Як швидко і надовго позбутися від болю в шиї

318

Доброго дня читачам. З вами Олександр Білий. Сьогодні поговоримо про те, як позбавитися від болю в шиї. Я думаю для багатьох це досить актуальна проблема. Адже тривале проведення часу за комп’ютером стало нормою життя. При цьому мало людей звертають увагу на те, в якому не комфортному становищі перебуває наше тіло. Згодом всі ми скаржимося на нерівну поставу, сутулості спини, біль в шиї, потилиці, плечей і як результат остеохондроз різних відділів хребта.

Але всього цього можна уникнути, якщо протягом дня періодично приділяти трохи часу для проведення вельми непересічних вправ. Зусиль знадобиться небагато. Всього п’ять фізичних вправ дозволять забути про проблеми з шийним відділом і мати красиву, рівну поставу. Їх можна робити навіть на робочому місці. Таким чином, ви не тільки будете тримати тіло у відмінній спортивній формі, але і зможете робити маленькі перерви, що буде дуже корисно не тільки для суглобів і м’язів шиї, але і для очей. Паузи в роботі також підвищать працездатність і дозволять вам підбадьоритися.

Перелік вправ

В першу чергу зверніть увагу на вашу поставу, оскільки дуже часто саме із-за цієї людини турбують шийні хребці. При шийному остеохондрозі перш ніж приступити до виконання вправ проконсультуйтеся з лікарем. Більшість з нас ніколи і не задумувався над тим, що неправильно сидить за комп’ютером, на робочому місці, під час перегляду телевізора, в транспорті, якщо регулярно не відчувало біль.

Не даремно адже ще зі школи нас вчать сидіти за партою рівне, повністю торкаючись спиною до спинки стільця. Ті, хто ще з малих років засвоїв це правило дотримується його, володіє красивою і стрункою фігурою.

1. Вправа номер один вимагає наступних дій: треба вирівнятися, відвести сутулі плечі назад, а голову при цьому тримати рівно. Зробити це треба близько двадцяти разів. Робіть вправу завжди, як тільки зловили себе на думці, що сидите неправильно, покосившись або нахилившись вперед і сутулячись.

2. Друга вправа вже направлено безпосередньо на саму шию. Більшість з нас дивиться телевізор або сидить за комп’ютером з витягнутою вперед шиєю. Ми хочемо бути ближче до об’єкту спостереження, і висуваємо голову. Згодом це призводить до негативного наслідку не тільки для області шиї, але для всього хребта, оскільки порушується природне розташування хребців і має місце зсув хребетних відділів.

Щоб уникнути поганих наслідків проробляйте наступне вправа: вирівняйте спину, голову відведіть назад і спробуйте тягнутися підборіддям до грудної клітки розтягуючи хребет. В русі має бути тільки підборіддя і, відповідно, шийний відділ. Якщо ви виконуєте цю вправу, вірно, то у вас повинен сформуватися другий підборіддя. За своїм змістом ця вправа нагадує руху, коли ми чогось противимося, що лізе нам прямо між очей. Спроб багато ніколи не буде, а от біль у шиї будуть турбувати рідше, згодом і зовсім пропадуть геть.

3. Людська шия виконує важливу функцію – служить таким собі приладом для руху і поворотів голови. Найчастіше ці рухи спрямовані вниз, прямо і по боках. Дивитися вгору доводиться набагато рідше. Тому третя вправа має своєю метою розтяжку шиї саме у верхньому напрямку.

Хоча б пару разів на день подымайте голову і як можна вище підтягуйте підборіддя. У такому положенні необхідно затриматися кілька миттєвостей. За один такий підхід бажано виконати кілька дій. Це дозволить не тільки зняти напругу і болю в шиї, також розворушити власну працездатність, пробудившись від сонного стану.

4. Четверте заняття від болю в шиї – нахили назад. Приділіть собі кілька хвилин, підніміться зі стільця, руки біля попереку і максимально прогніться назад. При цьому голову і шию тягніть максимально далі. Вправа має добрі наслідки і для шийного відділу і також для хребта, попереку, тазостегнових суглобів, одним словом всієї спини і докладають до неї областей людського тіла.

Слід пам’ятати, що відразу старанно братися за роботу не слід. Не завадить легка розминка на самому початку заняття. Вже самі виконуйте нахили спершу злегка, а потім з великим прогином.

5. Остання вправа ви точно не зможете виконати на робочому місці. Але не полінуйтеся проробляти його по кілька разів вранці і ввечері, прямо у себе в домашніх умовах. Необхідно лише лягти на підлогу животом вниз, повністю розслабитися і полежати так деякий час. Потім, спершись ліктем, підніміться, зробивши прогин назад. Вся навантаження і тяжкість йде на м’язи передпліччя.

Близько двох хвилин потрібно тримати таке положення, після чого знову прийняти вихідну позицію.

Також давайте своєму організму і хребту відпочинок. Якщо ви страждаєте проблемами спини намагайтеся частіше приймати горизонтальне положення і пам’ятайте, що здоровий сон в цьому ваш помічник.

Ці найбільш прості і зовсім нескладні у своєму виконанні вправи не заберуть у вас багато часу, але при цьому дозволять мати красиву і рівну поставу, а також запобіжать появі шийних болю.

Для того, щоб позбутися від больових синдромів не тільки в шийному відділі хребта, але і в цілому зробити здорової всі суглоби спини і забути про головних болях рекомендую ознайомитися з Експрес-курсом “Здоровий хребет за 2 тижні“.

У висновку для вас відео з нескладними вправи дозволяють зняти больові відчуття в шийному відділі. До скорого, будьте здорові.

Олександр Білий