Комплекс вправ з гирею на грудні мязи

287

Доброго часу доби, дорогі друзі, радий привітати вас у моєму блозі. Сьогодні ми розглянемо вправи з гирею на грудні м’язи. У цій статті я розповім про всіх різновидах найбільш повної прокачування грудей гиревыми снарядами.

З давніх часів можуть російські борці і богатирі віддавали перевагу гир. Давайте згадаємо великого Піддубного, який, у свою чергу, був неймовірно сильний, у свій час він проводив багато часу при занятті з гирями.

Розглянемо переваги гир перед гантелями:

 • На відміну від гантель допомагають задіяти практично всі м’язові групи одночасно.
 • При правильному використанні дають навантаження на всі м’язові групи, що дозволяє замінити тренажерний зал.
 • Силовий вид тренування з гирями сприяє поліпшенню метаболізму.
 • Розвиваються зв’язки, сухожилля, а також хват при роботі з гирями.
 • Плюси в заняттях з гирями

  Безсумнівно, робота з обтяженнями веде до збільшення м’язової маси, а також сили. Завдяки інтенсивним робіт з гирями поліпшується хват, деякі допомагають розвинути спритність.

  На відміну від занять зі штангою і гантелями, гирьовий спорт має дуже високу інтенсивність. За рахунок цього робота зі снарядом веде до кращого кровообігу, допомагає в наборі маси, сприяє активізації жиросжигающих процесів, що вельми корисно, адже всі ми хочемо бути сильними і накачене, правда?

  Обтяжувачі допоможуть розвинути силу хвата, значно поліпшать вашу фізичну підготовку, відмінним чином посприяють зміцненню всіх м’язових груп. Так як, в роботу включається багато м’язових груп відразу, на відміну від штанги і гантель, то в активних тренуваннях з гиревыми снарядами будуть брати участі такі групи м’язів:

  • Біцепс;
  • Трицепс;
  • Плечі;
  • Трапеція;
  • Найширші м’язи спини.

  Кому підійде тренування з гирями

  Найбільш відповідним контингентом для заняття з обтяженнями будуть чоловіки, віком від 16 до 45 років, які не мають яких-небудь протипоказань по здоров’ю. Новачкам же, рекомендується починати з малих гантелей вагою 8 кг Після повного освоєння техніки можна потихеньку приступати до взяття більш серйозної ваги – 16 кг. Переходити між вагами слід тільки після ідеального освоєння техніки, а також коли вам вдасться з легкістю робити в кожному підході по 15 разів.

  Тренувальна програма

  Зараз давайте поговоримо про комплекс вправ в домашніх умовах.
  Перед початком будь-якої тренування необхідно ретельно провести розминку. Давайте розглянемо всі плюси ретельної розминки перед тренуванням:

  • Хороша розминка запобігає можливість появи небажаних травм.
  • Поліпшується тонус нервової системи, тренування стає більш інтенсивною.
  • Якісна розминка дає позитивний настрій перед тренуванням, збільшується силова продуктивність.
  • Розминка сприяє прискоренню метаболічних процесів.
  • Поліпшується еластичність м’язів і суглобів.

  Отже, ми провели хорошу розминку, наші м’язи ретельно розігрілися, тепер нам потрібно приступити до виконання комплексу на груди. Варто відзначити, що заняття з гиревыми снарядами можна запросто використовувати в домашніх умовах. Також зверніть увагу, що займатися з гирями можна як чоловікам, так і жінкам. Для жінок необхідно підбирати невелика вага.

  1. Стартом тренування буде віджимання від гирі. Вправу можна робити як на одну руку поперемінно, так і на дві руки відразу, проте другий варіант не підійде для початківців, так як він є досить важким.

  Новачкам же відмінно підійде вправу під номером два, і так, давайте його розглянемо.

  2. Другою вправою буде жим гирі лежачи на підлозі. Для спортсменів-початківців я рекомендую спочатку брати невелику вагу, якщо вільно виконуєте 12-15 разів, можете збільшувати вагу. Для досвідчених спортсменів можна відразу виконувати підхід двома руками, в кожну руку візьміть по 32 кг, якщо відчуваєте що робите нормально, тоді прийміть мої вітання, ви, скажу відверто сильною людина, і вам потрібно переходити на відмітку в 64 кг.

  3. Третім вправою, яка відмінно розширює грудну клітку буде пуловер або підіймання гир лежачи з-за голови вгору. Техніка виконання вправи: Ляжте на спину, снаряд поставте за головою, візьміться за ручку обома руками, хватом знизу, далі слід виконувати підйоми рук з гирьовим снарядом перед собою(важливо робити це на прямих руках). Виконайте 8-12 повторень. Відпочинок між кожним підходом повинен становити 60-80 секунд, я рекомендую відпочивати лежачи на спині, виконуючи при цьому глибокі вдихи.

  При правильній техніці ви зможете добитися відмінних результатів і у вас збільшитися змулова витривалість. Дана різновид тренувань відмінно підійде для набору м’язової маси. При виконанні кожного підходу необхідно ретельно враховувати техніку, грамотно підбирати робочий вагу.

  При кожному повторенні, я рекомендую слідкувати за диханням, не затримуючи його. Перед початком вправ, ви можете зробити розминку з гантелями, це допоможе вашим м’язам звикнути до роботи з обтяженням і при повній віддачі ви досягнете відмінних результатів.

  Для того, щоб вибудувати свої тренування максимально правильно і ефективно, не витрачаючи попустому свій час і енергію в якості Подарунка рекомендую до вивчення Безкоштовний відео-курс «Як набрати м’язову масу».

  У даній статті ми з вами розглянули найбільш відомі й ефективні вправи для прокачування грудних м’язів. Дякую, що продовжуєте читати мій блог, я сподіваюся, в ньому ви знайдете для себе корисну інформацію. Якщо вам сподобалася стаття, ви можете поділитися нею зі своїми друзями в соціальних мережах, натиснувши кнопку “розповісти друзям”. Дякую за увагу. До скорого.

  Олександр Білий