Методика бодіфлекс для схуднення за 15 хвилин

310

Вітаю читачів. У цій статті ми обговоримо систему бодіфлекс для початківців, яка являє собою методику позбавлення від зайвої ваги, заснована на аеробному диханні. Займатися цією практикою необхідно щодня по 15-20 хвилин. Обсяги тіла зменшаться вже дуже скоро.

Це і сталося з домогосподаркою з Америки Грір Чайлдерс. Ведучи боротьбу із зайвою вагою, вона розробила цю методику, щоб допомогти іншим. Використовуючи аеробне дихання, ви забезпечуєте свій організм значно більшою кількістю кисню, ніж це відбувається зазвичай. А значить, виникає необхідність витрачати цей кисень, активізуючи обмін речовин.

Звідси випливає, що займаючись, ви запускаєте механізм спалювання жиру. Підключаючи при цьому розтягування різних груп м’язів, ви направляєте кисень до проблемних ділянок тіла, де позбавлятися від жирових відкладень особливо необхідно. Тому забезпечення тканин киснем і прискорення обміну речовин, що забезпечує зменшення обсягів тіла. Проте без правильного дихання система працювати не буде.

Особливості тренування

Якщо ви початківець і вирішили займатися бодіфлексом, вам просто необхідно, насамперед, засвоїти техніку правильного дихання.

В цілому ж сама тренування займе не більше 15 хвилин:

 • Видихаємо повітря неспішно, безперервно, витягнувши губи трубочкою. Намагатися максимально видихнути все повітря з легенів, підтягуючи при цьому живіт.
 • Сильний, різкий, галасливий вдих носом. Вдихнути максимальний об’єм повітря животом, округлюючи його. Губи щільно зімкнуті.
 • Видихнути з силою весь набраний повітря широко відкритим ротом, видаючи при цьому звук: «Пах!». Рот відкривати якомога ширше.
 • Після повного видиху голову опустити на груди, рот закритий. Дихання затримати на 8-10 секунд. При цьому на затримці дихання, живіт максимально втягується під ребра.
 • Потім виконується розслаблений вдих носом. Рот при цьому закритий. Саме на затримці дихання виконується сама вправа.

Освоювати техніку дихання за методикою бодіфлекс краще під наглядом тренера. Якщо ж у вас немає можливості відвідувати спортзал, виправити ситуацію допоможуть якісні відео заняття.

В досягненні будь-якої мети, найголовнішою умовою є системність. Це правило залишається незмінним і в даному випадку. Систематичні тренування обов’язково дадуть результат. Займаючись бодіфлексом, не потрібно підсаджуватися на дієту. Так, режим харчування необхідно відрегулювати. Правильно харчуватися просто необхідно. Не можна відчувати голод, тому порції повинні бути невеликими, а часові інтервали між ними приблизно три години.

Природно, про булках і тортах слід забути. Ви зможете дозволяти собі солодке, але в міру, обов’язково враховуючи частоту, кількість та час доби для вживання солодощів. По закінченні декількох днів апетит помітно знижується. Шлунок природним чином скорочується. Ви не зможете приймати їжу в тому обсязі, в якому приймали раніше. Природно, на тлі насичення калорій споживається менше. Ви досягаєте бажаного схуднення, не мучачи себе дієтами.

Привабливою ця методика є ще й тому, що не вимагає додаткової фізичної підготовки, вікових обмежень. Але існує, на жаль, ряд протипоказань для занять, так як аеробне дихання включає процеси, що впливають на роботу багатьох органів.

Протипоказання дихальної гімнастики

 • Вагітність. Затримка дихання може згубно вплинути на плід. А от після пологів, ця методика дозволить вам швидко повернути колишню стрункість.
 • Захворювання серця. При аеробному диханні прискорюються кровеобменные процеси, що може негативно позначитися на стані здоров’я.
 • Гіпертонія, гіпотонія або високий внутрішньочерепний тиск. Кисневе голодування погіршить ситуацію.
 • Очні хвороби (глаукома, сильна короткозорість).
 • Будь-які хронічні захворювання. Дихальна гімнастика може викликати їх загострення.

Проблеми зі щитовидною залозою, жовчокам’яна хвороба, кровотечі, пухлини, захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла, період відновлення після травм або операцій, наявність будь-яких гриж.

Важливі моменти в методиці бодіфлекс

 • Не починати тренуватися, поки повністю не освоєна техніка дихання.
 • Визначити для себе зручний час, щоб займатися щодня. Це дуже важливо. Перерви в заняттях ніякої користі не принесуть, і починати потрібно буде все спочатку. Особливо ефективні заняття бодіфлексом вранці.
 • Займатися треба тільки на голодний шлунок, або через дві години після їжі. Воду краще не пити, так як вправи викликають активну діяльність м’язів живота. Добре, коли шлунок при цьому буде порожнім.
 • Вимірювати обсяги талії, стегон перед початком тренувань, щоб відзначати їх зменшення. Проробляти цю процедуру 1 раз на тиждень.
 • Дихальна гімнастика передбачає правильне, здорове харчування, вживання достатньої кількості води без газу (близько двох літрів на добу).

Є й противники цієї методики. Лікарі ведуть суперечки про користь системи. Деякі медики впевнені, що аеробний вид дихання і його затримка на 8-10 секунд не тільки не забезпечує тканини організму киснем, але веде до кисневого голодування, результатом якого можуть стати погіршення роботи мозку, високий артеріальний тиск, зниження імунітету і навіть виникнення ракових пухлин.

Прихильники ж бодіфлекса, що займаються практикою впродовж багатьох років, навпаки, стверджують, що саме бодіфлекс допоміг їм у поліпшенні стану здоров’я і зовнішнього вигляду. Зваживши всі «за» і «проти», тільки ви можете вирішити для себе: слідувати даній методиці чи ні.

Вибираючи заняття бодіфлексом, ви позбавляєтеся від надмірної ваги, поганого настрою, хронічної втоми, набряків, задишки, нестачі енергії. Але не забувайте про протипоказання. Проконсультуйтеся з лікарем і ще раз переконайтеся, що ви можете приступити до практики. Пам’ятайте, потрібно любити своє тіло, стежити за самопочуттям! Успіхів всім і удачі!

Олександр Білий