Послекурсовая терапія після стероїдів

465

Доброго часу доби дорогі читачі спортивного блогу sportivs. Так як останнім часом на увазі ваших інтересів я став публікувати статті з фармакології, то хотілося б розповісти про таку тему як послекурсовая терапія після стероїдів. Це вкрай необхідно, адже правильна ПКТ дозволить зберегти набрану масу, очистити печінку і організм в цілому. Поїхали.

Для чого застосовують

В світі бодібілдингу існує такий феномен – відкат. Він супроводжується зменшенням набраної маси, погіршенням силових показників. Це відбувається по завершенню курсу. По більшій мірі, курс анаболічних стероїдів у своєму складі має тестостерон – чоловічий статевий гормон, який впливає на ріст м’язів. В результаті порушується гормональний фон у зв’язку з надходженням в організм штучного тестостерону, з-за чого натуральний перестає вироблятися в належних кількостях.

Послекурсовая терапія допоможе налагодити гормональний фон, зупинить трансформацію тестостерону в жіночий статевий гормон – естроген. Якщо пкт не робити, то може виникнути ряд побічних ефектів, а також захворювань.

Найбільш поширеними є акне, атрофія яєчок, порушення чоловічого лібідо, надмірна залитость водою, гінекомастія. Це лише найпопулярніші, а тепер задумайтеся потрібні вам все це. Саме тому і необхідна послекурсовая терапія.

Коли робити ПКТ

Послекурсовую терапію потрібно приймати після того як з організму вийшли всі стероїди. Оральні препарати – стероїди в таблетках виводяться з організму близько 24 годин. Однак ін’єкційні стероїди мають більш довгу тривалість напіврозпаду. Після вінстрола і метану пкт починається через один день.

  • Після прийому метану ПКТ потрібно починати через 14 днів після останньої ін’єкції.
  • ПКТ після тестостерону приймається в залежності від ефіру тестостерону. Якщо ефір довгий, то через 10-12 днів, якщо ефір короткий, то 3 дні.
  • Сустанон 250 – він же поєднання 4х ефірів тестостерону виводиться з організму довше всіх. Тому пкт після сустанону рекомендується робити через 21 день.

Що використовувати в якості ПКТ

Майже завжди використовується кломид або тамоксифен. Ці препарати допомагають очистити печінку. Також вони є блокаторами экстрогенных рецепторів. Зараз розповім, як це відбувається. Протягом всього курсу, коли в організм вітаміни надходить в штучному вигляді, власний природний тестостерон перестає виділяти в потрібних кількостях, адже якщо він надходить ззовні, навіщо старатися і виробляти ще свій?

Однак після того? курс закінчується і штучного тестостерону не стає, власним важко відновитися і почати назад синтезувати вироблення. В заміну йому починає активно працювати экстрогенные рецептори. Щоб в організмі не було жіночого статевого гормону і приймаються такі препарати як кломид і тамоксифен.

Дозування цих препаратів залежать від складності і тривалості курсу.

Якщо ви використовували слабкий оральний анаболічний стероїд – приміром, туринабол, то після нього досить 1й таблетки протягом 14 днів. Щоб повернути власний рівень тестостерону в норму можна використовувати гонадотропін. Багатьма професійними спортсменами використовується провірон – як андрогену.

По своєму складу і вартості тамоксифен краще кломида. Однак його не рекомендується використовувати на курсах, де був нандролон і тренболон, так як він стане основним фактором збільшення побічних ефектів.

Корисні поради

Якщо ви помітили надмірну залитость водою, акне або гінекомастію, то в хід пішли экстрогенные рецептори. У цьому випадку необхідно почати приймати анастразол – він допоможе позбутися від неприємних побічних дій.

Також рекомендую почитати статтю про шкоду анаболічних стероїдів на організм людини.

Щоб м’яко вийти з курсу потрібно правильно поєднувати після курсову терапію зі сном, правильним харчуванням і тренуваннями. Дуже часто атлети роблять основну ставку на стероїди, тим самим зменшуючи фізичне навантаження. Це нерозумно. Заняття спортом має приносити задоволення, ви повинні повністю віддаватися цій справі. Взагалі я не рекомендую використовувати стероїди якщо ви не готуєтеся виступати з бодібілдингу або пауерліфтингу.

В нинішній час без фармакології не можливо стати бодібілдером, який здатний вигравати нагороди на сцені. Якщо ви займаєтеся для себе, то повірте, можна домогтися неймовірних результатів завдяки повній самовіддачі, дисципліни і звичайно ж бажанням. Правильно харчуйтеся, підберіть правильну програму тренувань, використовуйте спортивне харчування.

Ну ось, наша чергова стаття підійшла до кінця. Якщо вам сподобалася інформація не забувайте ділитися нею в соціальних мережах зі своїми друзями. Залишайте коментарі та побажання – вони допоможуть розвиватися блогу. Наостанок рекомендую подивитись цікаве відео, яке я прикріпив. Будьте здорові, гарного вам літнього настрою.

Олександр Білий