Лазерна епіляція олександритовим лазером

10-5-2021

Лазерна епіляція тіла

Рекомендована кількість процедур: 6-8

Відновлювальний період: немає

Обладнання: олександритовий лазер irradia triple (irradia ab, швеція)

Вартість консультації при проходженні процедури — 0. Також хочемо вам порекомендувати лазерная эпиляция александритовым лазером.

 • мінімальний час обробки

  Лазерна епіляція зачіпає всі волоски, розташовані в робочій зоні (її діаметр близько 15 мм), тому обробка шкіри відбувається набагато швидше. Для того, щоб видалити волоски над верхньою губою, потрібно не більше 5 хвилин, в зоні бікіні – від 15 до 30 хвилин, на ногах – від 45 хвилин до години.

 • стійкий ефект

  Видимий результат проявляється вже після першого сеансу. Для того, щоб видалити навіть сплячі волоски, буде потрібно курсова епіляція, після якої шкіра залишиться гладкою і ніжною на довгий час.

 • безболісність

  Спеціальне контактне охолодження на апаратній установці повністю виключає можливість больових відчуттів під час процедури.

 • безпека

  У нашій клініці всі процедури здійснюються кваліфікованими лікарями, які пройшли навчання в кращих російських і європейських центрах. Після лазерної епіляції на шкірі не залишаються травми, також повністю виключені алергічні реакції, пігментація шкіри або поява врослих волосків.

 • універсальність

  Процедуру можна проводити на будь-якій ділянці тіла, в тому числі в зоні грудей, бікіні, в пахвових западинах і на обличчі.

 • низькі ціни

  Одні з найнижчих цін по петербургу

Лазерна епіляція: ефективний спосіб видалення волосся на тілі

Лазерна епіляція-це сучасний метод боротьби з небажаним волоссям. Під впливом світлового випромінювання волосяний фолікул нагрівається і руйнується. Ефект від процедури багато в чому залежить від професіоналізму лікаря і обраного лазерного апарату.

У клініці “лазерний доктор” для позбавлення від волосся на тілі використовується сучасний олександритовий лазер. Процедура проходить безболісно і швидко, а повне видалення волосків досягається за 6-8 сеансів.

читати далі

Як позбутися від волосся на тілі?

Лазерна епіляція олександритовим лазером відбувається наступним чином:

 • Під час спалахів апарату монохроматичне світло проникає в шкірний покрив на задану глибину;

 • Основний пігмент, що міститься в волосках (меланін), поглинає випромінювання, в результаті чого відбувається нагрів;

 • Тепло передається до волосяної цибулини, чому фолікул руйнується, а сам волосяний стрижень через кілька днів самостійно випадає.

Під час сеансу обробляються тільки ті волоски, які знаходяться в стадії росту. Щоб зробити епіляцію назавжди, без повторного росту волосся, необхідно пройти курсову обробку. Це дозволить в кілька етапів видалити всі волоски на шкірі.

Переваги олександритового лазера

У мережі клінік «лазерний доктор» для процесу епіляції використовується олександритовий лазер. Крім безпеки та ефективності він має ряд інших переваг:

 • Дозволяє досягти найкращих результатів за короткий час;

 • Під час обробки не травмує шкіру і не доставляє дискомфорту або хворобливих відчуттів за рахунок спеціальних охолоджуючих насадок;

 • Схвалено для використання на території нашої країни міністерством охорони здоров’я;

 • Має всі необхідні сертифікати якості та відповідності;

 • Успішно застосовується в провідних європейських та американських клініках.

Протипоказання

Дуже смаглява або засмагла кожаоткритие рани, запалення на кожеинфекционные захворювання кожисахарный диабетонкологические заболеваниявич-інфекція

Індивідуальну консультацію лікаря можна отримати безкоштовно при проходженні процедури.