Як правильно вибрати велотренажер для дому

299

Вітаю читачів блогу sportivs.com. У сьогоднішній статті я хочу поговорити про міні спортивному залі в домашніх умовах, а також підказати як вибрати велотренажер для дому правильно і недорого. Багато людей бажають займатися спортом для підтримки відмінної фізичної форми або схуднення, але можливості ходити в спортзали, бігати вранці і займатися з тренером – ні. Тоді виникає питання про купівлю того чи іншого тренажера додому. Одним з них може стати велотренажер. Який краще вибрати і на що слід звернути увагу при покупці?

Конструкція

Існує кілька основних конструкцій велотренажерів, тому розглянемо кожен тип більш детальніше:

  • вертикальні;
  • горизонтальні;
  • гібридні;
  • портативні.

1. Вертикальні, по суті, є прямими аналогами простого велосипеда. Такі тренажери безпосередньо підходять для збільшення показників витривалості і сили. Вони досить компактні, так як займають більше вертикальне простір. Але під час тренувань створюється додаткове навантаження на хребет і суглоби.

2. Горизонтальний велотренажер більше орієнтований для реабілітаційних цілей: зручне сидіння зі спинкою, педалі розташовані попереду, що повністю розвантажує верхній пояс. Домогтися спортивних результатів на них можна, але це займе трохи більше часу ніж на попередньому варіанті. Дані тренажери часто громіздкі й дорожчі.

3. Гібридні є середнім, між першими двома. Сидіння регулюється в декількох площинах. Даний вид користується малим попитом серед покупців.

4. Портативні, як зрозуміло з назви, є найменшими з перерахованих. Вони не мають керма і сідла, що часто не дозволяє зайняти ефективну позу для педалювання.

Навантаження

За типом навантаження велотренажери бувають: механічна (зусилля створюється за допомогою притискання до маховика гальмівних колодок або ременя, що шум підвищує і знижує термін експлуатації), магнітні (навантажуються постійних магнітів, завдяки чому вони практично безшумні, широкий спектр регулювання навантаження, відносна дешевизна), електромагнітна (головна відмінність полягає в тому, що гальмівне зусилля створюється за допомогою електромагніту, необхідно підключення до мережі, вони дорожче, але і функціональність вище).

Управління

Важливим елементом є панель управління. Новачкові не варто гнатися одразу за величезною кількістю навантажень і програм, але і обмежуватися на десяти теж не варто, тому що може бути проблематично підібрати темп тренування під себе.

Панель може бути кнопкова, електронна, сенсорна. Бажано, щоб був датчик пульсу (вбудований в ручки або знімний). Він дозволить максимально ефективно тренувати тіло, серцево-судинну систему або при схудненні, коли необхідно утримувати пульс в необхідній зоні.

Є широкий ряд відмінностей кожного велотренажера: площа педалей платформи, м’якість сідла, матеріали тренажера, але на них слід звертати увагу в останню чергу, так як вони в меншій мірі впливають на процес тренування.

Тепер коли розібралися з конструктивними особливостями і знаєте, як правильно вибирати тренажер можна сміливо звертатися в спортивні магазини, яких зараз вже досить широкий список і підбирати велотренажер по своєму смаку і гаманцю. В першу чергу ціна залежить від конструкції і фірми виробника. Найпростіший за функціональним особливостям тренажер обійдеться вам приблизно в 5000 руб., що можна вважати відносно не високою ціною. Адже в першу чергу це ваше здоров’я і звичайно ж економія коштів при походах в спортивний зал.

Зі свого боку можу порекомендувати один із спортивних магазинів, де ви можете підібрати по своєму смаку, як тренажери так і інші спортивні приналежності за цілком розумними ціна.

Широкий вибір якісних і доступних велотренажерів для будинку і зали представлений в інтернет магазин Activizm.

Починайте тренуватися вже сьогодні, не відкладаючи свої бажання до чергового рази.

На цьому буду завершувати сьогоднішню статтю. До скорого!

Олександр Білий