Як збільшити потенцію

1-22-2021

 

Як швидко підвищити потенцію?

Зниження потенції може спостерігатися на тлі стресів, емоційних переживань, зайвої ваги, серцево-судинних захворювань, малорухливого способу життя, високого артеріального тиску. Для багатьох чоловіків зниження потенції є серйозною проблемою. Особливо неприємною є ситуація, коли вам належить зустріч з жінкою, але ви не впевнені в своїй чоловічій силі. Вам знадобляться поради, які підкажуть, як підвищити потенцію на вечір.

Як швидко підвищити потенцію?

Існує кілька ефективних способів. 

    • обхват органу біля основи пальцями. Якщо в ліжку з коханою жінкою ваша гідність є млявим, обхопіть орган біля основи, як ніби накладаєте джгут. Таким чином створиться приплив крові, який буде стимулювати ерекцію.
    • правильний вибір пози. Якщо у вас спостерігаються проблеми з ерекцією, то не вибирайте позу, коли жінка знаходиться зверху, а ви знизу. В даному положенні кров автоматично буде набрякати вниз. Краще використовувати пози, в яких ваше тіло знаходиться вертикально.
    • виконуйте вправи кегеля. Лобково-куприковий м’яз дозволяє стимулювати появу ерекції. Тому дуже важливо тренувати цей м’яз. Добре в цьому допомагають вправи кегеля. Хочемо порекомендувати почитати про препарати для підвищення потенції на сайті https://medko.com.ua/category/vardenafil/ , тут багато порад.

6 вживайте спеціальні продукти. Існують так звані продукти афродизіаки, які здатні не тільки збільшити лібідо, але і підвищити ерекцію. До них відносяться морепродукти, горіхи, устриці, банани.

  • перестаньте палити і пити алкоголь. Тютюн звужує ваші кровоносні судини, а пиво сприяє виробленню естрогену. Відмовтеся від куріння і алкоголю хоча б перед побаченням. Дізнатися про те, як правильно кинути палити, ви зможете на сайті lovelasik.ru.
  • прийміть контрастний душ. Він вплине на ваш загальний стан і працездатність ваших органів. Міняйте позмінно гарячу і холодну воду через кожні 40 секунд. Також можете сходити в лазню або сауну. Це поліпшить кровотік в тілі і статевих органах.
  • розслабтеся. Нерідко порушення ерекції зустрічається навіть у абсолютно здорових чоловіків, які перехвилювалася. Тому перед побаченням вам потрібно наповнити себе позитивними емоціями. Постарайтеся розслабитися і забути про проблеми, які мучили вас весь день. Так ви накопичите енергію, яка стане в нагоді вам під час статевого акту.