Як робити депіляцію

4-26-2021

Ні, звичайно, є такі щасливиці, у яких від природи на тілі волосся практично відсутні. . Але більшість жінок, на жаль, змушені регулярно прикладати зусилля, щоб позбутися від небажаного волосся. Я нещодавно нашла в гугле студию шугаринга, тут найкраші спеціалісти.

У цій статті ми поговоримо про один з найбільш поширених методів такої боротьби – воскової депіляції. Ми розглянемо, які види воску бувають, і опишемо покроковий процес виконання депіляції в домашніх умовах.

Переваги воскової епіляції:

Чи є протипоказання до епіляції воском?

Так, але їх зовсім небагато:

Як робити епіляцію воском

Перш, ніж відповісти на це питання, слід знати, на яких ділянках тіла ви збираєтеся ліквідувати волосся. Від цього залежить, який тип воску використовувати (теплий або гарячий), і які засоби «до» і «після» необхідні при догляді за шкірою.

На чутливих ділянках шкіри (зона пахвових западин і зона бікіні) використовують гарячий віск. Для інших ділянок тіла (обличчя, ноги, руки, спина і т.д.) прекрасно підійде теплий віск.

Віск низької температури (теплий)

Такі воски бувають в банках і в картриджах. Закономірність в їх використанні одна: щоб привести віск в робочий стан (рідке), його слід підігріти. А ось зробити це можна по-різному.

Воски в катриджах

Для воскової епіляції в домашніх умовах найчастіше використовують віск в картриджах. Щоб його розігрівати, слід додатково придбати касетний воскоплав. (опіків при застосуванні такого нагрівача ви не отримаєте, тому що в ньому вбудований терморегулятор).

Касетні воскоплави бувають 2-х видів:

Без бази

Такі воскоплави найчастіше купують, щоб робити воскову епіляцію в домашніх умовах. У комплекті-мережевий шнур, який приєднується безпосередньо до нагрівача.

Переваги воскоплавів без бази:

– зручно зберігати (можна взяти з собою в подорож)

– більш низька ціна

Як робити епіляцію теплим воском

Незалежно від того, який віск ви використовуєте – в банках або картриджах – порядок дій ідентичний.

Етап 1. Підготовка шкіри

Головним чином такі воски призначені для депіляції в області бікіні і пахвових западин. Гарячий віск має високу еластичність, підходить для всіх типів шкіри і короткого, жорсткого волосся.

Гарячі воски випускаються в гранулах, брикетах і дисках. Особливої різниці тут немає; єдина відмінність – гранули швидше розігріваються.

Робити воскову епіляцію в домашніх умовах зони бікіні або пахвових западин – куди складніше, ніж видаляти зайве волосся з ніг або рук. Особливо нелегко виконувати епіляцію глибокого бікіні своїми силами, тому першу процедуру рекомендується зробити в салоні, у професіонала.

І нарешті, на відміну від воску низької температури, видаляється гарячий віск рукою, без допомоги паперу. При роботі гарячим воском не враховується напрямок росту волосся.