Ставки на футбол в букмекерських конторах і їх планування

5-31-2020

Ефективні стратегії ставок на футбол
Перш, ніж почати робити ставки на футбол за існуючими алгоритмами, гравець повинен познайомитися з фінансовими стратегіями беттінга: за більш докладнішою інформацією з цього приводу, рекомендуємо звернутися за посиланням на сайт https://onlinestreams.ru/football/futbol-ukrainy/

Флет.
Відсоток від банку.
Фіксований прибуток.
Критерій Келлі
Догон.
Флет
В основі більшості теорій беттінга лежить ставка фіксованою сумою, яка не змінюється як при виграшних серіях, так і при програшних. Якщо беттор взяв за основу флет в 5% від початкового банку, то ні за яких обставин від первинних установок ухилятися не можна.

Відсоток від банку
У стратегіях на основі фінансового методу “відсоток від банку” спираються на ставки фіксованого відсотка від поточного банку для гри. Наприклад, банк беттора 1000 умовних одиниць. Для парі він вибрав 10% від поточного банку, що складе 100 умовних одиниць. Якщо банк змінився в більшу або меншу сторону, то змінюється ставка. Припустимо, банк став 1100 умовних одиниць — ставка буде вже в 110 одиниць.

Фіксований прибуток
Будь-яку стратегію ставок на футбол при грамотному підході пожвавить фінансовий метод «фіксований прибуток». Не залежно від коефіцієнтів беттор становить ланцюжок за ставками, розраховуючи очікуваний прибуток з кожного результату. На практиці стратегію новачки обходять стороною, а Профі роблять гроші. Так як фінансовий метод вимагає стабільності при грі з букмекером.

Критерій Келлі
Кращий інструмент в руках професіонала при грі в БК. Розподіляти суму на парі, грунтуючись на математичній ймовірності проходу події, приділяють особливу увагу. Хоча, багато доводять ефективність флета, на відміну від методу Келлі. При розумному підході, метод Келлі виявиться ефективною зброєю проти букмекера.

Догон
Чи не найкращий спосіб в іграх з букмекером. Хоча, більшість стратегій асоціюються з догоном. Метод схожий з Мартінгейлом, коли потрібно підвищувати розмір суми на парі при програші. З фінансової точки зору догін більше, ніж в три кроки не вигідний. Крім того, від догону краще відмовитися психологічно нестійким бетторам.

Після вивчення фінансових стратегій беттінга можна переходити до освоєння теоретичних закономірностей, на підставі яких виникають методики для прибуткових ставок на футбол.

Ставки з телефону
Робити ставки на матчі з футболу у букмекерів сьогодні дозволяє мобільний телефон. Головне, щоб у шанувальника беттінга було налаштоване підключення до Інтернету і встановлено необхідний додаток.

Щоб мати можливість здійснювати ставки з телефону на футбольні матчі, гравцеві необхідно зробити кілька простих кроків:

зареєструватися на сайті букмекерів, завівши Особистий кабінет і підтвердивши аккаунт по електронній пошті або за допомогою безкоштовного SMS-повідомлення;
поповнити персональний ігровий банк;
встановити додаток в залежності від встановленої в мобільному телефоні операційної системи.
Аккаунт в букмекерській конторі зручніше створювати на персональному комп’ютері. Найголовніше – не забути свої реєстраційні дані. Гроші на депозит в БК можуть бути перераховані за допомогою електронних платіжних систем, банківських карт і мобільних операторів. У кожній платіжній системі і букмекерській конторі свій розмір мінімального депозиту.

Для внесення коштів на рахунок гравець може скористатися кількома поширеними способами, які пропонують букмекерські контори:

за допомогою електронних гаманців (“Webmoney”« ” Яндекс.Гроші”, ” Qiwi»);
банківським переказом або з рахунку картки (»Visa”, ” Mastercard»)
переказом з платіжних систем “PayPal«,» Payza” та ін.
Багато онлайн-букмекери пропонують бонуси при реєстрації, які, як правило, виражаються в поповненні рахунку на деяку суму грошей. Букмекерські контори намагаються підвищити інтерес беттора до ставок на футбол з мобільного телефону.
Мобільні додатки для ставок оснащені зручним русифікованим інтерфейсом і зрозумілою навігацією. Використовуючи мобільний додаток для ставок, можна легко переглянути лінію і зробити свій вибір.

ставки на футбол на сьогодні

Ключ до успіху
Алгоритмів в мережі вистачить для цілої енциклопедії беттінга, за розмірами порівнянної з працями Льва Толстого. Спорт сповнений інтриг і розчарувань, але при грі за успішною методикою парі починають приносити задоволення, а не головний біль. Грамотне оперування стратегією-ключ до успіху при грі в БК.
Часто метод, написаний одним беттором, не працює в іншого. Тому будь-яка стратегія вимагає індивідуального підходу і повного занурення в предмет.

Виділяють критерії, на які потрібно спиратися в стратегіях:

Повне розуміння спортивної дисципліни
Глибокий аналіз форми суперників
Математичний аналіз лінії і коефіцієнтів
Вивчення статистики
Складання плану дій
Не рекомендується укладати парі, якщо не знаєш тонкощів і нюансів спортивної дисципліни, яка б не була стратегія.

Для укладення парі за методикою важливий якісний відбір матчів. Не потрібно слідувати алгоритму наосліп, як робить більшість. Відбір матчів починається з якісного аналізу подій і лінії.
Якщо беттор знайшов матч, щоб зробити парі, обов’язково потрібно затвердити план дій. Розрахунок планованого прибутку займає вершину кута, від якого починається будуватися план руху до точки беззбитковості. Простими словами, гравець повинен знати, що робити, якщо прогнози на футбол не пройдуть.

Робота зі стратегіями на практиці
Основна частина методів беттінга заточена під лайв-сесії, хоча ряд бетторов воліє стратегію для укладення парі по доматчевой лінії. На практиці зводиться все до того, що розробляються алгоритми, засновані на базових принципах:

Теорія голів і тоталів.
Безпечні експреси проти нічиєї.
Парі на фаворитів.
Подвійний шанс на аутсайдера.
Безпечна ставка на статистику.
Теорії голів і тоталів дотримується більшість плюсових бетторів. Модернізованих стратегій на голи існує стільки, що перераховувати їх не має сенсу. Зводиться все до того, що беттору потрібно вгадати або загальний тотал зустрічі, або момент відкриття рахунку. При грамотному відборі знайти подію, де будуть голи і зробити успішну ставку не проблематично.

Теорію ймовірності в складанні безпечних експресів проти нічиєї в матчі беттор легко повертає в свою сторону, аналізуючи серії команд. У лінії досить знайти 2-3 події, де останні особисті зустрічі команд закінчувалися мирним результатом і зібрати не великий Експрес.

До ставок на фаворитів зустрічі потрібно підходити відповідально, проводячи глибокий аналіз поточної форми команд. До стратегій на фаворитів зустрічі давно адаптувалися букмекери, тому підступів в лінії для беттора розставлено не мало.

Безпечною ставкою в матчах з не яскраво вираженим лідером зустрічі стане подвійний шанс на аутсайдера зустрічі. Стратегію тримають на озброєнні професіонали для укладення парі по доматчевій лінії.

Ринок статистичних показників-відмінна підмога для отримання стабільного прибутку. Парі на статистику передує якісний збір інформації. Якщо беттор відмінно оперує специфікою чемпіонатів, то йому не складе труднощів вибрати вигідну позицію в лінії букмекера.