Як швидко схуднути за допомогою харчової плівки

426

Вітаю читачів блогу sportivs.com. Сьогодні розглянемо один з дієвих методів зниження ваги за короткий термін і розберемо як схуднути за допомогою харчової плівки. Адже дуже часто буває так, що нам необхідно скинути зайву вагу протягом дуже короткого часу. Особливо часто це необхідно напередодні урочистих заходів. Боксери і різні борці так само мають потребу у швидкому схудненні для потрапляння в потрібну їм вагову категорію. Обгортання плівкою – ефективний спосіб позбутися від зайвої ваги у досить короткий проміжок часу.

Деякі помилково думають, що якщо піде вода з організму, то вони схуднуть. Частково це правда, але як тільки вода знову надійде в організм, всі ті кілограми які пішли – повернуться. Тому необхідно пити достатню кількість води, і звичайно, займатися спортом хоча б 3 рази на тиждень. Менше просто немає сенсу.

Правильне обгортання

Візьміть плівку, і встаньте перед дзеркалом. Оберніть плівкою потрібну частину тіла (це може бути як талія, так і стегна). Обертати потрібно двічі, припустимо тричі. Ні в якому разі не можна перетягувати, необхідно щоб кров нормально циркулювала в організмі. Після обгортання можна займатися легкою фізкультурою, або домашнім господарством. Не варто перебувати в жаркому приміщенні, оптимальніше всього в теплому. Варто нагадати, даний спосіб – короткостроковий, і надовго результати не затримаються.

Дуже часто у чоловіків і жінок з’являються набряки – затримка рідини. Зазвичай це ознака зайвої ваги. Щоб позбутися від цієї напасті, потрібно скоротити споживання солоної їжі, і намагатися не вживати алкоголь.

Фізичні вправи

При обгортанні можна займатися лише деякими видами фізичних вправ. Це ходьба і стрибки на місці, а також підняття гантелей з вагою, що не перевищує двох кілограмів. Не можна бігати підтюпцем і займатися в тренажерному залі. Це загрожує перегрівом організму, що загрожує непритомністю і підвищенням температури.

Маски разом з обгортанням

Візьмемо для прикладу медову маску для ніг. Необхідно нанести трохи меду на зони ніг, потім обернути харчовою плівкою і залишити для впливу на 30-40 хвилин. Після закінчення часу мед змити теплою водою, а місця дії змастити кремом. Після такої процедури шкіра стає ніжною, шовковистою, з’являється пружність в місцях впливу. Для поліпшення ефекту таку маску використовують два рази в тиждень.

Гірчична маска – найефективніша при схудненні. Вона розігріває всі місця, на які нанесена, і відбувається швидке спалювання всього зайвого. Для її приготування потрібно змішати гарячу воду, мед і гірчицю. Якщо приготувати неправильно, то можна отримати опік на шкірі, тому краще відразу всі ділянки тіла не обробляти, а спробувати на руці. Коли переконаєтеся у відсутності реакції – сміливо наносите маску на всі ділянки тіла, які ви задумали.

Відповідно обернутися харчовою плівкою, для більшого ефекту можна надіти теплі штани. Зазвичай час тривалості процедури – вся ніч, тому вранці необхідно буде прийняти душ. Допомагає боротися з целюлітом, робить шкіру гладкою.

Варто задуматися

Якщо робити такі процедура дуже часто, то можна заробити зневоднення організму, що загрожує непритомністю, комою і, можливо, навіть смертю. Це трапляється із – за сильного потовиділення, так як піт не випаровується, а залишається на поверхні шкіри. Тут головне підходити без фанатизму і не ходити в плівці тривалий час навіть якщо проблема зайвої ваги для вас це проблема номер один.

Більшість людей, які користуються методом обгортання, паралельно всьому цьому займаються спортом і дотримуються правильного харчування. Так чи варто напружувати свій організм цим видом схуднення вирішувати звичайно вам.

Якщо ви рішуче налаштувати побороти зайву вагу і кілограми можу побажати тільки удачі і результатів. Саму ж плівку-сауну для обгортання можна замовити з доставкою додому в інтернет магазині.

На цьому статтю буду завершувати. До скорого.

Олександр Білий