Сподін ігор

8-20-2021

Напевно, у кожного з нас періодично виникає думка зайнятися спортом.  Однак найчастіше ми знаходимо найрізноманітніші відмовки. Однією з найголовніших причин не займатися спортом прийнято вважати вік. Існує стереотип, що в зрілості не можна піддавати себе фізичним навантаженням. Однак це всього лише міф. Доказом можна назвати те, існують люди, які почали займатися спортом вже в зрілому віці. Причому вони мають деякі успіхи.

Одним з таких людей є український бігун-марафонець ігор сподін . Він відрізняється завзятістю і бажанням досягати своїх цілей. В юності майбутній марафонець зовсім не відрізнявся якимись особливими спортивними навичками. Він зрідка грав у футбол з однокурсниками. На цьому його фізична активність закінчувалася.

Після закінчення студентського життя ігорю взагалі стало не до спорту. Він активно займався своєю кар’єрою. Спочатку чоловік працював у банківській сфері. Через невелику кількість часу зрозумів, що це йому нецікаво. Тоді сподін відкрив себе як підприємця. Він налагодив роботу магазину рибальських снастей, а потім відкрив кілька точок швидкого харчування і ресторанів. Звичайно, ігор і зараз продовжує займатися своїм бізнесом, який активно розвивається, приносить йому гідний дохід. Про нього повний текст на сторінці зможе почитати кожен бажаючий. Бути може, ви зможете зробити цікаві для себе висновки і наслідувати його приклад.

З часом ігор став помічати зниження активності. Він вирішив звернутися до лікаря, щоб підтримувати своє здоров’я на хорошому рівні, виявити можливі проблеми. Доктор не виявив ніяких серйозних порушень. Він порадив чоловікові скорегувати харчування, зайнятися спортом. Сподін пішов рекомендаціям лікаря і приєднався до футбольної команди любителів, так як його колишній однокурсник якраз кликав його приєднатися до їх клубу.

Потім ігор спробував себе в бігу. Він зрозумів, що це йому подобається набагато більше. Звичайно, він не відразу брав великі дистанції. Українець починав з малого, але його завзятість не дозволяла зупинитися на досягнутому. Згодом сподін збільшував дистанції. Ігор став бігати разом з учасниками спортивного клубу. Він навіть мріяв про участь у марафоні. На жаль, через деякі обставини, пов’язані з бізнесом, мрію довелося відкласти. Однак думка про марафон не залишала ігоря сподіна. Все-таки хотілося зробити заплановане. В результаті він пробіг київський марафон і навіть кілька міжнародних – у брюсселі, валенсії, римі та единбурзі, а в планах українця взяти участь у забігу в нью-йорку.