Як вибирати шолом для боксерських тренувань

11-6-2020

На питання: “Чи потрібен тренувальний шолом досвідченому або починаючому спортсмену для тренувань?”- ми звичайно ж відповімо ствердно.
А ось який саме потрібен шолом-тут вже потрібно розбиратися для чого, кому, розмір гаманця і тд. Рекомендуємо звернутися за посиланням боксерский шлем с бампером та обрати потрібний саме вам.

Шоломи ми розділимо на наступні види:

  • Аматорські, призначені для виступу на змаганнях;
  • Тренувальні, оснащені спеціальним захистом для скул і підборіддя, так звані фул-фейс (full face);
  • Тренувальні шоломи в мексиканському стилі (довгі “щоки” без захисту підборіддя);
  • Бамперні шоломи (їх також називають боксерськими шоломами із захистом носа).

Тепер про кожен вид трохи докладніше:

  1. Бамперний Боксерський шолом із захистом носа є відмінною річчю, проте початківцям спортсменам в ньому буде досить складно, але є думка що без порівняння використання можливо це і непоганий варіант відразу ускладнити собі життя в рингу за рахунок поліпшення в безпеці. Моделі шоломів з бампером, як правило, коштують набагато дорожче інших шоломів, але і є рідкісні винятки. Ці шолома використовуються в основному досвідченими бійцями, які готові до погіршеної оглядовості, або спортсменами з дуже чутливим носом на момент кровотеч, ну і яким не можна в принципі мати на обличчі синців. Опускаючи все вище описане, ми рекомендуємо користуватися даними шоломами, оскільки нестача оглядовості в них легко компенсується високим рівнем захисту. Все пізнається в порівнянні, і питання вибору шолома не виняток, тому в будь – якому підборі тієї чи іншої екіпіровки слід розуміти, що на 90% ця думка суб’єктивна і поки сам не спробуєш – сказати, що ось це клас, а ось це – ні-не можна.
  2. На тренуваннях найчастіше використовуються шоломи, що захищають щоки і підборіддя (так звані “фул-фейс”).

Найкращим рішенням в плані забезпечення захисту є шоломи з хорошими бічними прорізами, що збільшує кут огляду. Крім того це чи не найкращий варіант в плані співвідношення ціна-якість. Взагалі можна сказати, що дана модель боксерських шоломів отримала краще визнання у боксерів і тай боксерів. Шоломи фул-фейс не можна використовувати на аматорських змаганнях, так що купуючи даний шолом, ви дбаєте про своє обличчя тільки на час тренування, але, як показує практика, це і потрібно більшості клієнтів.

  1. Шоломи мексиканського типу набагато легше моделей” фул-фейс ” через відсутність підборіддя. Даний” підборіддя”, а точніше необхідність його наявності є предметом довгих суперечок у професійних бійців. Одні кажуть, що він необхідний, оскільки дозволяє захистити бороду, а інші впевнені, що цей елемент тільки заважає. Ми ж не будемо приймати якусь сторону в даному питанні, відзначимо лише, що в більшості “мексовскіх” шоломів щоки знаходяться нижче рівня підборіддя, а в шоломах фул-фейс захист підборіддя убезпечить його від саден і розтинів. За ціновим сегментом вони частенько перевершують шоломи фул-фейс, але не дотягують до бамперних.
  2. Шоломи для використання на змаганнях в аматорському боксі виглядають саме так, як показано на малюнку вище. Відкриті шолома, з шнурівкою на маківці або з м’яким захистом, яка необхідна в тайському боксі і кікбоксингу. Дуже поширений вид боксерської екіпіровки зважаючи популяризації аматорського боксу. Не скажемо, що він зовсім нічого не захищає, але все ж в ньому менше захисних властивостей ніж в Мексиканській моделі і шоломів фул-фейс. За ціною цей варіант зазвичай Найдешевший.

Підводячи разом всьому сказаному, можна сказати одне:»всі версії шоломів мають право на існування, однак, вибір завжди за вами”.

Не можете визначиться? Тоді ласкаво просимо в наш магазин , ми допоможемо підібрати оптимальний варіант, який вам забезпечить 100% захист і зручність. Замовляйте через сайт і ми відправимо замовлення в будь-яку точку.