Воркаут тренування і вуличний бодібілдінг для початківців

367

Привіт читачам блогу sportivs.com. На зв’язку Олександр Білий. У даній статті я хочу оголосити про випуск у світ нового відеокурсу”Вуличний бодібілдинг Workout”. Порекомендувати курс я вирішив після сьогоднішніх занять на спортивному майданчику у дворі, де я оцінив наскільки кволої виглядає сучасна молодь при подтягиваниях на турніках і брусах. Поговоривши з хлопцями я помітив, що вони зовсім не знають, як правильно тренуватися, хоча і володіють певним прагненням і бажанням, а Воркаут тренування для початківців для них взагалі темний ліс.

Здавалося б, щоб навчитися багато підтягуватися на турніках достатньо, як можна частіше ходити на спортивний майданчик і годинами забивати свої м’язи не даючи їм не найменших шансів ігнорувати зростання. Однак якщо запитати у турнікменів, яких можна побачити на тренувальних майданчиках «Скільки разів зможеш підтягнутися». У відповідь почуєш в кращому випадку 12-15 разів.

Так, для непідготовленої людини це безумовно результат. Але як наростити підтягування до цифр в 25-30 разів і навчитися робити вихід на дві над поперечиною, підйом перевороти, склепку, підтягування на одній руці і багато інші фізичні трюки з воркауту багато хто просто не знають їм не вистачає чіткої покрокової методики тренувань.

В результаті неправильних тренувань на турніку і брусах, а також у спортзалах нас швидко наздоганяє втому і через час не помічаючи результатів просто забиваємо на цю затію і спорт в цілому.

Вуличний бодібілдинг Workout — секрети воркаута, про яких не почуєш у дворі

Отже, для кого буде корисний цей курс? Однозначно для всіх тих, хто веде спортивний спосіб життя і для новачків, які тільки збираються стати спецами з Воркауту. Завдяки викладеної програми інтенсивного тренінгу на вулиці, ви зможете створити гарну статуру і відчути перші результати вже через 45 днів.

Звернути свою увагу на цей курс? Весь матеріал підготовлений елітним тренером і фахівцем по дієтичному харчуванні Володимиром Молотовим, який сам пройшов досить непростий шлях — від худорлявого підлітка з діагнозом «дистрофія» до чемпіона Росії з бодібілдингу.

В даний час до Володимира на тренування записується еліта Москви — військові, політики і бізнесмени. Тільки уявіть собі тільки, один місяць індивідуальних занять з Володимиром Молодовым обійдеться вам в 50.000 рублів!

Але у вас є відмінна можливість скористатися всіма методами, які викладені на закритих тренінгах вивчивши по кроках даний відео-курс практично задарма.

У 10 відео-уроках курсу викладено найбільш дієві вправи, які виконуються на свіжому повітрі для розвитку силових показників і набору маси маси, а також спалювання зайвої жирової прошарку для промальовування рельєфності мускулатури.

Тренування буду спрямовані в першу чергу на розвиток основних груп м’язів таких, як найширші, гомілок, трицепсів, преса, косих м’язів живота і біцепсів.

Даний тренінг я називаю різноплановим, завдяки чому створюється ефект м’язового замішання. Ви не дасте м’язовим волокнам схаменутися і звикнути до застосовуваних навантажень, в результаті вони ефективно прогресують і ростуть, а організм в свою чергу бореться із зайвою жиром, не вимагаючи колосальних ваг.

Подібні методики широкий застосовував у своїй практиці Легенда атлетизму, Арнольд Шварценеггер, який чергував заняття в спортзалах з вуличним бодібілдінгом.

Якщо вам не байдужа ваша фігура і ви однозначно хочете виглядати молодше, сильніше і здоровіше ваших однолітків переходьте безпосередньо на сторінку відео-курсу «Вуличний бодібілдинг Workout» та скористайтеся викладеним матеріалом.

ПРОЙТИ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС

На цьому буду завершувати сьогоднішню статтю, успіхів у спортивних починаннях. До зустрічей на сторінках блогу.

Олександр Білий