Протезування зубів

4-10-2020

Сучасна Ортопедична стоматологія досягла відмінних результатів в максимальному наближенні параметрів і характеристик зубних протезів до властивостей живих зубів. У нашій клініці використовуються останні досягнення в області протезування зубів, ми працюємо на результат і допомагаємо всім, хто зіткнувся з проблемою втрати зубів. Хочемо порекомендувати замовити протезування на Подолі

Цілі протезування зубів
Необхідність відновлювати втрачений зуб або зуби виникає не тільки через наявність поганого естетичного ефекту. Крім того, що відсутність зубів впливає на зовнішній вигляд і може навіть змінити риси обличчя, існують об’єктивні фізіологічні причини, за якими необхідно заповнити виниклу порожнечу в ротовій порожнині.

Відсутність зубів викликає:

Збільшення навантаження на здорові зуби і прискорення процесу їх руйнування
Погіршення якості пережовування їжі і порушення роботи шлунково-кишкового тракту внаслідок цього
Збільшення навантаження на скронево-нижньощелепний суглоб і можливе виникнення головних болів внаслідок цього
Поява небажаного ефекту “клацання” в суглобі
Неминуче поступове зміщення зубів через виникнення порожнього простору

Перераховані вище причини є вагомою підставою для того, щоб якомога швидше відновити втрачені зуби, адже запобігти проблемам набагато легше, ніж потім від них позбавлятися. Ми рекомендуємо вам вдатися до протезування зубів при наявності будь-якого із зазначених вище симптомів якомога швидше. Подбайте про своє здоров’я.