Комплекс вправ з гантелями для жінок

642

Здрастуйте, дорогі читачки. З вами Олександр Білий. Сьогодні я звертаюся саме до Вас, так як говорити ми будемо тільки про красу і здоров’я. І повірте, для цього потрібно зовсім не багато – приділяти щоранку хоча б 15-20 хвилин тільки собі і своєму здоров’ю. І знадобиться нам, Вам для цього трохи терпіння, цілеспрямованості і, як не дивно це звучало в цьому ряду, гантелі. Не сумнівайтеся, зарядка з гантелями для жінок – дуже-дуже ефективний засіб не тільки для збереження гарної фігури і схуднення, але і її формування, а також засіб боротьби з віком – головним ворогом кожної жінки.

Ні-ні, зовсім не треба, прокидаючись під ненависний дзвін будильника, діставати з-під подушки заготовлені заздалегідь гантелі і починати з ними вправлятися. Зараз ми разом розглянемо все по порядку.

Які гантелі вибрати

Пропоную спершу обговорити безпосередньо гантелі, а потім вже перейти і до ранкової зарядки. Отже, що нам потрібно знати при виборі цього «інструменту». Асортимент, звичайно, як завжди, величезний – і це перше і головне утруднення: різні форми, яскраві гарні кольори і т. д. Однак потрібно зосередитися на функціональності.

Я б рекомендував придбати складальні гантелі, так як з плином часу, тренуючись і «заряджаючись», Ви 100% відчуєте потребу в збільшенні ваги. А більшість неймовірно симпатичних наборів обмежені крайнім вагою всього в 5 кг. Повірте, 5 кг зовсім не багато, і зовсім не означає, що, піднімаючи цей і навіть більшу вагу, Ваші руки стануть як у знайомого качка. Ми в гонитві за красою і здоров’ям. Тому вибір гантелей за Вами.

Як перемогти сон

А тепер перейдемо до самого процесу. Давайте поки залишимо гантелі там, де вони лежать і займемося полезнейшей ранковою зарядкою. Отже, дзвенить будильник. Пропоную боротьбу з лінню почати не виповзаючи з ліжка і гарненько потягнутися, відчувши кожну свою м’яз. Ви можете прямо тут, в улюбленій теплій ліжечку зробити перші розминочні вправи для ніг, рук і трохи хребта. Зробили? Ну ось, вже й легше вставати. Встали? Тепер невелику, 5-10 хв. на розминку: підбадьоритеся, разгоните кров, тому що починати вправи з гантелями можна тільки після розминки. А ось тепер діставайте гантелі.

Які вправи необхідні

Інтернет буквально рясніє різними вправами, гимнастиками і т. д. Нашим жінкам, нашим читачкам я постарався підібрати простий і, в той же час, дієвий комплекс вправ. Слідуйте їй, виконуйте його, прокидаючись кожним вранці – для Вашої краси, для схуднення, для здоров’я.

Перша вправа направлено відразу і на ноги, і на м’язи сідниць, і на руки. Отже, візьміть гантелі і широко розставте ноги. Зігнувши в ліктях руки, притисніть їх до талії. Далі по черзі згинайте коліна, плавно виставляючи вбік то одну, то іншу ногу. Робіть упор з однієї ноги на іншу за рахунок роботи сідничних м’язів. Коли Ви зробили це вправу кілька разів, можете включити в цей процес і руки: кожен раз, зміщуючи свою вагу, почніть згинати руки, притискаючи гантелі до грудей. Пам’ятайте, що Ваші лікті притиснуті до талії. Зробили? Переконалися, що не так вже й складно? Тоді йдемо далі.

Знову тренуємо м’язи сідниць. Стоячи рівно, зі злегка розставленими ногами, трохи зігніть коліна і прогніться вперед. Руки з гантелями просто опустіть. Таким чином, якщо Ви правильно зайняли позицію, згинання-розгинання відбувається за рахунок сідничних м’язів.

Тепер перемикаємося з сідничних м’язів на спину. Вихідна позиція та ж – трохи розсунуті ноги, злегка зігнуті в колінах. Кілька вперед прогнувшись, виконуйте розлучення ліктями рук вгору.

Далі тренуємо трицепс. Початкове положення як і в минулому вправі: не забуваємо про ноги і трохи прогинаємося вперед. Звертайте увагу на руки (не бовтаються, лікті суворо притиснуті до талії), на поперек (м’язи повинні бути напружені) і на прес (також напружений). Працюємо на згинання-розгинання тільки ліктями.

Прийшов час зайнятися груддю. Принесіть з кухні кілька табуретів або лаву. Лягайте на те, що принесли спиною, а руки з гантелями підніміть вгору. При виконанні цієї вправи важливо не випрямити лікті, а навпаки, злегка зігнути — це часта помилка. Глибоко вдихнувши, розводимо руки в сторони. Зводимо у вихідне положення строго на видиху.

За допомогою наступної вправи робимо гарний живіт і, знову ж таки, тренуємо м’язи грудей. Віднесіть на кухню допоміжні приспособленияя з минулого вправи і лягайте на підлогу. На спину. Від Вас потрібно підняти зігнуті в колінах ноги, а руки з гантелями випрямити і розвести в сторони. Видихаємо і випрямляти ноги по діагоналі до підлоги. Одночасно з цим Вам треба підняти голову і плечі, а руки звести. Вдихаючи, повільно поверніться у вихідне положення.

Погоджуся, що це, мабуть, найскладніше вправу з усіх представлених. Однак, повірте, дуже ефективне. А Ви, дорогі дівчата і жінки, часто буваєте сильніше нас, чоловіків. Тому все у Вас вийде, і ще не раз здивуйте і нас, і всіх оточуючих своїми молодістю, здоров’ям і красою.

Про що слід пам’ятати

Головне, як мені здається, слід завжди пам’ятати, що Ви – ЖІНКА. Тоді багато хто, здавалося б, важкі фізичні вправи типу ранкової зарядки і навантажень з гантелями здадуться цілком стерпними, здійсненними і навіть приємними. Тому що результат, повірте, при регулярному виконанні вправ, не змусить себе чекати.

Виконуючи ж вправи, не забувайте про дихання і дотримуйтесь інструкцій. Ілюстрації будуть Вам в допомогу. Будьте завжди молоді, здорові і красиві.

Олександр Білий