Що таке пейнтбол. Поради новачкам

5-18-2021

Отже, вам належить перша гра в пейнтбол. Від того, як вона пройде, буде залежати весь ваш подальший пейнтбольний досвід: чи стане він вашою улюбленою грою, або це буде перший і останній вихід на майданчик. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням пейнтбол Тернопіль.

Для новачків обов’язково буде проведено інструктаж в пейнтбольному клубі, але краще заздалегідь підготувати себе морально і фізично.

Підготуватися заздалегідь можна і самостійно, існує маса відео про те, як грати, про тактику і правила поведінки на полі. Не полінуйтеся подивитися парочку перед грою.

Добре, якщо ваша перша гра пройде в компанії знайомих вам людей, які мають приблизно однакові пізнання і рівень майстерності гри в пейнтбол.

Ви будете почувати себе більш комфортно і розслаблено серед однодумців. Бувають і інші ситуації, коли ви вперше потрапляєте на відкриту гру, де збираються гравці з різним досвідом. У такій ситуації немає нічого страшного! слід відразу попередити, що для вас це перша гра, щоб правильно розподілити сили в команді при виборі тактики.

Найчастіше, до новачків дають поради, як успішно почати грати в пейнтбол, ставляться лояльно і завжди готові допомогти. І все ж рекомендуємо заздалегідь ознайомитися із загальними правилами, щоб відчувати себе більш впевнено.

Перш за все, варто пам’ятати, що пейнтбол — це командна гра, тому перед початком треба домовитися з іншими учасниками:

Основна помилка початківців гравців полягає в неправильному виборі стратегії або в її повній відсутності.

Деякі новачки вибирають найбільше укриття і занадто довго відсиджуються в ньому, не маючи можливості спостерігати за ходом гри і допомагати іншим членам команди.

Інші, навпаки, зразу ж кидаються в атаку, не встигаючи оцінити обстановку, і, як правило, швидко потрапляють під обстріл. Радимо при можливості перед грою оглянути майданчик, намітити позицію і укриття, яке дозволить і бути під захистом і мати хороший огляд.

Продумайте вибір одягу-він повинен бути зручним, не сковувати рухи, закривати всю поверхню тіла і його повинно бути не шкода зіпсувати. Незважаючи на те, що фарба з кульок добре відпирається, в пейнтболі у вас буде багато інших можливостей забруднитися.

Найголовніше — уважно слухати інструктаж і техніку безпеки. Одне з головних правил пейнтболу для всіх учасників-ні в якому разі не знімати маску, навіть якщо в неї потрапила фарба.

Рухайтеся, стріляйте, беріть участь в грі і отримуйте від неї задоволення. Якщо вас “підстрелили”, привітайте себе з тим, що пройшли бойове хрещення!

І остання рекомендація: поважайте суперника. Не стріляйте в упор в незахищені місця і в уже ураженого гравця. Нехай пейнтбол принесе вам тільки приємні емоції, азарт і адреналін!