Що потрібно знати про онлайн ставки на спорт?

1-14-2021


Які букмекерські контори в Україні варто вибрати для ставок
Беттінг в Інтернеті приносить величезні гроші тим, хто займається цим системно. Втім, спробувати може кожен. Досить вибрати букмекера з кращими умовами і робити ставки на спорт онлайн на вподобані події буквально в одне натискання. Однак результати таких дій безпосередньо залежать від удачі. Успіх на дистанції можливий лише з перевіреною стратегією, ретельним аналізом і розрахунком кожної ставки. Більш докладно з цього питання Ви дізнаєтеся за посиланням чемпионат швеции по футболу, аналізуйте, та робіть ваши ставки.

Доступні види парі


Визначення переможця або показника фори лише сама верхівка в світі ставок на спорт. Розпис події може становити більше 100 результатів. Необхідно ретельно проаналізувати статистику, мотивацію, останні новини зі стану супротивників. Часом непримітна ставка на більше або дорівнює 10 ударам по воротах дає кращий коефіцієнт і менший ризик. Адже фаворит може і оступитися, пропустити гол і весь матч намагатися відігратися. Парі на перемогу провалиться, а ось на удари по воротах забезпечить непоганий виграш.

Всього існує три типи ставок на спорт:

  • Одиночний результат. Кожне парі включає лише одну умову. Це найпопулярніші ставки на спорт на реальні гроші через їх простоту.
  • Експрес. В ордер записуються від двох до декількох десятків умов, вони відносяться до різних дат і спортивних дисциплін, однак якщо всі прогнози здійсняться, парі буде вважатися виграшним.
  • Live. Прогноз робиться на подію, що йде, коефіцієнти плавають, відображаючи хід матчу.

Професіонали поєднують ці види ставок в щоденних активностях. Сьогодні найбільший прибуток приносять ордера типу експрес, вони дозволяють скласти коефіцієнти при низькому або помірному ризику.

Особливості ставок на спорт


Важливо вести постійний облік, аналізувати ставки. Новачків часто збивають з пантелику прогнози. Це непоганий інструмент, якщо їм правильно користуватися. Деякі хороші ставки на спорт прогнози не заходять, це варто прийняти. Вони компенсуються за рахунок більш успішних ставок. Облік дозволяє визначити, які прогнози не виправдовують очікування, які напрямки краще скоротити, а де розвиватися.

Букмекер представляє лінію гарячих подій. Однак там не завжди знаходяться найкращі і цікаві варіанти. Наприклад, ставка на матч Ліги чемпіонів буде ставитися до середнього ризику. Розумніше покопатися в чемпіонатах і знайти варіант зі схожим коефіцієнтом, але значно меншими шансами на провал.

Завжди варто розглядати незвичайні ставки на спорт Україна, оцінюючи статистику. Наприклад, якщо команда любить гру в контроль, в 18 з 20 останніх матчах мала перевагу у володінні, то варто зробити ставку саме на більше володіння м’ячем, а не на результат зустрічі.

Корисні поради щодо ставок на спорт в онлайні
Не можна обмежуватися чемпіонатом або окремим видом спорту. Рекомендується розвиватися, виділяти невелику частину банкролла і уваги іншим дисциплінам. Це стало особливо актуально після пандемії, коли ряд напрямків просто не мав подій для ставок на спорт.

Поганою ідеєю буде відразу вводити весь депозит в гру. Краще починати з невеликих ставок, збирати статистику, відточувати результати. Буде потрібно близько 100 успішних парі, щоб знайти необхідний базовий досвід, навчитися відсівати неперспективні або надмірно ризикові результати.

Де краще робити ставки
В Інтернеті працює безліч букмекерських контор. Всі вони пропонують масу бонусів і обіцяють великі виграші. Але на практиці лише у одиничних букмекерів все це виявляється правдою. Тому дуже важливо відповідально підходити до їх вибору.