Як приймати вінстрол для набору маси та сили

317

Вітаю читачів спортивного блогу sportivs. Мускулисте тіло з малою кількістю жиру є еталоном краси. Щоб досягти таких результатів потрібні довгі роки наполегливих тренувань. У сучасному світі існують анаболічні стероїди, які допоможуть вам в цьому питанні. Ви економите власні сили та час, замість приймаючи їх. Сьогодні я хотів поговорити про те, як приймати вінстрол.

Ми поговоримо про те, що ж це таке, які ефекти дає, розглянемо всілякі комбінації застосування, а також я розповім вам про пкт.

Уявлення про винстроле

Вінстрол, він же станазолол є оральним анаболічним стероїдом. Він користується гарною популярністю серед атлетів, які виступають на сцені в бодібілдингу. До його основних властивостей відноситься спалювання жиру і надання тілу бажаного рельєфу. Даний препарат найчастіше приймається в таблетках, тому він відмінно підійде для тих, хто боїться уколів.

Однак існує інший різновид вінстрола – він використовується в якості ін’єкцій. Курс станазолола на масу допомагає досягти бажаних результатів, однак все це тільки при дотриманні всіх правил, про яких я зараз розповім.

1. Перед початком курсу рекомендується знайти досвідченого фахівця-консультанта. Застосування самостійної фармакології дуже небезпечна річ, особливо в руках недосвідчених спортсменів. Тому щоб ви домогтися гарних результатів, а не покалічити свій організм – застосовуйте фармакологію під наглядом досвідченого людини.

2. Стерильні ін’єкції. Якщо ви використовуєте станазолол в ампулах, то важливо вибрати правильне місце зберігання – бажано прохолодне. Під час уколів обов’язково простерилізувати місце введення рідини і сам флакон.

3. Для того щоб домогтися кращих результатів радиться комбінувати вінстрол з іншими анаболічними стероїдами. Про це я розповім трохи пізніше.

4. Перед прийомом анаболічних стероїдів ви повинні добре все обдумати. Стероїди – це не жарт, це серйозна річ, яка не досвідчених руках може призвести до летальних наслідків. Ви повинні давати собі звіт для чого ви збираєтеся їх приймати.

5. Не в жодному разі не пропускайте послекурсовую терапію. Багато хто думає, що оральні стероїди – в таблетках не вимагають ПКТ, але це одне з найбільш поширених помилок. На курсі ваш організм зазнає численних стресів і змін, тому по завершенню курсу потрібно дати йому можливість адаптуватися.

6. Здавайте аналізи до і після курсу. Це необхідно для того, щоб відстежувати загальний стан організму.

7. Почитайте статтю про шкоду анаболічних стероїдів і ще раз подумайте над необхідністю застосування, адже сильне і м’ясисте статура можна побудувати і натурально, але при цьому за більший перід часу.

Після того як я поділився цінними порадами, я б хотів розповісти про переваги станазолола.

Чого очікувати від застосування

  • Правильно застосування вінстрола сприяє жіросжіганію. Якщо ви хочете отримати максимальний результат – поєднуйте курс з правильним харчуванням, спортивною дієтою і регулярними фізичними навантаженнями.
  • Вінстрол допомагає краще відновлюватися. Якщо ви схильні інтенсивним фізичним навантаженням – даний анаболічний стероїд саме те, що вам нужною
  • Допомагає поліпшити силу. Були проведені численні дослідження, за результатами яких, атлети, які беруть станазолол поліпшили свої силові показники.
  • Дає невеликий приріст сухої м’язової маси. Крім того, що вінстрол допомагає спалити жир, він дозволяє організму набирати якість.
  • Може використовуватися в якості жиросжигателя. В нинішній час щоб зробити тіло рельєфним і м’язистим потрібно багато грошей на харчування, а також спортивне харчування. Вінстрол стане відмінним замінником спортивного харчування, в даному випадку жиросжигателей.

Як приймати вінстрол соло

Існує думка, що оральний вінстрол шкодить печінці. Саме тому нерідко на різних сайтах можна знайти ін’єкційний вінстрол. Курс соло повинен тривати не більше 6-8 тижнів. Щодня рекомендується ставити по 50мг станазолола.

Якщо ви вирішили придбати вінстрол в таблетках, то приймати його треба по 30-40мг на добу. Тривалість курсу орального вінстрола становить 6 тижнів.

З чим можна поєднувати

Є кілька хороших варіантів з чим можна поєднувати вінстрол. Перший різновид – сустанон+вінстрол+данабол. Разом ці анаболічні стероїди сприятимуть нарощуванню м’язової маси і спалювання жиру. Сустанон разом з данаболом або метаном дадуть приріст м’язової маси, а вінстрол допоможе позбутися від жиру.

Другий різновидом є тестостерон пропіонат+вінстрол. Короткий ефір тестостерону буде сприяти нарощуванню м’язової маси, а вінстрол прибере жирові відкладення. Пкт в даному випадку повинно тривати 3 тижні.

Після курсова терапія

Якщо дотримуватися дозувань, то станазолол є стероїдом без побічної дії. Послекурсовая терапія допоможе максимально зберегти венозного і рельєф. В даному випадку рекомендується приймати кломид з дозуванням 1 таблетка протягом 14 днів.

Про питанні приймати вінстрол до їжі або після. Всі оральні стероїди рекомендується приймати за пів години до їжі. Добовий прийом потрібно розбити на 4 рівномірні порції.

Дорогі друзі, ось наша стаття підійшла до кінця. Я розповів про те, що таке вінстрол, як його приймати, якими перевагами він володіє, з чим можна поєднувати. Якщо вам цікаві статті з тематикою фармакологія – залишайте коментарі, буде приємно робити нові огляди. Рекомендую подивитись цікаве відео. Всього доброго.

Олександр Білий