Як вибрати кращого пластичного хірурга

2-10-2021

 

Поради для майбутніх пацієнтів: як вибрати пластичного хірурга?

Коли пацієнт звертається до пластичного хірурга з проханням провести ту чи іншу естетичну операцію, він, таким чином, одночасно показує, що довіряє йому своє здоров’я, повністю покладаючись на його досвід, майстерність і відповідальність. Також хочемо вам порекомендувати подивитися – тут лучшие пластические хирурги украины.

Однак з вибором фахівця потрібно бути обережним, адже завжди є ризик зіткнутися з недобросовісним хірургом, який проводить операції без сертифіката і має незначний досвід. Дана стаття присвячена критеріям і принципам, з якими слід ознайомитися всім, хто цікавиться, чим керуватися при виборі пластичного хірурга.

У Київі існує безліч клінік пластичної хірургії, але деякі з них стають популярними і затребуваними виключно завдяки хорошій рекламі. Спробуємо розібратися, яку клініку краще обійти стороною і як визначити професіоналізм пластичного хірурга.

З чого потрібно почати?

Сьогодні в нашій країні з кожним роком збільшується число фахівців, що займаються пластичними, естетичними і реконструктивними операціями. Більшість з них проходить стажування за межами Україні в інших країнах, переймає досвід провідних європейських, ізраїльських і американських експертів в даній області. Багато пластичні хірурги попутно постійно займаються науковою діяльністю і підвищують кваліфікацію, що дозволяє їм регулярно вдосконалювати свої професійні навички.

Багатопрофільні фахівці проводять широкий спектр операцій: популярні і найбільш затребувані на кшталт збільшення грудей, корекції носа і ліпосакції, а також більш рідкісні (наприклад, пластика гомілок або корекція рук). Вузькоспеціалізовані пластичні хірурги зазвичай займаються проведенням тільки одного типу операцій (наприклад, фахівці зі збільшення молочних залоз).

Незважаючи на те, що вузькоспеціалізовані лікарі в усі часи завжди цінувалися більше, ніж багатопрофільні, талановиті хірурги є серед представників обох груп. Якщо ви твердо вирішили, що хочете змінити зовнішність або скорегувати будь-якої естетичний дефект, потрібно скласти список всіх відомих фахівців, які займаються проведенням цікавить вас операції.

Наприклад, ви можете скласти список найкращих пластичних хірургів, які проводять хейлопластику в Київі. Після цього складіть окремий список кращих багатопрофільних експертів, в списку послуг яких також відзначена «ваша» операція.

Критерії, що допомагають знайти кращого фахівця

Тепер, коли списки складені, потрібно приступити до методу відбору шляхом вибору хірурга за певними критеріями:

Ліцензія. Клініка, в яку ви звернулися, зобов’язана надати ліцензію, де має бути прописано, що у неї є дозвіл на проведення пластичних операцій. Відсутність документа викликає підозри.

Сертифікат. У пластичного хірурга обов’язково повинен бути сертифікат, який може вивчити будь-який пацієнт.

Професіоналізм. Якщо вам хотілося б зрозуміти, як вибрати пластичного хірурга, якщо раніше вам не доводилося бути з ним знайомим, зверніть увагу на фотографії з його минулими роботами. Зазвичай портфоліо викладено на офіційному сайті хірурга або клініки, де він працює. На фотографіях завжди можна наочно вивчити, як виглядав пацієнт до операції і після неї. Порівнявши такі фотографії, ви зможете з легкістю оцінити, наскільки добре впорався фахівець зі своїм завданням.

Досвід. Молоді пластичні хірурги, недавно приступили до операцій, можуть бути талановитими майстрами, які ще ніколи не допускали помилок. Однак ніякої гарантії, що помилки не буде при проведенні вашої операції, вам ніхто не зможе дати. В даному випадку краще покладатися на стаж і великий досвід роботи.

Відгуки про хірурга. Відгуки про пластичного хірурга завжди можна відшукати на форумах, офіційних сайтах, а також завжди є можливість дізнатися контакти пацієнтів, яким вже доводилося переносити операції у обраного вами фахівця. Зв’язавшись з ними, ви зможете дізнатися про нього досить багато справжньої інформації без рекламних перебільшень.

Нагороди, премії, перемоги. Пластичні хірурги, незважаючи на свою зайнятість, досить часто беруть участь в різних конкурсах. За них голосують пацієнти і незалежні люди. Дізнайтеся, чи є у хірурга почесні премії, нагороди, перемагав він в рейтингах кращих пластичних хірургів.

Участь у семінарах, конгресах, конференціях. Активна наукова діяльність, періодичні публікації наукових статей і монографій в спеціалізованих журналах і альманахах – ознака того, що хірург прагне до вивчення свого напрямку, постійно підвищує кваліфікацію і вдосконалює свої навички і знання.

Особистість хірурга. Дуже важливо знайти мову спілкування з пластичним хірургом, до якого ви звернулися. Також важливо звернути увагу, чи готовий фахівець виділити для вас досить багато часу, щоб дати вам детальну інформацію і вичерпні відповіді. Квапливий хірург, який поглядає на годинник і намагається скоротити час консультації, навряд чи є справжнім професіоналом.

Час, виділений на консультації. Як правило, однієї консультації недостатньо. Хірург буде запрошувати свого пацієнта на консультації регулярно, причому до операції і після неї під час реабілітації. Якщо операцію хочуть провести відразу після консультації по телефону, то, швидше за все, ви маєте справу з шахраями або недобросовісними лікарями.

Обстеження. Хороший пластичний хірург-це, перш за все, лікар, який піклується про ваше здоров’я і прагне до мінімізації можливих ризиків ускладнень. Тому він повинен в обов’язковому порядку надати вам великий список аналізів і обстежень, які вам належить пройти перед операцією.

Наявність необхідного обладнання та відділень. Запам’ятайте, що в клініці обов’язково має бути повне медичне оснащення, а також палата інтенсивної терапії та реанімаційний блок.

Документація. Пацієнту слід бути гранично уважним: вам на руки обов’язково видадуть інформаційну згоду на проведення операції і наркозу, договір з додатками до нього, а також оплачений рахунок.

Вартість операції. Пластична операція-дороге задоволення і не може коштувати занадто дешево, тому вигідні ціни та акції є, швидше за все, прийомом хитрого шахрая.

Придушення конкуренції. Хірург не повинен говорити погано про своїх колег та інших фахівців, які є його конкурентами. Це було б ознакою його непрофесіоналізму і прагнення придушити конкурента.

Час видачі документів. Ваш хірург посилається на зайнятість, пропонуючи ознайомитися з усіма необхідними документами після операції? тоді краще насторожитися і вибрати іншого фахівця, який готовий надати всі документи на першу вимогу відразу.

Зацікавленість у стані здоров’я. Пластичний хірург повинен дізнатися про наявність протипоказань до операції. Для цього проводиться збір анамнезу та діагностичні дослідження. При наявності протипоказань операція не може бути проведена з метою безпеки.

Якщо ви будете дотримуватися всіх критеріїв відбору і будете уважні, ви зможете знайти свого фахівця пластичної хірургії в москві або в будь-якому іншому місті.