Як вибрати стероїди

9-30-2021

Профіль стероїдних гормонів

Оскільки стероїдні гормони, це фізіологічно активні речовини, що відповідають в організмі за основні процеси життєдіяльності, то за результатами аналізу можна з’ясувати, на якій ланці ланцюга відбувається збій.  Аналіз по слині дає унікальну можливість, визначити справжню концентрацію вільних = активних гормонів. Також хочемо порекомендувати почитати про https://smartnutrition.kz/farma_anabolic_almaty/ , Ви можете замовити їх на сайті по найкращій ціні.

Важливо не просто здати аналіз, а здати правильно. Тому запам’ятайте, що всі стероїдні гормони-кортизол, естрогени, андрогени та ін. – потрібно здавати тільки методом мас-спектрометрія, де в якості біоматеріалу повинна використовуватися тільки слина!

Аналіз проводиться методом хромато-мас-спектрометрії

Що входить (склад профілю):17-он-прогестерон, андростендіон, дгеа, кортизон, кортизол, естрадіол, прогестерон, тестостерон, прегненолон.

Чому саме мас-спектрометрія?

Тому що класичний метод іфа, що використовується в інших лабораторіях для визначення рівня стероїдних гормонів, не коректний. Він не дозволяє в процесі реакції “антиген-антитіло” розпізнати кількісні відмінності всіх стероїдних гормонів – тільки лише на око. Більш того, значення на виході виходять завжди завищені. І виходить, що за фактом реальна картина спотворена.

⠀Чому саме слина?

У крові гормони майже повністю перебувають у зв’язаному з транспортними білками стані. Вони не активні, поки не дійшли до тканини, де повинні працювати. Тільки там вони звільняються від білків і надають свою дію. А важливо визначення саме вільних (активних) гормонів, щоб оцінити справжню функціональну активність гормональної системи.

Клітинні мембрани слинних залоз є природними розділовими фільтрами, і в слинної проток проникають сполуки тільки з низькою молекулярною масою (<400 д), до яких якраз і відносяться тестостерон і всі інші стероїди, не пов’язані з альбуміном і специфічним глобуліном. ⠀ у нашій клініці ви можете здати стероїдний профіль слини, який виконується відповідно до всіх умов вище. Більш того, кожен наш доктор працює з цим аналізом і задасть вам правильний вектор в терапії.