Інвалідні коляски: важливі критерії вибору

7-31-2021

Головні критерії вибору інвалідного візка з електроприводом. На що звернути увагу при виборі електричної коляски перед покупкою?

В інтернет-магазині інвамобіл представлений великий асортимент інвалідних колясок з електроприводом різної конструкції. Електрифікована медтехніка німецького та польського виробництва забезпечує пересування тяжкохворих людей з патологіями нижніх кінцівок та опорно-рухового апарату. Коляски з електричним приводом полегшують догляд за інвалідами в умовах стаціонару і домашнього лікування. Також рекомендуємо замовити найкращі https://baldinelli.ua/reabilitaciya/invalidnie-kolyacki на сайті .

На що звернути увагу при виборі електрифікованої інвалідної коляски

Вибираючи коляску для інваліда, орієнтуйтеся на загальні та індивідуальні вимоги до виробу. Звертайте увагу на міцність і надійність конструкції, якість з’єднання деталей, стійкість і маневреність.

Враховуйте індивідуальні фактори вибору:

  • Тип управління (самостійне пересування або обслуговування);
  • Комплект оснащення;
  • Вартість.

Коляска для інваліда повинна бути безпечною і комфортною.

Інвалідні коляски для вулиці оснащуються рельєфними покришками коліс, системою повної амортизації, лічильником кілометражу, дзеркалом далекого вигляду, роликовими антиопрокидувачами, власниками милиці або тростини.

У моделях для будинку передбачені зсувні лікувальні столики, електроліфти підйому сидіння, регулювання посадкової глибини і нахилу спинки.

Крісла для самостійного управління мають джойстики під ліву чи праву руку, моделі для стороннього обслуговування – ручки-штовхачі.

Полегшити догляд за знерухомленим людиною дозволяють коляски з санітарної оснащенням – знімним горщиком і отвором для унітазу.