Як правильно тренуватися

6-10-2019

Якщо ваша мета тренувань – це набір маси, крім складання коректної тренувальної програми, ви в першу чергу повинні приділити чимало часу для придбання знань про правильне харчування, а так само про корисності та ефективності використання спортивного харчування для набору маси. Займаючись в тренажерному залі, люди в першу чергу хочуть поліпшити зовнішній своєї мускулатури, збільшити її обсяг, і зробити її якомога більше. Для того, що б домогтися і оволодіти вище перерахованими якостями, вам необхідно скласти правильний раціон харчування для свого організму, і неважливо на якому рівні підготовки ви зараз знаходитесь, правильне харчування – це вже запорука успіху!

Якщо Ви мрієте про гарні м’язи , то рекомендуємо купити спортивне харчування на сайті GymTraining

Наші м’язи на 75-80% складаються з води, Інші 20% – це білок. Білок є головним будівельним матеріалом, тому для того щоб наростити більше м’язової маси, його споживання потрібно збільшити мінімум до 2 г на 1 кг вашої ваги. Для цього, в якості додаткового джерела білка, ми рекомендуємо приймати протеїн.

Протеїн-це спортивна добавка, яка містить білкові суміші, необхідні для росту і підтримки м’язової тканини. Якщо вам необхідно забезпечити максимально швидке отримання білка після тренування, ми рекомендуємо сироватковий протеїн, так як він вважається найшвидшим.

Якщо ж вам необхідно повільне вивільнення білка, наприклад перед сном, в цьому випадку вам потрібен казеїновий протеїн, його швидкість засвоєння найдовша. А якщо ви хочете все разом, існує комплексний протеїн, який є багатокомпонентним і містить багатий амінокислотний профіль, який допоможе подолати навантаження і швидко відновитися після тренувань. Його найкраще приймати між основними прийомами їжі, так як він засвоюється не відразу, а протягом деякого часу.

Для більш швидкого відновлення після тренувань, зростання сили і маси м’яза, а так само для захисту від м’язового руйнування, необхідно приймати амінокислоти. Особливу роль в наборі маси відіграють амінокислоти BCAA, саме з них на 35% складається наша м’язова тканина.

Крім білка, для росту м’язової маси необхідно збільшувати калорійність раціону, споживаючи більше вуглеводів, для цього ми рекомендуємо приймати гейнер. Він являє собою білково-вуглеводну суміш, з додаванням мікроелементів, амінокислот та інші інгредієнти. А якщо ви хочете збільшити м’язову масу і силу і витривалість, для цього у всьому світі використовують широко відому спортивну добавку – креатин. У добавок до всього, для правильного функціонування всіх процесів в нашому організмі необхідні, ненасичені жири, вітаміни і мінерали. Без їх вживання, засвоєння білка буде відбуватися в рази гірше і велика частина споживаного білка просто не буде використана за призначенням.

На превеликий жаль, більшості людей, які намагаються набрати масу просто не під силу отримувати необхідну кількість всіх важливих елементів зі звичайної їжі, саме тому для вирішення цієї проблеми ми підготували вам цей універсальний комплекс, за допомогою якого ви точно досягнете поставлених цілей і наберете масу в найкоротші терміни.