Як вибрати базову футболку

7-22-2021

БАЗОВА БІЛА ФУТБОЛКА В ГАРДЕРОБІ-СТОВІДСОТКОВИЙ МАСТ-ХЕВ. Базова це те, що називається звичайною білою футболкою без принтів. Може бути 100% бавовняна або з 15-20% домішки еластану.

Білий трикотаж важливо носити за принципом «надів-виправ”, тобто надіти можна тільки один раз! і відразу в прання! на наступний день майка все одно буде виглядати несвіжою. Звичайно, білий трикотаж на те і білий трикотаж, щоб дуже швидко запиратися, втрачати форму і білизну. Саме тому їх повинно бути багато та й не обов’язково білих, обирайте футболки оптом за посиланням toptime.com.ua безпосередньо від виробника компанії Топ-Тайм.

Про розмір

Плечовий шов повинен проходити по межі плечового суглоба. Так майка буде вас стрункішою і візуально робити більш підтягнутою. Якщо цей шов на середині плеча, майка підкреслить навіть найдрібнішу сутулість і візуально зробить вас “желешкой”.

Поширена проблема гардероба жінок – це вибір на користь речей занадто маленького розміру, типу “якщо майка xs, значить, і я xs”. Так ось, ця схема працює з точністю до навпаки: краще візьміть майку свого бойфренда на три розміри більше-на її тлі ви будете виглядати дюймовочкою)) майку в обтяжку, мабуть, може дозволити собі тільки наташа водянова)) майка ні в якому разі не повинна вас обтягувати, а навпаки – бути злегка oversize, щоб приховати дрібні недоліки фігури… Ну, або не дрібні))

Про рукава

Майку-алкоголічку можуть дозволити собі тільки дівчата з ідеальним трицепсом! всім іншим – з рукавом! те ж саме стосується віку. Не потрібно підкреслювати в’янення шкіри, краще прикрити невеликим рукавом.

Про довжину

Коли ви піднімаєте руки, майка не повинна оголювати ваш живіт. Якщо ви не тінейджер, про це не може бути й мови! якщо з витягнутими руками вам все майки відкривають живіт, то задумайтеся про посадку ваших джинсів і спідниць – може бути, їх варто підняти трохи вище до талії?

P. S. Про білих майках: вони повинні все виглядати як нові. Запрані, що втратили білизну майки з катишкамі повинні негайно відправитися на ганчірки! але краще здати їх в спеціальні центри прийому одягу. Ваші майки перенаправлять або на вторинну переробку, або в благодійні організації.