Вправа велосипед для схуднення і тренування преса

768

Вітаю Вас, чи мріяли Ви коли-небудь про плоскому животі з 6 кубиками? Напевно мріяли, і навіть намагалися, але досягти бажаного виявилося не так вже й просто. Скільки вправ було перепробовано, вже точно, всі тренажери в спортзалі, але мало що давало ефект. Я ж розповім Вам про дуже банальне, про який Ви знаєте ще з самого дитинства, але який визнаний найбільш ефективним у роботі з м’язами живота – ми поговоримо про вправу велосипед для преса.

Всім давно відомо

Так, ми дійсно ще зі шкільних років носимо з собою знання про ефективний спосіб накачати прес. Ще на уроках фізкультури нас змушували його виконувати, і ми робили, валяючись на підлозі і смикаючи ногами. Що ж, пора згадати про «велосипеді», але більш ретельно розібратися з тим, як робити.

Чому так ефективно

Можливо, для Вас стане відкриттям те, скільки регалій отримало це банальне вправу:

 • 1 місце по ефективності для тренування прямого м’яза преса;
 • 2 місце по ефективності для тренування косих м’язів преса.

Не погано? І це все, не вдаючись до допомоги сучасних тренажерів. «Велосипед» переплюнув навіть одне з найбільш популярних вправ для преса на турніку при підйомі ніг до грудей з висячого положення.
Цей спосіб тренування хороший тим, що він виконується не статично, і комплексно задіє весь прес, завдяки чому жирові клітини буквально спалюються на очах.

Крім того, крім преса добре задіяні м’язи стегна, сідниці і спина. Але такого великого і комплексного залучення м’язів у роботу можна досягти, тільки якщо виконувати завдання правильно.

Печія-жир тане

Як зрозуміти, що ми виконуємо правильно? Часто ми міркуємо так: якщо я роблю і живіт не палить, значить, я роблю не правильно, або треба робити більше. І відповідно: якщо живіт починає палити, значить, процес пішов, і жир починає спалюватися, і це і є межа моїх здібностей.

Ні, це помилкова думка. Дійсно, раніше була теорія про те, що ці неприємні відчуття викликає молочна кислота, але її давно спростували. Взаємозв’язок між молочною кислотою і м’язами так і не була встановлена. Насправді, є маленька хитрість – менше та краще.

Можна не виконувати сотні разів одного і того ж вправи, краще виконати його повільніше але опрацьовуючи кожен рух, або використовуючи додаткові ускладнення в техніці або в вазі. За чим потрібно стежити під час виконання:

 • дихання;
 • техніка виконання;
 • відчуття напруги.

Швидкий результат

Використовуючи під час тренування ефективні вправи, такі як велосипед, природно, що Ви набагато швидше досягнете результату. Але не думайте, що, якщо Ви будете просто щодня «крутити педалі», Ви навряд чи досягнете результату за один тиждень. Секрет будь-якого комплексу для схуднення це комбіновання і підхід з усвідомленням справи.

Якщо Ви ходите побачити кубики, у Вас на животі, а у Вас в наявність пару складок, то Вам не варто заглиблюватися в ізолюючі вправи (вправи спрямовані на опрацювання однієї м’язи), Вам рекомендовані комплексні вправи. «Велосипед» відмінно Вам підходить. У міру відходу зайвих кілограмів обов’язково варто змінювати програму тренувань, і поступово ускладнювати і ускладнити завдання.

Крім того, харчування має сприяти Вашому перетворення. Не думайте, що якщо Ви на сніданок, обід і вечерю їсте шоколад і макарони, а потім пашете 2 години в спортзалі, у Вас буде результат. У Вас його не тільки не буде, але і з’явиться ефект у зворотний бік.

Запам’ятайте головне і єдине правило:

Якщо Ви хочете схуднути, потрібно спалювати більше калорій, ніж Ви споживаєте.

Як робити правильно

«Велосипед» славиться так само своєю універсальністю, його можуть виконувати як слабо підготовлені люди, так і досвідчені спортсмени.

Почнемо з полегшеного варіанту. Початкове положення:

 • положення – лежачи на спині;
 • поперек притиснутий, якщо у Вас не вийшло її притиснути, то притуліть коліні, до грудей, тим самим скрутивши спину. Поступово починайте розкручуватися, уважно фіксуючи поперек на підлозі;
 • руки за головою;
 • ноги зігнуті під кутом 45 градусів.

Це дуже полегшене положення, для тих, у кого дуже слабка фізична підготовка. Під час виконання плечовий суглоб притиснутий до підлоги, далі, якщо Вам буде легко, його необхідно підняти. АЛЕ! Відчуйте, щоб Ви робили це не руками, а пресом.

Сам «велосипед» виконується за принципом їзди: одна з ніг залишається в зігнутому положенні, а інша випрямляється, і по змінної ноги змінюються.

Важливо! Не опускати ноги протягом всього виконання.

Так само для ускладнення можна міняти кут ніг відносно підлоги – чим нижче ви тримаєте ноги, тим більше напружується прес, тим більше працює саме нижня частина живота, але тут дуже важливо стежити за попереком. Якщо Ви відірвете її, по-перше, Ви будете відчувати дискомфорт, по-друге, ефективність значно знизиться.

Тепер перейдемо до більш складного варіанта

 • положення лежачи, поперек притиснутий, руки за головою. Але руки зчіплювати, ні в якому разі не треба, це підвищує ризик ослаблення роботи м’язів живота за рахунок роботи рук;
 • плечовий суглоб піднято так, щоб лопатки не торкалися підлоги, що дає додаткове навантаження;
 • одна нога знаходиться в піднятому положення паралельно підлозі;
 • друга нога знаходиться в зігнутому становище 90 градусів суворо вертикально.

Під час вправи виконується скручування: лівий лікоть прагне до правого зігнутому коліну, в цей час ліва нога випрямляється, і навпаки виконуємо з іншою рукою нагий. Той же принцип велосипеда.
Увага! Обов’язково пам’ятайте, що шия повинна бути розслаблена і не тягнути вперед, а поперек притиснутий.
Кожне скручування виконується на видиху.

Скільки робити раз залежить повністю від Вашої підготовки, не прагніть робити багато і швидко, краще опрацьовувати кожну скручування. І з кожним разом збільшувати кількість.

Спеціально для тих, хто вирішив серйозно зайнятися м’язами преса і в один прекрасний день побачити в своєму відображенні у дзеркалі рельєфні кубики на животі рекомендую скачати опрацювати Безкоштовний Відео-курс «Ідеальний прес».

На цьому буду завершувати, сьогодні ви дізналися маленькі хитрощі щодо вдосконалення свого тіла при виконанні вправи велосипед, що можете закріпити переглянувши відео. Продовжуйте читати мій блог, а також забувайте підписуватися і ділитися з друзями. Всім пока.

Олександр Білий