.на цьому етапі лікар призначає процедури, які далі знижують біль, прибирають запалення і повертають організму втрачені функції, йде активна підготовка людини до звичного життя.термін-до 2 місяців.

Етап 3. Підтримуючий етап і профілактика рецидиву.після того, як у пацієнта відновилися функції, які дозволяють йому самостійно жити, займатися звичними справами, зникли болі – важливо закріпити результат. Порушення хребців і суглобів, запущені хворобою, повністю ніколи не зникнуть – тому важливо постійно стежити за їх станом, займатися профілактикою. На цьому етапі йде подальше відновлення функцій і профілактика рецидиву і появи супутніх захворювань. Найчастіше на підтримуючому етапі рекомендується займатися лікувальною фізкультурою і щорічно проходити курси вітамінів і препаратів для харчування тканин.

Щоб почати реабілітацію в клініці “Вертебра” , потрібно записатися на прийом до лікаря, який проведе діагностику і призначить необхідне лікування.