що таке блефаропластика

6-26-2021

Блефаропластика – це загальна назва операцій в переорбітальной області для усунення вікових змін або інших недосконалостей, викликаних, наприклад, надлишками підшкірного жиру, провисання шкіри, атрофією жирової тканини в області брів і їх птозом. Хочемо порекмендувати почитати про курси пластичної хірургії на сайті .

Операція допоможе повернути очам і особі в цілому молодість і привабливість. Для того, щоб результати втручання були такими, як очікує пацієнт, лікар повинен підходити до своєї роботи комплексно, а також враховувати будова обличчя в цілому. Тільки так можна забезпечити гармонійний зовнішній вигляд після операції.

Виділяють блефаропластику нижніх і верхніх повік. Перша операція показана при утворенні жирових гриж і надлишків шкіри під очима, друга – при нависання складки верхньої повіки.

Збираючись зробити блефаропластику століття, вивчіть фотографії робіт наших лікарів. Це дасть вам уявлення про те, з якими проблемами здатна впоратися операція. Детальні консультації в ході підготовки до втручання також допоможуть налаштуватися на те, чого варто очікувати. Лікар розповість, скільки часу буде потрібно на те, щоб проявився остаточний результат блефаропластики.

Джерело: uaps.in.ua