Безкаркасні меблі-сучасне рішення меблевих проблем

5-26-2020


Безкаркасні меблі несуть в Ваш будинок зручність, красу і здоров’я. Історія створення м’яких меблів “бінбег” стверджує, що першим варіантом такої меблевої конструкції був мішок наповнений квасолею. Такий мішок міг бути тканинним або шкіряним, а наповнювачем могла бути квасоля, гречане лушпиння або щось інше. Привабливість і зручність таких м’яких меблів було оцінено по достоїнству винахідливими італійцями. В нашій країні також є можливість придбати такі меблі, рекомендуємо звернутися за посиланням подробнее на pufic.com.ua

Крім практичності і зручності при використанні таких меблів виявилося, що вони не тільки дозволяють комфортно проводити час, але і мають лікувальні властивості. Це пов’язано зі здатністю м’яких меблів приймати форму сидячої на ній людини. Кожен з нас знає, що при тривалому сидінні на стільці або в кріслі з часом відчувається втома. А ось ті, хто володіє такими м’якими меблями, давно помітили, що вони надають можливість відмінно розслабитися і відпочити, а особливо благотворно вони впливають на область попереку.
Важко собі уявити щось більш комфортне і практичне ніж сучасні м’які меблі. В сучасний час високих ритмів, швидкостей і стресів відпочинок після трудового дня в таких меблів дозволяє зняти втому і підняти настрій.
Такі унікальні властивості м’яких меблів давно помітили психотерапевти і використовують їх при проведенні оздоровчих сеансів з пацієнтами, що дозволяє посилити лікувальний ефект процедур. Лікарі рекомендують використовувати м’які меблі для релаксації людям, у яких є проблеми з хребтом (остеохондроз, остеопорозом, сколіоз).


М’які меблі особливо подобається дітям. Вони відразу оцінили її по достоїнству. У такій прекрасній колисці без гострих і твердих кутів малюкам безпечно, комфортно і діти в такому кріслі при бажанні можуть відмінно подрімати.
Асортимент м’яких меблів для інтер’єрів і відпочинку на природі величезний:
крісла-мішки;
крісла-груші;
крісла-м’ячі;
дивани і пуфи різних видів;
журнальні столики і т. д.
М’які меблі доречна скрізь. Її можна використовувати в будинку, квартирі, на дачі, відпочинку на пляжі і навіть риболовлі. Знімний верхній чохол дозволяє підібрати будь-яку тканину, найбільш підходящу до інтер’єру і вашому настрою.
Безкаркасні меблі ідеально доповнить будь-який інтер’єр, і її вибір виключно залежить від польоту вашої фантазії і уявленні про справжній комфорт. М’які меблі це затишок, тепло, безпека і екологічність вашого будинку.