Метан для росту мязів і збільшення сили

761

Доброго часу доби дорогі спортсмени і просто читачі мого спортивного блогу sportivs. Хочу подякувати вам що ви читаєте статті, залишаєте коментарі, це дуже важливо для мене, а також допомагає розвиватися блогу. Мені приємно старатися для вас. Сьогодні наша тема зайде про стероїди, а саме метан для м’язів зростання м’язової маси і сили. Ми поговоримо про користь і шкоду анаболічних стероїдів, розглянемо побічні ефекти. Ви дізнаєтеся, як правильно приймати метан — це поліпшить результати і мінімізує шкоду організму.

Розберемо основи

Метан – метандиенон він же данабол, відноситься до класу анаболічних стероїдів. Призначений для швидкого росту м’язів. Можу вас запевнити, що абсолютно всі атлети, які застосовують фармакологію, використовували метан. Данабол є початковим стероїдом для набору маси і силових показників, на відміну від ін’єкційних препаратів він вживається у вигляді таблеток.

Багато хто вважає, що ін’єкції негативно впливають на розум людини, вселяючи йому наркологічну залежність, від якої важко відмовитися. Насправді це величезна помилка, все анаболічні стероїди працюють по одному і тому ж принципу, різниться тільки спосіб застосування.

В нинішній час метан – найпоширеніший анаболічний стероїд. Практично всі досвідчені атлети, культуристи порадять для початкового курсу застосовувати саме метан. До всього цього хочу додати, що щодо інших стероїдів, метан має найменш дорогий вартість.

Попередження

Перше, що необхідно зробити перед прийомом курсу анаболічних стероїдів – здати аналізи. У поліклініці або лікарні необхідно здати аналізи на кров і гормони. До курсу та після курсу необхідно порівнювати результати, у разі відхилення рекомендується пити певні препарати, які нормалізують стан організму.

Не рекомендується вживати стероїди без попередньої консультації – одним словом треба щоб за вами стежив досвідчена людина, з великою кількістю знань у фармакології. Також ви повинні бути готові до побічних ефектів, які будуть виникати походу прийому метану. Однак не варто переживати, все це контролюється за допомогою препаратів після курсової терапії, про які ми поговоримо пізніше. Детальніше про шкоду анаболіків.

Як приймати

Існує два виду прийому метану соло. Перший – найбільш поширений передбачає прийом за принципом піраміди. Спочатку результат буде хороший, однак через деякий час організм починає звикати і його ефект стає мало відчутний. Також не забуваємо, що основа росту м’язів і сили це регулярні потужні тренування.

Другий різновид – стабільний прийом данабола. У чоловіків вітаміни припадає на проміжок 7-9 ранку і 19-21 вечора. Саме тоді необхідно приймати метан, рясно запиваючи водою.

Добова норма метану повинна становити не більше 30-50мг – 6-10 таблеток. Для новачків цього вистачить з головою. Якщо вам необхідно більш потужний ефект, то краще комбінувати данабол з іншими анаболічними стероїдами. Дія метану в комбінації з ін’єкційними АС (анаболічними стероїдами) дасть максимальний результат.

Оптимальна тривалість курсу метану соло не повинна перевищувати 6-8 тижнів. Далі приймати метан немає сенсу, організм повністю підлаштовується під штучний тестостерон і починає виділяти менше власного.

Побічні ефекти

З-за того, що в організм у великій кількості надходить штучний тестостерон, перестає вироблятися природний. Це може стати причиною порушення гормонального фону. Якщо ви будете приймати більше призначеної дозування ви можете зіткнутися з низкою додаткових побічних дій – гінекомастія, надмірна залитость водою, акне. Всі побічні ефекти контролюються за допомогою ПКТ – послекурсовой терапії.

Після курсова терапія

Послекурсовая терапія необхідна для того, щоб мінімізувати кількість побічних дій, очистити печінку, і не дозволити організму сильно відкотити. Відкат – стан організму, коли він починає «здуватися» після тривалого застосування стероїдів.

Приміром чоловік, який перестав займатися спортом теж втрачає свої колишні сили, у нього зменшується м’язова маса. Також і зі стероїдами. Якщо ви уважно прочитали як правильно приймати метан і будете дотримуватися всі дозування то, запевняю, кількість побічних ефектів буде мінімально.

Під час курсу якщо ви помітили надмірну залитость водою, то знайте, у вас пішла трансформація тестостерону в естроген, для цього необхідно придбати анастрозол, який можна почати використовувати на середині курсу. Що стосується самої послекурсовой терапії то тут потрібно купити кломид або тамоксифен – дані препарати очищують печінку, відновлять гормональний фон. Відгуки людей на форумах бувають різні, скажу чесно, всього можна уникнути при правильному підході і здоровому глузді.

Ознайомитися з Якісними Новинками Спортивних Препаратів

При нормальному харчуванні, регулярних базових комплексів вправ і курсі метану соло можна набрати близько 6-8кг за 6-8 тижнів. Відмінний результат. Але стежте за своїм станом, щоб спорт був на благо, а не на шкоду організму. Сам по собі, метан небезпечний організму, однак при дотриманні всіх рекомендацій і догляді досвідченого «Хіміка» ви зможете домогтися гарних результатів без особливої шкоди організму. Якщо ви помітили погіршення за станом здоров’я – утримайтеся, здоров’я важливіше!

Дорогі друзі, ми ознайомилися з темою фармакології, а саме метаном, поговорили про те, що ж це таке, як його приймати, що потрібно робити щоб мінімізувати шкоду організму. Раджу перед застосуванням кілька разів подумати і визначитися з цілями, які ви для себе поставили. У завершенні чекає цікаве відео. До швидких зустрічей!

Олександр Білий