Здорове харчування в два кліка

240

Вітаю читачів спортивного блогу, а також тих, хто піклується про здорове харчування, також розберемо, як подбає про те, щоб здорова їжа була завжди на полицях вашого холодильника. Служби доставки їжі можуть піти на користь: це довели в сервісі Performance Food. Компанія спеціалізується на організації харчування для схуднення, спортивних досягнень, загального оздоровлення.

Тут складають меню, готують і привозять страви клієнтам. Достатньо лише вибрати програму, термін обслуговування і зробити замовлення.

Чому б не займатися раціоном по-старому, самостійно?

Цілком резонне питання. У Performance Food є декілька очевидних переваг:

  • Компанія пропонує широкий вибір програм, оптимальних для досягнення конкретних цілей. Спортпит, дієти для зниження ваги, харчування для діабетиків або вегетаріанців розділені. Можна вибрати не тільки тип програми, але і найкращий кількість калорій. Крім того, фахівці можуть скласти індивідуальне меню, якщо жодна з програм не підходить.
  • Раціон у Performance Food складають професійні дієтологи з урахуванням потрібних результатів, способу життя, ваги, стану здоров’я клієнта. Помилки виключені, тим більше, в індивідуальній програмі.
  • В компанії знають і готують тисячі страв. Європейська, азіатська, російська кухня, модернізовані страви — з дієтичних продуктів — чекають клієнта. Жодна страва і жоден продукт не набридне: чергуючи спеції і соуси, способи приготування і поєднання смаків, тут створюють різноманітний раціон, який підійде навіть гурману. Меню для зниження ваги і програми для тих, хто дотримується посту, — не виняток.
  • Клієнт може відразу розрахувати вартість раціону на день, тиждень, місяць. Підсумкова сума залежить від обраної програми і калорій. Передбачені знижки — при замовленні на місяць.
  • Страви доставляються один раз в день по Москві і Підмосков’ю в спеціальних лотках, з одноразовими столовими приладами. Такий лоток можна взяти з собою на роботу, розпакувати вдома або в машині.

Програми харчування

Всього передбачено 8 різновидів програм.

Для зниження ваги

Раціон для екстремального або більш плавного зниження ваги, дієти Дюкана для чоловіків і жінок — можна вибрати ту програму, яка підійде найбільше. Так, відразу після пологів можна сісти «екстремальну» дієту і отримувати по 900 ккал в день, а потім перейти на 1200 ккал, щоб закріпити результат.

Спортивне харчування

Ці програми розподілені за кількістю калорій — від 1500 до 6000 ккал. Кожна дієта включає в себе оптимальну кількість білків, вуглеводів і жирів, а також вітамінів і мінералів для тих, хто активно займається спортом або веде активний спосіб життя.

Збалансоване харчування

Ідеальна дієта для звичайної людини, яка хоче підтримувати вагу і здоров’я в нормі. Програма збалансованого харчування розрахована на 2000 ккал в день.

Індивідуальне меню

Цю програму складають персонально, з урахуванням стану здоров’я, потрібних результатів і ваги.

Харчування при захворюваннях

Тут є меню для людей, які страждають гастритом, гіпертонією і цукровим діабетом. В цілому, можна замовити лікувальний меню і при інших захворюваннях.

Вегетаріанське меню

Хороший варіант для тих, хто відмовився від м’яса: фрукти та овочі, бобові, яйця і сир, а ще — соки і багато зелені.

Пісне меню

Від вегетаріанського меню, пісне відрізняється більш суворим підходом: виключена всяка їжа тваринного походження, однак можуть бути і послаблення в залежності від дня тижня і дати.

Дієта Дюкана

Повна протилежність вегетаріанства: більше м’яса, більше білків — у поєднанні зі свіжими овочами і фруктами ця дієта відновить організм.

Здорове харчування Performance Food — це найпростіший спосіб зберегти здоров’я і забезпечити себе їжею на весь день. Сервіс буде дійсно корисним для тих, хто занадто зайнятий, щоб думати про меню, готувати і рахувати калорії.