Що необхідно для успішного лікування алкогольної залежності ?

6-15-2020

Першим і абсолютно необхідною умовою успішного лікування є бажання самого пацієнта. Якщо людина хоче пити, ніхто проти його нічого зробити не зможе. Ніхто, крім самої людини, хворої на алкогольну хворобу, проблему не вирішить. Близькі люди, рідні, лікарі можуть тільки допомогти тому, хто сам хоче позбутися залежності, але ніяк не зробити це за нього. Також, спочатку хочемо вам порекомендувати лечение алкоголизма киев, эффективно, та  за кращою ціною.

Наша допомога має на увазі ретельний індивідуальний підхід. Оцінюється все: стаж алкоголізації, форма вживання, темп розвитку. Уже на етапі визначається частина хворих, з будь – якої фонової патологією, яка багато в чому обумовлює тяжкість і швидкість розвитку алкоголізму. Наприклад, деякі ендокринні захворювання (тиреотоксикоз), неврози, так звані прикордонні психічні розлади. Найчастіше успішної медикаментозної корекції таких станів досить, щоб позбавити людину від алкогольних проблем. Інша частина наших пацієнтів після первинного обстеження буде спрямована до психологів і психотерапевтів. Це, в основному, люди на ранніх стадіях алкогольної залежності або поки ще тільки зловживають алкоголем, у яких залежність ще не розвинулася. Робота з фахівцями в цих випадках часто дає хороші результати і зупиняє розвиток хвороби. Коли ми маємо справу з клінічними розгорнутими стадіями алкоголізму, то до медикаментозного і психотерапевтичного лікування рекомендуємо приєднати ті методики, які роблять прийом алкоголю неможливим. Їх дві групи: хімічні методи і методи впливу на головний мозок. В обох випадках відбувається зниження потягу до алкоголю, і прийом алкоголю стає небезпечним.

Процедури ці досить жорсткі і мають на увазі можливість дуже серйозних ускладнень в разі вживання алкоголю на тлі їх дії. Ми змушені широко їх використовувати, як мінімум з двох причин. По-перше настільки ефективних процедур просто не існує. Іноді це єдина можливість врятувати людину. По-друге менталітет російської людини такий, що поки Півень не клюне в одне м’яке місце, в мізках у нього не проясниться. Тому такі методики знайшли в нашій країні найширше застосування.

При правильно підібраному методі ми домагаємося тривалої ремісії, тобто періоду без алкоголю, і іноді вже цього достатньо, щоб людина оцінила переваги тверезого життя і назавжди позбувся алкогольної залежності.