ПРИКЛАДИ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ: НАЙВІДОМІШІ БОДІБІЛДЕРИ В ІСТОРІЇ

5-17-2020

“Мій батько хотів, щоб я став поліцейським» – так починалася історія Арнольда Шварценеггера. Але непокірний і цілеспрямований син австрійського поліцейського вирішив змінити свою долю і всупереч бажанням близьким, стати ” багатим і знаменитим». Так з 14 років хлопчик почав займатися в тренажерному залі в Граці, а вже в 1965 році почав службу в австрійській армії. В армії Арнольд на 2 місяці потрапив у військову в’язницю за те, що самовільно відправився на конкурс «Містер Європа», який і виграв. У 21 рік культурист переїхав до Америки, а в 1983 отримав громадянство США, при цьому, не відмовляючись від громадянства Австрії. Докладніше про відомих спортсменів бодібілдінгу можно дізнатися на сайті за посиланням JBHNews.

Безсумнівно, чоловік є найвідомішим бодібілдером планети за останні кілька десятиліть. Але про кого варто дізнатися більше і, можливо, наслідувати їх приклад стійкості і завзятості в спорті?

ЄВГЕН САНДОВ-ОСНОВОПОЛОЖНИК КУЛЬТУРИЗМУ
Євген Сандов-основоположник культуризмаВ дитинстві цей хлопчик був болючим і слабким, але вже в юнацтві почав захоплюватися анатомією, досконально вивчив будову м’язів і придумав власні тренування для розвитку мускулатури. Саме Євген Сандов був визнаний основоположником культуризму, крім того, тривалі роки він вважався найсильнішим чоловіком на планеті. Йому не складало труднощів підняти штангу однією рукою, а на грудях утримати трьох коней.

Причиною загибелі Євгена став крововилив у мозок. Причому є версія, що він помер після того, як витягнув автомобіль з кювету однією рукою.

БОДІБІЛДЕР З НАЙБІЛЬШИМИ БІЦЕПСАМИ
Тривалий час в ХХ столітті вважалося, що бодібілдер з найбільшими біцепсами – це Серджіо Олива. Їх розмір становить 51,6 см. до слова, у найбільш відомого бодібілдера планети Арнольда Шварценеггера, біцепс приблизно 56,7 см.

Першим всесвітньо визнаним бодібілдером з найбільшими м’язами був визнаний Ларрі Скотт в 1950-х роках, обсяг його м’язів становив 54 см.

Сьогодні володарем найбільших біцепсів визнаний Денис Сестер, обсяг яких 77,8 см.

ЗАРАДИ КІНО КУЛЬТУРИСТА ЗМУСИЛИ СКИНУТИ ВАГУ
Стів Рівзв 50-х роках минулого століття бути володарем біцепса об’ємом в 50 см вважалося чимось неймовірним. Дійшло до того, що Стіва Рівза, актора і за сумісництвом спортсмена, змусили скинути вагу. Режисер фільму про Геркулес, в якому знімався чоловік, заявив, що глядач просто не повірить в «натуральність» 47 сантиметрового біцепса Стіва, адже у людини просто не можуть бути такі великі руки.

До слова, Стів Рівз став переможцем конкурсу “Містер Америка «в 1947 році, а вже в 1950 отримав титул» Містер Всесвіт” і здобув перемогу над кумиром Арнольда Шварценеггера – Регом Парком.

НАЙСТАРШИЙ БОДІБІЛДЕР ПЛАНЕТИ
Рей Мун (Ray Moon)на сьогоднішній день найстаріший бодібілдер в світі – Рей Мун. Він народився в 1929 році, відомо, що чоловік пережив операцію на серці і воно оснащене кардіостимулятором. Крім того, він навіть був у стані клінічної смерті, має грижі і переніс два інсульти. Незважаючи на це, Рей у свої 75 років почав займатися в залі і показав дивовижні результати для свого віку в найкоротші терміни.

Сьогодні чоловік займається приблизно 45 хвилин, а також пробігає не менше 8 км в день. У 2008 році Рей Мун став переможцем вікторіанського чемпіонату з бодібілдингу в Мельбурні.

НАЙМЕНШИЙ КУЛЬТУРИСТ У СВІТІ
Невелике зростання не завадило цьому чоловікові стати одним з популярних бодібілдерів і його історія доводить, що немає нічого неможливого. Адітья дев був визнаний найменшим і найслабшим бодібілдером у світі. Його вага становить 8,5 кг, зріст-88 см. при цьому чоловік показував видатні результати, міг вичавити приблизно 4,5 кг ваги. Він народився в 1990 році, знайшов популярність в Індії, а з часом потрапив навіть в книгу рекордів Гіннеса.

У Адітьї було діагностовано захворювання, яке може викликати інсульт і швидку смерть. Причому лише кілька лікарень в світі займалися лікуванням аневризмів в головному мозку. У 2013 році у віці 23 років Адітья дев помер від аневризми.