Як правильно вибрати дитячий квадроцикл?

200

Сучасні діти занурені в світ телефонів, смартфонів, приставок, планшетів та інших гаджетів, назва яких не завжди знайома навіть дорослому. Ігри та прогулянки на свіжому повітрі дійсно стали рідкістю, а сімейні походи тим більше. Ви запитаєте у дітей чому?.. Нудьга-дадуть відповідь вони. Пропонуємо вирішити цю непросту проблему.

Купити квадроцикл для дитини-завдання зовсім непросте, мабуть, воно набагато складніше ніж придбання для себе коханого. Тут не працює правило більше і потужніше-значить краще. В процесі покупки необхідно врахувати безліч факторів, які впливають на ваш остаточний вибір. Переходьте за посиланням dvako.com.ua та ознайомтеся з варіантами дитячих квадроциклів.

Перше, що потрібно вирішити, перш ніж навіть подумати про покупку, – це чи дійсно Ви і ваша дитина готові до того, щоб у вас був квадроцикл. Якщо ви, як батько, морально і емоційно готові до того, що будь – який транспортний засіб, будь то велосипед, самокат, а тим більше квадроцикл за своєю суттю додаткове джерело небезпеки і можливих травм, а ваша дитина знає про ризики, пов’язані з їздою на квадроциклах-тоді Поїхали…

Потужність, розмір і тип квадроцикла для дітей від 3 до 16 років

Вік дітей які цікавляться чотириколісними автомобілями, варіюється від трьох років до десяти і старше. Звичайно, три роки – це зовсім мало, проте навіть для цієї вікової групи є відмінні, якісні прийнятні за вартістю чотириколісні агрегати, щось середнє між машинкою на пульті управління і повноцінним квадроциклом. Керування транспортним засобом в такому юному віці дуже корисно для розвитку вашої дитини. Покращуються рухові навички, рефлекси, а також навички швидкого прийняття рішень. Тому якщо вирішити проблеми безпеки і придбати необхідне спорядження, про який ми поговоримо нижче, то покупка квадроцикла для дітей це відмінне рішення.

Для самих юних пілотів від 3 до 6 років ми рекомендуємо в цілях безпечної експлуатації купувати тільки електричні квадроцикли і ні в якому разі бензинові. Одиночної 12-вольтової батареї для 3-річної дитини буде достатньо, а в міру дорослішання і наближення до 6 років, варто звернути увагу на квадроцикли з батареями 24V.

Крім того, при покупці необхідно враховувати рекомендації конкретних виробників за віком, які вони дають в залежності від особливостей тієї чи іншої моделі, що випускається ними. Не забувайте і про індивідуальний фізичний розвиток вашого чада, а також раніше набуті навички та досвід управління велосипедом, самокатом та іншими “транспортними засобами”.

Придбання квадроцикла на бензині слід розглядати як альтернативу електричному для більш дорослої дитини у віці від 6 до 10 років. При цьому не забувайте, що він все ще дитина тому вибирайте апарати з об’ємом двигуна 50 см3, максимум, 70 см3 якщо у дитини раніше був позитивний досвід управління і у неї все відмінно виходило.

Для пілота у віці 12-15 років 70-90 см3. Квадроцикли з об’ємом двигуна понад 90 см3 призначені для молодих людей від 16 років і старше і розглядати їх для придбання до досягнення цього віку не рекомендується.

Майте на увазі, якщо ваша дитина мала для свого віку, ці рекомендації трохи зміняться. Діти повинні бути в змозі дотягнутися до всіх елементів управління, мати можливість схопити руками гальмо і торкнутися ножного гальма і перемикання передач (якщо ви вибираєте механічну коробку передач)

Вага чотириколісного автомобіля повинен відповідати віку дитини і його фізичному розвитку. Дуже важливо, щоб він не вдаючись до допомоги дорослих, міг сам при необхідності маневрувати їм. Поставтеся до цього параметру уважно, адже якщо дитина занадто мала, щоб управляти важким квадроциклом самостійно, це може привести до нещасних випадків і травм. Для орієнтиру можна прийняти наступні значення маси квадроциклів в залежності від віку:

для дітей віком від 3 до 7 років – 19 кг.
для дітей від 8 років і старше – 30 кг.
Бензиновий або електричний?

Для того щоб прийняти правильне рішення щодо вибору квадроцикла давайте звернемо увагу на основні відмінності, особливості та переваги кожного з цих видів.

На ринку бензинових квадроциклів представлені моделі з двотактними і чотиритактними двигунами. Двотактні квадроцикли-підійдуть дітям від 3 до 10 років. Дані моделі безпечні, ергономічні, мають невелику масу і розвивають швидкість не більше 25км/ч.обмежувач швидкості дозволяє батькам встановити максимальний поріг самостійно. Чотиритактні квадроцикли – це більш потужні моделі, оснащені додатковими елементами управління і призначені для дітей старшого віку. Бензинові квадроцикли, як правило, оснащені 4-5 літровим баком для палива, якого достатньо для тривалих прогулянок по пересіченій місцевості, що безсумнівно є величезним плюсом. Однак, тут криється і недолік бензинових моделей – це наявність вихлопних газів, що виключає можливість поганяти в закритих приміщеннях.

Електричні чотириколісники дешевше в порівнянні з бензиновими і електричний квадрик не призначений для тривалих прогулянок, адже висока ймовірність що заряд акумулятора закінчиться в невідповідний момент, а штовхати його до будинку – не найприємніша розвага.

Є у електричних квадроциклів і величезний плюс-це можливість покататися в будь-якому закритому приміщенні, навіть по квартирі, якщо площі дозволяють, і навіть коли бабуся спить – адже наш електричний друг екологічно безпечний і практично безшумний.

Сподіваємося зазначені вище відмінності і особливості допоможуть прийняти правильне рішення який квадроцикл купувати бензиновий або електричний. Ще раз нагадаємо, ви повинні враховувати вік своєї дитини і особливо якщо йому від 3-6 років. В такому випадку, з міркувань безпеки, ми б порекомендували звернути увагу на електричну модель.