Як вилікувати безпліддя у чоловіків

12-17-2021

Одна з найважливіших проблем нашого часу-чоловіче безпліддя. Оскільки безпліддя – це не хвороба як така, а стан організму, тут не можна виділити певні симптоми. Його головним і єдиною ознакою є відсутність вагітності у партнерки протягом року нормального статевого життя при відсутності контрацепції. Обстежитися необхідно обом партнерам. Хочемо порекомендувати почитати як вилікувати безпліддя у чоловіків на сайті https://ivf.com.ua/infertility_treatment/ , тут тільки найкращі поради .

Найбільш частими причинами чоловічого безпліддя у наш час є: вроджені і набуті вади розвитку сечостатевої системи; генетичні захворювання; інфекції, що передаються статевим шляхом; надмірна вага; цукровий діабет; підвищений артеріальний тиск; захворювання з боку ендокринної системи; порушення з боку імунітету; перегрівання органів мошонки (часте відвідування лазень, саун, робота в жарких умовах праці); електромагнітне (мобільний телефон) і рентгенівське випромінювання.

Діагностика

На початковому етапі обстеження, з метою виявлення факторів ризику, проводиться збір анамнезу у пацієнтів з підозрою на чоловіче безпліддя. Потім проводиться загальний огляд. Лікар-андролог оцінює будову тіла, наявність збільшених грудних залоз, ріст волосяного покриву. Особлива увага приділяється огляду статевих органів.

Основним лабораторним методом визначення фертильності чоловіка є оцінка спермограми. Аналіз включає в себе визначення якісних, кількісних, морфологічних параметрів сперматозоїдів, їх рухливості, наявність аглютинації і клітин сперматогенезу, наявність слизу, а також вміст в еякуляті лейкоцитів і еритроцитів. Крім того, визначаються фізичні параметри сперми: рн, в’язкість, обсяг, колір, швидкість розрідження.

Якщо результати спермограми задовільні, повторного дослідження не потрібно. Якщо ж виявлено зміну одного або декількох показників не менше, ніж у двох повторних дослідженнях, виконується подальше обстеження у лікаря-андролога.

Додаткові методи обстеження при безплідді у чоловіків

  • оцінка гормонального статусу чоловіка. Найбільш важливими є тестостерон, лг (лютеїнізуючий гормон), фсг (фолікулостимулюючий гормон), пролактин, ттг (тиреотропний гормон), т4 св. (вільний тироксин), оскільки сперматогенез регулюється саме даними гормонами.
  • ультразвукове дослідження (узд) органів мошонки і передміхурової залози.
  • тест на наявність антиспермальних антитіл( аса), наявність яких в спермі може перешкоджати настанню вагітності в силу зміни акросомальной реакції, пенетрації через цервікальний слиз, перешкоди прикріплення і проникнення сперматозоїдів в яйцеклітину.
  • генетичне обстеження. Показано при аспермії або при низькій концентрації сперматозоїдів в еякуляті, а також при слабкій вираженості вторинних статевих ознак.
  • біопсія яєчок. Даний вид дослідження показаний при відсутності сперматозоїдів в спермі з метою виключення порушення патології з боку яєчок і отримання матеріалу для проведення екстракорпоральних методів обстеження.

Лікування чоловічого безпліддя

Якщо причиною став дисбаланс гормонів-показано застосування коригуючих гормональних препаратів.

Якщо до безпліддя призвело запалення передміхурової залози або наявність інфекції – призначається відповідне лікування.

При виникненні проблем з імунітетом займаються його корекцією.

Якщо виявлені дефекти внутрішніх статевих органів-призначається хірургічне втручання.

Якщо ж є розлади сексуального плану-виручать консультації сексологів і психотерапевтів.

На сьогоднішній день відсоток чоловіків, яким вдалося побороти діагноз “безпліддя”, досить високий. Однак якщо цього не сталося, не варто засмучуватися: зачати дитину можна за допомогою процедури екз.

Чому варто вибрати білорусь?

У білорусі репродуктивному здоров’ю приділяється дуже пильна увага, що сприяє розвитку даного напрямку медицини. Високий професійний рівень лікувально-діагностичних послуг з вирішення питань чоловічого безпліддя – це досягнення клінік білорусі. У нас ви знайдете індивідуальний, високопрофесійний підхід і якісний сервіс. А застосування новітніх методик і сучасного обладнання гарантує якість лікування.

Щоб звернутися до медичного закладу і пройти обстеження, а також курс лікування безпліддя, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти або по телефону. Ми допоможемо розрахувати ціну послуги, відповімо на всі питання і оформимо вашу заявку в клініці.