Вправа пілатес для спини і попереку

635

Вітаю вас дорогі друзі у моєму спортивному блоці sportivs. На зв’язку Олександр Білий. Сьогодні я розповім вам про пілатес вправи для спини, попереку і поліпшення розтяжки. Ми з вами розглянемо основу пілатесу, особливості, плюси і звичайно ж правильну техніку виконання.

Отже, давайте спершу розглянемо основні поняття даного напрямку тренувань.

Загальне уявлення

На даний момент все більше людей стикаються з больовими відчуттями в зоні спини і попереку. Основною причиною виникнення проблеми є сидячий, малоактивний спосіб життя. Щоб запобігти появі болю і зміцнити м’язи попереку, я рекомендую робити комплекс вправ два-три рази в тиждень.

Перш, ніж ми перейдемо безпосередньо до самої тренуванні, для людей які страждають больовими відчуттями в області спини пропоную в якості Подарунка Безкоштовний відео-курс «Лікування болю в попереку».

Плавні зосереджені вправи допоможуть домогтися відмінної гнучкості без збільшення м’язового об’єму. Саме тому пілатес найбільш підійде для дівчат, які хочуть розвинути еластичність свого тіла. Щоб домогтися максимальних результатів, подібні тренування необхідно виконувати регулярно. А зараз давайте поговоримо про те самому комплексі вправ.

Комплекс вправ

Перед початком тренувального комплексу, який, в свою чергу можна виконувати в домашніх умовах, потрібно гарненько розім’ятися. Розминка допоможе розігріти м’язи, дасть кращу еластичність, стабілізує роботу нервової системи. На даний момент є неймовірна кількість різноманітних технік і методик, які допоможуть розвинути мускулатуру, привести тіло у форму. Далі я розповім вам про найбільш підходящої тренування пілатесу, яка в найкоротші терміни принесе чудові результати.

1. Першим буде розтяжка хребта і попереку. Вихідне положення – стоячи на колінах, на четвереньках, вам слід відвести таз назад, при цьому витягуючи руки вперед над головою. Дане вправу слід виконати 10 разів. За допомогою декількох підходів ви відмінно розігрієте спину. Для початківців досить зробити 6-8 повторень.

2. Друга вправа робиться наступним чином: Ви лягаєте на спину, витягує праву руку і ліву ногу в різні сторони. При цьому, я раджу втягувати вам живіт, це допоможе витягнути м’язи спини. Після поміняйте руку і ногу. Десяти повторень буде достатньо.

3. Розгинання спини. Відмінно розвиваються хребетні м’язові волокна, зміцнюється спина. Вихідне положення – лежачи на животі вам слід впертися ліктями і передпліччями в підлогу. Вам слід вигнути спину, піднявши при цьому голову, зробіть 10 повторень.

4. Плечовий міст. Зміцнюються сідниці, стимулюється робота випрямляють м’язів хребта. Лежачи на спині, висунувши ноги вперед, зігнувши в колінах, руки вздовж тіла. Вам слід підняти таз вгору, для кращого ефекту, я раджу підніматися на видиху. Всього необхідно зробити 10 разів.

5. Завершальними будуть хребетні скручування лежачи. Добре збільшується рухливість хребта, розтягуються стегна. Лежачи на спині вам слід розвести руки в сторони, зігнути ноги в колінах. Постарайтеся лопатки завжди тримати на підлозі. Суть полягає в поворотах ноги вліво, вправо.

Ми розглянули 5 основних вправ, які відмінно зміцнюють м’язи спини і хребта, тепер давайте розглянемо основні правила виконання пілатесу.

Основні правила

Виконуючи повторення, я вам не рекомендую робити різкі рухи, для кращого ефекту всі повторення виконуйте плавно.

  • У пілатесі не варто докладати надмірних зусиль, пам’ятайте, це не силові вправи, а розтягують.
  • З самого початку не намагайтеся зробити вправу по максимуму, збільшуйте амплітуду по мірі кожного повторення, це допоможе запобігти появи різних травм і розтягувань.
  • Під час кожного підходу і повторення, рекомендується втягувати живіт і тримати його всередині, при цьому хребет витягується набагато краще.
  • Немало важливим фактором є дихання, ретельно стежте за ним і тоді ви досягнете відмінних результатів.

Цікаве різноманітність

Для людей, які хотіли б внести різноманітність в заняття фітнесом, я можу порадити додати вправи на фітболі. Завдяки такому дивовижному м’ячику ваші м’язи будуть в тонусі, ви отримаєте відмінну гнучкість і еластичність. Існує також велика кількість вправ на фітбол, які допоможуть поліпшити стан вашого тіла, будуть сприяти схудненню.

При правильному виконанні вправ ви зможете не тільки поліпшити еластичність свого тіла, але і ще прокачати черевні м’язи, домогтися гарної фігури.

Плюси заняття пілатесом

  • Знімаються напруги з спинних м’язів і хребта.
  • Ви підсилите спинні м’язи, виправите поставу.
  • Поліпшите гнучкість та еластичність поперекового і грудного відділу хребта.
  • Пілатес допомагає прибрати різні болі і проблеми, які виникають у хребетному відділі.
  • Подібні тренування допомагають скинути зайву і схуднути.
  • Зміцнюється організм, поліпшується настрій.

Завдяки даним тренувань, ви зможете швидко запобігти навантаження і стомленість в області попереку.

Оптимальною кількістю занять в тиждень буде 3 рази. Новачкам же, цілком достатньо двох разів. Вже через деякий час ви відчуєте поліпшення самопочуття, у кого були болі в спині – зітхнуть з полегшенням. Можна виконувати як перед тренуванням, так і перед звичайним бігом.

Нижче прикріплене відео, яке, я сподіваюся допоможе вам розібратися наочно у заняттях пілатесом. Дорогі друзі, якщо вам сподобалася стаття, ви можете поділитися нею зі своїми друзями, натиснувши кнопку “розповісти друзям”. Дякую за увагу.

Олександр Білий