Вправи для тренування трицепсів з гантелями

427

Здрастуйте, дорогі читачі і читачки. Так як сьогодні я збираюся обговорити з Вами красу рук, а саме тієї їх частини, яка красиво виділяється трьома рельєфними продовгуватими горбиками, то раджу Вам, жінки і чоловіки, відволіктися від усіх своїх справ, тому що виконувати кращі вправи на трицепс з гантелями – це, як побачите, зовсім не складно. Зате результат…

Чи є у Вас гантелі? Якщо так, то практично будь-яка тренування для рук доступна Вам в домашніх умовах. Немає? Теж не біда! Для Вас завжди відкрито безліч тренажерних залів, однак можна обійтися і без їх відвідування, але про це поговоримо трохи пізніше. А поки що давайте все-таки про гантелі.

Тренування для чоловіків

Я постарався підібрати кращі вправи і тепер уявляю їх вашій увазі. Отже, тренування на трицепс пропоную почати з класики: візьміть гантель в одну руку і підніміть її над головою. Друга рука повинна бути на поясі або спробуйте їй обійняти себе. Так, приблизно так, як робить Шварц. Тепер руку з гантелей плавно опускайте за голову і піднімайте назад. Вам треба виключити з вправи роботу м’язів плеча – намагайтеся їм не ворушити – це важливо. Виходить? Тоді повторіть рух необхідну Вам кількість разів.

Тепер давайте попрацюємо двома руками відразу. Візьміть гантель обома руками і підніміть над головою і плавно опускайте за голову. У цей момент Ви повинні відчути сильне розтягнення трицепса – так і треба. Також плавно піднімаємо гантель у вихідне положення. До речі, обидва ці дії можна виконувати як стоячи, так і сидячи.

Далі Вам знадобитися лягти, можна просто на підлогу. Беремо по гантелі в кожну руку і піднімаємо руки над головою. Намагаючись не вдарити себе по голові, зафіксувавши лікті, плавно опускаємо руки, і у вихідне положення. Ця вправа називається «французький жим».

Далі працюємо стоячи. Для стійкості розставте ноги і злегка зігніть в колінах, трохи вперед прогнувшись. Беремо в одну руку гантель, а вільної впираємося в коліно. Руку з вагою притискаємо до тулуба і згинаємо в лікті під прямим кутом. Ваше завдання полягає в розгинанні руки з гантелями назад до упору. З його допомогою ми допрацьовуємо мускул.

Погодьтеся, цілком здійснимо. Головне – не лінуватися.

Також не забуваємо про застосування спортивного харчування, яке просто необхідно для побудови міцної і якісної мускулатури, яка буде викликати заздрість у перехожих. Тому не зволікайте і поспішайте в інтернет-магазин для спортсменів.

Заняття для жінок

Для жінок я також взяв на себе сміливість підібрати, як мені здається, найбільш ефективні вправи з гантелями. Для виконання першого Вам, дорогі дами, знадобитися на що-небудь сісти. Тепер візьміть гантель двома руками і підніміть її над головою. Вийшло? А тепер повільно згинайте руки в ліктях, опускаючи гантель за голову до упору. І у вихідне положення. Повторіть 10-12 разів.

Добре, що Ви принесли стілець, тому що він поки згодиться. Беремо правою рукою гантель, а лівим коліном стаємо на стілець. Постарайтеся тримати тулуб максимально можливо паралельно підлозі. Вдалося? Ну раз так, тоді руку з вагою згинаємо і тримаємо під прямим кутом. Завдання полягає в повільному розгинанні руки назад до упору. Постарайтеся зробити це саме за рахунок трицепса.

Дівчата і жінки. Упевнений, Ви звернули увагу на ідентичність Ваших вправ з тими, які були представлені для чоловіків. Все правильно. Різниця лише у вазі і кольорах гантелей, а також для Вас стільці більш м’які. Ну, це жарт. Тим не менш представлені тут тренування Ви можете доповнювати і віджиманнями, і будь-якими іншими.

Тренажери

Чим зайнятися в тренажерному залі? Давайте подумаємо разом… Ну по-перше штанга – вузький жим лежачи незамінний для тренувань трицепса. Знову ж таки, разнокалиберный інвентар, зокрема гирі, допоможуть більш точно підібрати оптимальний вагу. Ще, звичайно ж, блочний тренажер для розгинання рук. Ну а все інше Ви можете виконати самі.

На свіжому повітрі

Напевно або у вашому дворі, або в сусідньому знайдуться бруси та турнік. Є? Тоді бігом на свіже повітря, а по дорозі я розповім, що треба робити. Знаходимо бруси і залазимо на них, прямими руками тримаючись за паралельні поперечини. Зауважу, що віджимання на брусах, просто віджимання – це базові вправи, тому спробуйте почати з них. Закріплюйте навантаженнями з гантелями і Ваші руки будуть, повірте, виглядати вражаюче.

Отже, Ви на брусах. Щоб основний акцент був саме на трицепс, їх ширина повинна бути трохи більше ширини плечей. Так і є? Ну тоді починайте віджиматися. Повторюйте вправу раз за разом, робіть кілька підходів – результат не сповільнить себе чекати.

Вправи на турніку також допоможуть Вам розвинути руки і, природно, трицепс. Для цього треба схопитися за перекладину верхнім хватом, повільно підтягнутися і так само повільно, без ривків опускатися. Ваш вагу і є та необхідна навантаження на руки, сприяє зростанню м’язів.

Не сумнівайтеся, якщо Ви, і чоловіки, і дорогі жінки, цілеспрямовано підете до виконання вправ, заздалегідь потурбувавшись про своє здоров’я, про свою красу, то очікування Вас не обдурять. Як завжди добре розминайтеся перед навантаженнями, стежте за диханням і Ви впораєтеся.

На цьому буду завершувати сьогоднішню статтю. До зустрічі в наступних випусках. Не забувайте підписуватися на оновлення блогу (форма розташована нижче), щоб не пропустити нову корисну інформацію.

Олександр Білий