Курси аптечних препаратів для набору мязової маси

549

Здрастуйте, дорогі бодібілдери. Сьогодні йдучи додому, заходив в аптеку. І, дивлячись на купу медикаментів, що оточують мене, я раптом згадав, що колись, ще на зорі культуризму і бодібілдингу в Радянському Союзі, коли не було ніякого спортивного харчування, вітчизняні спортсмени широко використовували фармакологічні засоби для збільшення результатів своїх тренувань. І, треба віддати належне, цілком ефективно.

Сучасний бодібілдинг, звичайно володіє всім необхідним для досягнення максимальних показників, тим не менш тенденція збереглася, хоч далеко і так поширено. А багато хто навіть професіонали воліють вдаватися саме до лікарських засобів для передзмагаьної сушінню.

Але не професіоналами єдиними славиться аптека! Аптечні препарати для набору м’язової маси, звичайно, не настільки ефективні, як спортивне харчування, однак різниця в ціні суттєва – курси подібного роду коштують не більше 12-15 доларів в місяць. До речі, саме тому тренування із застосуванням лікарських засобів називають «бюджетним бодібілдінгом».

Коли дізнаєтеся, які аптечні пігулки виявляться Вам корисні і досить ефективні у Вашому тренінгу, Ви 100% погодьтеся з такою назвою. І багато, впевнений, Вас здивує, так як дія деяких препаратів буде чи не ідентично популярним і дорогим спортивним харчовим добавкам.

Не буду більше мучити Ваше цікавість, і прямо зараз розповім і покажу правильні «таблетосы».

Аспаркам

Якщо не брати в розрахунок вітаміни, то найпопулярнішими аптечними препаратами в бодібілдингу були залишаються Рибоксин і Аспаркам. Чому? Зараз дізнаєтеся.

Почнемо з Аспаркама. Основні діючі речовини тут – калій і магній, швидкі транспортування і засвоєння яких здійснюється за допомогою аспартату. Все це позитивно позначається на працездатності, її збільшенні, а значить і на швидкості росту м’язової маси. А магній не останню роль відіграє в білковому синтезі, а також служить, свого роду, енергетиком. Ці властивості, знову ж, які допомагають Вам досягти більш ефективного нарощування м’язів.

В процесі сушіння, коли організм втрачає багато рідини, Аспаркам, як раз компенсує втрати калію і магнію. При цьому підвищує витривалість і, по суті, виключає судоми, які можливі при зневодненні організму спортсмена в підготовці до змагань.

Схема прийому цього препарату для початківців відповідає зазначеній в інструкції: 1-2 таблетки 3 рази на день. В процесі, як правило, дозу збільшують, доходячи часом до 10 таблеток за один прийом. Приймати ці табли треба тільки вранці і в обідні години. Увечері не рекомендується, тому що містяться в них калій і магній погано засвоюються в сплячому організмі. Курси, як правило, тривають від 4 до 6 тижнів, хоча в будь-якому випадку треба проконсультуватися як з тренером, так і з лікарем, бажано спортивним.

Рибоксин

Тепер Рибоксин. Цей препарат, як ніякий інший, зміцнює серцево-судинну систему, змушує серце битися з більшою силою, тим самим збільшуючи приплив крові до м’язових волокон. Також відомі його анаболічні властивості. Важливим є і те, що «Рибоксин» змушує серце працювати впевненіше, не збиваючи ритм, що цілком можливо при високих навантаженнях в силовому тренінгу. Цей аптечний препарат прискорює регенерацію клітин м’язової тканини. Але щоб відновні процеси дійсно протікали в прискореному темпі, приймати його слід у комплексі з Оротатом калію.

Оротат калію, в свою чергу, також зміцнює серцево-судинну систему і запускає анаболічні процеси в організмі, що сприяє швидкому відновленню після силового тренінгу.

Мілдронат і Агапурин

В аптечному, або бюджетному, бодібілдингу також досить широко поширене та інших препаратів. Наприклад, Милдроната, підвищує працездатність тим, що, по суті, блокує синдром перевтоми. Фармакологічна форма його, як правило, в капсулах.

Приймають його приблизно по 15-20 мг на 1 кг власної ваги, але без консультації лікаря суворо заборонено приступати до його застосування.

Щоб прискорити кровообіг, а значить і приплив крові до м’язів, що мега-важливо в силовому тренінгу, можна, тільки дуже обережно, приймати Агапурин.

Як правило, цим користуються вже досвідчені атлети, і ті – після поради з лікарем, так як можливі побічні ефекти.

Настоянки

Відмінний засіб – Левзея. Тим більше, що є навіть однойменна спортивна добавка «Левзея-П». Це засіб абсолютно натуральна, так як левзея – це назва рослини, з якого воно проводиться.

Воно відмінно прискорює протеїновий синтез в організмі і сприяє нагромадженню білка в м’язах, і не тільки. При цьому воно підвищує активність та витривалість, зміцнює серцево-судинну систему і покращує кровообіг. Погодьтеся, корисні якості для бодібілдингу.

Ще одна корисна нам настоянка – аралії маньчжурської.

В першу чергу, вона впливає на підвищення рівня анаболізму, по суті, є його стимулятором. Схема прийому її така: 30 крапель перед сніданком і за годину до тренування.

Про Золотий корінь, впевнений, чули багато хто. Правильна назва його – родіола рожева.

Настоянка з неї, крім всіх корисностей, покращує енергетичний обмін в м’язових тканинах, а значить підвищує їх витривалість і силові показники.

Відгуки про настоянки вкрай позитивні, тому, навіть будучи прихильником спортивного харчування, приймати їх буде не тільки не зайвим, але і корисним.

Вітаміни

Ну яка аптека без вітамінів? А яка тренування без них? Природно, що вони Вам потрібні обов’язково!

Вітамін С. Його взагалі треба ковтати жменями! Чи знаєте Ви, що під час того стресу, який відчуває Ваш організм протягом всього тренування, особливо з великими навантаженнями, Ви втрачаєте майже весь цей вітамін – до 85%? Так що запасайтеся їм грунтовно, і їжте мінімум 1г в день, а краще 5г.

Вітаміни групи В. Якщо в організмі не вистачає В1, то стомлюваність катастрофічна. Тобто в першу чергу – В1 (тіамін) – це енергія. В12, тобто цианокобаламін – це стимулятор анаболічних процесів, а значить він прискорює синтез білка і скупчення його в м’язах, їх відновлення. В6, або піридоксин позитивно впливає на метаболізм, тобто обмін речовин.

Схема прийому вітамінів групи В увазі круговий їх вживання. 1 день – 1 вітамін. Фармакологічна форма – ін’єкції, причому В6 і В12 змусять Вашу попу повболівати.

Що ще?

Природно, що список препаратів далеко не обмежується перерахованими. Наприклад, ще беруть Діабетон МВ, усиливающему вироблення інсуліну в організмі. Природно, це дозволяє швидше набрати бажаний вагу.

Тамоксифен відмінно підвищує щільність м’язів і особливо корисний в період передзмагання, тобто під час сушіння, так як і сприяє спалюванню жиру.

Ще один ефективний спалювач жиру – Сальтос.

Його дія полягає в тому, що він підвищує температуру тіла всього на 1 градус, але цього виявляється достатньо для того, щоб жир став джерелом енергії під час тренувань.

Шкода і користь

Перерахувати все, що так чи інакше може бути корисним в бодібілдингу і продається в аптеках – нереально. Дія багатьох з них схоже зі стероїдами, однак описані ліки ними не є. Звідси і більш якісний результат, хай і далеко не в такі стислі терміни.

Повірте, ті хто вдається до хімії, труситься над своїми м’язами, тому що якщо їх почне залишати вода, яка, по суті, їх і сформувала, то від колишньої мускулатури мало що залишиться.

Описані аптечні пігулки, хоч є продуктом хімічної промисловості, але допоможуть Вам наростити справжню м’язову масу. Про це говорять і багато відгуки не тільки пересічних спортсменів, але і справжніх професіоналів.

Однак говорити про те, що це може стати рівноцінною альтернативою спортивного харчування, не хімії, а протеїнів, креатину, речовин і т. д. не можливо. По-перше, це все-таки ліки, спрямовані на лікування. Спортпит ж цілеспрямовано працює на поліпшення і збільшення показників в бодібілдингу – це очевидне.

По-друге, в «таблетосах», крім активного, діючого речовини, що міститься купа абсолютно непотрібних, непотрібних домішок і добавок. А щоб домогтися реальних результатів, дозування цих ліків потрібні, в підсумку, чималі. І весь цей «натрій» буде відкладатися на стінках шлунка, циркулювати в організмі, заважаючи нормальним процесів.

Спортивне харчування, по суті, складається тільки з необхідних елементів, і утримання їх на 1 грам продукту максимальне. А про ефективність взагалі можна не говорити – це само собою зрозуміло.

Робіть висновки самі. Але якщо все-таки Ви вирішили вдатися до аптечного варіанту бодібілдингу, ні в якому разі не приступайте до його втілення без консультацій з лікарем, з тренером. Звертайте увагу на сумісність препаратів, а якщо відчуваєте дискомфорт – негайно знижуйте дозу. Ну а про правильне харчування, я думаю, Ви і самі здогадуєтеся. Бережіть здоров’я.

Олександр Білий