Як вибрати спортивну сумку

7-14-2021

Сумка-один з найнеобхідніших предметів, і, як будь-який аксесуар, є частиною унікального стилю, продовженням власника. Найчастіше ретельність проявляється в основному при виборі повсякденних сумок. Але спортивні сумки вимагають не меншої уваги. Різноманіття в асортименті дозволяє вибрати спортивну сумку для кожного виду спортивної активності і для подорожей. Обрати найкращу спортивну сумку Ви зможете за посиланням спортивные сумки.

Купуючи спортивний інвентар, важливо не забути і про сумку для нього. Причому на цьому аксесуарі краще не економити-сумка допоможе зберегти дорогу спортивну техніку, а значить, вигода від якісної сумки буде набагато вище її вартості.

Види спортивних сумок для інвентарю

  • Сумка для самоката;
  • Сумка для роликових ковзанів;
  • Сумка для льодових ковзанів;
  • Сумка-чохол для скейтборду.

Велосипедні сумки-необхідний аксесуар. Вони бувають різних розмірів і форм – для постійних поїздок по місту або коротких заміських виїздів, і для вимагають грунтовної підготовки велоподорожей.

Для коротких поїздок можна придбати сумку на раму, невелику сумку для важливих дрібниць, які будуть заважати їзді, якщо розкладати їх по кишенях. Наприклад, в сумку, яку кріплять біля виносу, в спеціальне відділення зручно покласти смартфон. Якщо чекають поїздки по місту, то не завадить невелика сумка, яка замінить кошик. Її також закріплюють на кермо. У таку сумку легко вміститься невеликий запас провізії і вода для короткого велопоходу.

Ще один варіант-внутрірамная сумка, що розміщується всередині переднього трикутника рами. Її легко закріпити липучками. Ці сумки місткі, зручні і підходять до більшості велосипедів.

Для подорожей і поїздок, що вимагають перевезення великого багажу або вантажу можна вибрати так звані «велоштани» – об’ємні сумки П-подібної форми, які кріпляться на передньому або задньому багажнику. Але такі сумки мають недолік, про який важливо пам’ятати не надто досвідченим велосипедистам – об’ємні «велоштани» ускладнюють управління велосипедом, можуть зробити його менш керованим. Якщо багаж в них розподілений нерівномірно,» велоштани ” можуть перекошувати велосипед.

Багатофункціональні спортивні сумки-стильні, якісні та зручні. Вони незамінні і в поїздках, і при поході в спортзал. При виборі спортивної сумки важливо враховувати матеріал, з якого вона виготовлена, її вага, розмір, легкість при транспортуванні, зручність.

Якщо це сумка для занять в тренажерному або спортивному залі, в неї повинні міститися рушник, спортивний інвентар, пляшка з водою, необхідні дрібниці.

Зараз спортивні сумки різноманітні за кольором, дизайну, розмірами. Основна маса спортивних сумок багатофункціональні – вони створені не тільки для тренажерного залу. Тому перш, ніж купувати сумку, треба враховувати, де її можна використовувати і як часто. А також наскільки вона впишеться в стиль одягу і спосіб життя.

Відповідно до цього можна зупинити свій вибір або на сумці з міцної грубої тканини, або з поліестеру, або сумку з канваса, міцної двошарової тканини з нейлону і бавовни. Багато спортивних речей зараз виготовляють з таслана – сучасної поліамідної тканини з пористим водотривким покриттям з внутрішньої сторони. Отже вибір за Вами.