Як вибрати дитячого стоматолога

3-21-2020

Існує помилка, ніби молочні зуби лікувати немає сенсу, адже вони все одно випадуть. Насправді лікувати їх потрібно обов’язково, інакше є ризик загубити корінний зуб або отримати з дефектом-цяткою. Крім того, незалічений вчасно карієс може перерости в пульпіт, що доставить малюкові великі страждання. Також хочемо порекомендувати Дитяча стоматологія Київ

Ортопедична стоматологія для дітей
Якщо врятувати зуб не вдалося, то місце видаленого молочного зуба не повинно пустувати, інакше сусідні зуби завадять прорізування корінного. Установка коронок дітям-це абсолютно нормальна практика, яка дозволяє уникнути проблем з прикусом. Мікропротезування для дітей здійснюється всього за один сеанс, тому що лікар в цьому випадку працює з готовими коронками, просто вибираючи відповідні для конкретного пацієнта.

Крім того, незалічений вчасно карієс може перерости в пульпіт, що доставить малюкові великі страждання.

Дитяча ортодонтія
Виправити неідеальний прикус в дитячій стоматології можна за допомогою знімних або незнімних конструкцій. І ті, і інші вимагають від пацієнта великого терпіння і сумлінного дотримання правил гігієни. Сучасні платівки і брекет-системи створені з урахуванням запитів маловікової аудиторії. Так, лікар може запропонувати яскравий варіант, який дозволить подолати сором перед однолітками і надихне на шляху до красивої усмішці.