Виробники анаболічних стероїдів

0
3

Вітаю читачів спортивного блогу на зв’язку Олександр Білий. Сьогоднішня стаття буде присвячена спортивної фармакології і зупинимося окремо на виробниках представлених на ринку анаболічних стероїдів.

Фармакологічна компанія Balkan Pharmaceuticals «Балкан Фармацевтика», як це вже може бути зрозуміло з назви підприємства, була заснована в Румунії відносно недавно. Роком заснування підприємства є 2006 рік. Як зазначено в місії компанії, вона прагне допомогти людям всієї Землі зміцнити здоров’я, продовжити життя і зробити всіх щасливими.

Для цього фармацевтична компанія у своїй діяльності використовує тільки інноваційні рішення провідних науково-дослідних центрів світу, виготовляючи препарати виключно високої якості, які служать засобом профілактики і лікування різних захворювань.

Мета створення та існування компанії Balkan Pharmaceuticals – виробництво медикаментів високої якості за доступною для пересічних громадян ціною. Підприємство подає приклад соціально – корпоративної відповідальності бізнесу перед суспільством.

З моменту створення у 2006 році компанія стала дуже популярною не тільки в своїй країні. Препарати Balkan Pharmaceuticals успішно продаються на території Молдавської Республіки. І не просто продаються в аптеках. Компанія є офіційним постачальником державних медико – санітарних установ Молдавії. А з 2009 року компанія почала успішно працювати і на території України. У 2010 році на території Молдови в місті Сынжера був побудований виробничий комплекс, що виробляє медикаменти під торговою маркою Balkan Pharmaceuticals.

Процес виробництва практично повністю автоматизований, і тому на підприємстві працює всього 80 чоловік. Це, головним чином, інженери, конструктори, технологи, механіки, хіміки і медики. Компанія прагнути до того, щоб на її підприємстві в Молдавії працювали виключно компетентний, кваліфікований персонал. Тому не рідкість запрошення фахівців з різних країн з метою підвищення кваліфікації власних співробітників.

На сьогоднішній день в асортименті Balkan Pharmaceuticals у світі спорту дана компанія відома, як виробник анаболічних стероїдів для зростання м’язової маси і сили спортсменів.

При цьому асортимент компанії на сьогоднішній день включає всього 127 типів медичних препаратів. З них:

  • протипухлинних препаратів – 29 позицій;
  • гормональних препаратів – 21 позиція;
  • препаратів для стабілізації нервової системи людини – 15 позицій;
  • препаратів, призначених для профілактики і лікування захворювань серцево – судинної системи людини – 16 позицій;
  • медикаментів, призначених для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту – 13 позицій;
  • протизапальних препаратів, що володіють також анальгетичний ефект – 14 позицій.

Незважаючи на те, що Balkan Pharmaceuticals немає ще й 10 років, розвиток компанії йде дуже активно! Компанія вклала величезні кошти в свою фабрику в Кишиневі. Тільки на будівництво комбінату в Сынжера було витрачено 26 мільйонів євро. Що для Румунії дуже великі кошти!

І на сьогоднішній день ні в однієї фармацевтичного підприємства в Європі ні фабрики, яка могла б зрівнятися з цією по оснащенню унікальним інноваційним обладнанням та автоматизації виробництва.

Керівництво підприємства планує розширення виробництва на території Молдови. Крім кількості продукції збільшиться і штат працівників комбінату до 400 осіб. Також компанія планує зайняти одне з провідних місць на ринках Євросоюзу та СНД. Адже та ж фабрика в Сынжеры, незважаючи на те, що до Молдови не застосовуються вимоги щодо відповідності продукції стандартам ЄС, повністю їм відповідає.

Адже виробництво медикаментів є комплексним процесом, і тут на кожному етапі потрібне ідеальна точність. Моніторить процес виготовлення медикаментів сучасна автоматична система спостереження, а за стерильність сировини та кінцевого продукту виробництва відповідає інноваційна система Acces-control. Подібні технічні системи є не на багатьох підприємствах інших компаній. Це визнають більшість фахівців.

Незважаючи на те, що велика частина вироблених медикаментів надходить у продаж на території Молдови, їх високо цінують також в Росії та Україні. У планах компанії підкорення ринку Євросоюзу. На сьогоднішній день в торгових точках можна придбати практично всю продукцію, що випускається Balkan Pharmaceuticals фармакологічну продукцію.

На цьому буду завершувати сьогоднішню статтю. Всім до побачення.

Олександр БілийОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here