Спортивне харчування для дівчат бажаючих мати рельєфне тіло

423

Здрастуйте, дорогі наші дівчата. Сьогодні хотілося б поговорити саме з Вами, і я впевнений, що ця розмова буде обопільно цікавим. Напевно кожна з Вас у тій чи іншій мірі не завжди задоволена своїм тілом. Не кажіть зворотне – за своє життя я не зустрів ні однієї такої. Може, хотілося б скинути ті самі 3-5кг, які ну ніяк не виходить прибрати. А може, хотілося б в деяких місцях трохи додати об’єму.

Ну так само, признавайтесь? Адже саме для цього, і для краси в цілому, Ви так старанно займаєтеся на наших тренуваннях. А чи не замислювалися Ви про спеціалізованих добавках? Давайте обговоримо, спортивне харчування для дівчат, яке допоможе в наборі м’язової маси, набуття рельєфу або ж в схудненні, а далі Ви вже самі будете вирішувати, так як знання тепер зможуть це дозволити.

Безсумнівно, що бажаний кінцевий результат Ваших тренувань, як правило, суттєво відрізняється від результату нашого, чоловічого. На відміну від нас, Вам потрібно красиве, витончене, підтягнуте, пружне тіло, а не гора м’язів. У той же час, з не малою часткою впевненості я можу стверджувати, що, бачачи, як перед або після тренування ми п’ємо який-небудь протеїновий коктейль або гейнер, щоб набрати м’язову масу, або приймаємо жироспалювачі, щоб прибрати зайвий жир і зробити наше тіло більш рельєфним і виразним, у Вас не раз виникало бажання спробувати. Я прав?

Але завжди щось зупиняло. Страх перед невідомістю, боязнь у підсумку виглядати мужеподобно і т. д. Згодні? Саме тому я розповім Вам, яке спортивне харчування для дівчат краще, як правильно скласти набори для схуднення, а для росту м’язів, як приймати і який магазин спортивного харчування вибрати.

Нижче ми розглянемо більш детально основне спортивне харчування для дівчат. Марку яких виробників краще – сказати не просто так, кожен має свої уподобання, найчастіше із-за ціни.

Отже, почнемо по порядку.

Для схуднення

Чому я почав нашу розмову саме з схуднення? Сушка для тіла дівчат питання досить актуальне і проблемний. Тому що переважна більшість дівчат, які активно займаються на тренажерах і вирішили зробити крок у бік спортивного харчування, переслідують саме цю мету. Так, вони зупиняють свій вибір на добавках для спалювання жиру.

Тут вважаю за необхідне зробити маленький відступ і дати дуже цінну пораду для початківців, так як ті трударі, з якими ми регулярно зустрічаємося на наших тренуваннях, в цьому раді, впевнений, не потребують. Отже, дорогі дівчата, будь ласка, раз і назавжди усвідомте собі, що ніколи не існувало, немає зараз і точно не буде такого чудодійного препарату, щоб можна було з’їсти таблетку, нічого не робити, і зайвий жир сам по собі випарувався.

Красива, спортивна фігура і пружне, здорове тіло – це завжди важка праця, що поєднує в собі виснажливі тренування, індивідуально підібрану дієту і, якщо забажаєте, спортивне харчування. Запам’ятайте: спортивне харчування бо і спортивне, що тільки в комплексі з регулярними фізичними вправами Ви досягнете бажаного ефекту. В іншому випадку ефект може бути зворотним.

Але повернемося до жироспалювачі. В принципі, всі препарати для жінок подібного роду можна розділити на три види: термогенние, ліпотропні і блокують. На відміну від аналогічних препаратів для чоловіків, добавки для дівчат містять більш м’які, делікатні компоненти, здебільшого натуральні. Почнемо з перших:

  • Як випливає з назви, вони підвищують температуру тіла. За рахунок цього, прискорюючи метаболізм, даний вид добавок спалює заважає Вам жир. Раз прискорюється метаболізм, то, відповідно, підвищується рівень витривалості і працездатності. Досягається цей ефект завдяки вмісту синефрин, кофеїну, гуарану, витяжці з кайенского перцю, екстракт зеленого чаю і багатьох інших. Прийом таких добавок здійснюється 2 рази на день – вранці і ввечері. Перший раз – за 30хв. до сніданку, другий – за 30хв. до тренування.

  • Далі – ліпотропні схуднення, значно прискорюють розпад жирів, що стабілізують рівень гормону інсуліну і стимулюють роботу печінки. Достовірно відомо, що препарати цього виду зовсім виключають які-небудь побічні ефекти. Приймати їх слід за тією ж схемою, що і попередні.

  • Блокатори жиру та вуглеводів слід приймати не частіше 1 разу в день, при цьому стежити, щоб їжа не була жирною, так як існує ймовірність того, що заробите розлад кишечника. Такі добавки містять екстракти білої і червоної квасолі, гарцинії та ін.

Безумовно, є й інші види жиросжигающих препаратів. Є навіть більш ефективні, містять елементи різної функціональності і напрями дії, аж до вітамінних комплексів. Однак тут є ризик гострої алергічної реакції. А так як Ваш анамнез мені не знайомий, рекомендувати подібні спортивні добавки, я не наважуюся.

Особисто я звертаю Вашу увагу на л-карнітин. Це амінокислота, яка в боротьбі із зайвою жиром надасть Вам неоціненну допомогу. Ідеальний, на мій погляд, вибір – містять цей елемент спеціальні напої. Так Ви зможете втамовувати спрагу в процесі інтенсивного тренінгу, завдаючи подвійний, смертельний удар по жировим відкладенням.

Протеїн також може виявитися дуже до речі при схудненні. По секрету скажу, що цей варіант підходить навіть для лентяек, які не хочуть напружуватися і потіти в тренажерному залі. Ними Ви можете замінити один з щоденних прийомів їжі, наприклад, сніданок. Поступивши таким чином, Ви виключаєте калорії, при тому що необхідні білки не тільки залишаються, але навіть збільшуються. Тому все ж, повірте, набагато краще буде давати собі фізичні навантаження, щоб отримані білки пішли за призначенням – в м’язи.
Ну що ж, з спаленням жиру, сподіваюся, все зрозуміло. Поговоримо тепер про збільшення м’язової маси.

Для росту м’язів

Тут давайте спершу уточнимо, чого Ви хочете досягти: чи хочете Ви залишитися в колишньому вазі, надавши звабливу, апетитну округленность, спокусливість своїми формами чи є необхідність дійсно набрати масу.

Для обох випадків є різні набори, комплекси спортивного харчування, але, я вважаю, Вам слід розібратися, на що саме слід робити ставку, переслідуючи ту чи іншу мету.
Якщо перший варіант, то, знову ж таки, зробіть ставку на протеїн. Приймаючи його за 100г в день, Ви істотно прискорюєте процес відновлення м’язів і покращуєте їх зростання, зовсім виключаючи будь-які натяки на жирові відкладення.

Якщо варіант два, то вибирайте гейнери. Що це? Це набори протеїнів і вуглеводів в різній пропорції.

Є такі, де переважають вуглеводи, є – де протеїни. Вибір слід робити, ґрунтуючись на індивідуальних особливостях Вашого організму. Вуглеводи тут спрямовані на швидке відновлення після тренування, протеїни ж – на збільшення м’язової маси. Для дівчат, я впевнений, 100г гейнера в день буде достатньо.

Однак, як ми знаємо, вуглеводи можуть сприяти не тільки фізичного відновлення, але і располнению. Тому, якщо Ви відчуваєте подібний вплив, замініть їх на амінокислоти. Вони, хоч і повільніше, але також сприяють відновним процесам, прискорюючи обмін речовин у Вашому організмі.

Якщо Ви вже набрали ту м’язову масу, до якої прагнули, і тепер хочете максимально підкреслити свої досягнення і переваги, і Вам необхідно, поєднання до тренувань, спортивне харчування для рельєфу, я теж зможу Вам допомогти. Це значить, Вам потрібна «сушка». Правильно?

Для рельєфу

Тут необхідне поєднання декількох продуктів спортивного харчування. Існують різні набори, але я рекомендую більш м’який. Отже, для сушіння тіла Вам знадобляться:

  • Жиросжигающие добавки. Рекомендую тут зупинити свій вибір або на термогенних, або на ліпотропних – вирішувати Вам;
  • Без вітамінно-мінерального комплексу не обійтися. До речі, настійно рекомендую включати його при схудненні, жироспалюванні взагалі – не тільки при сушінні;
  • Амінокислоти ВСАА. Від них нам треба не тільки прискорення метаболізму і, як наслідок, прискорення процесу розпаду жирів, але і захист м’язів.
  • Природно, протеїн. Він збереже Вашу мускулатуру, напрацьовану з великими труднощами, адже при схудненні м’язова маса також втрачає в об’ємі.

На цьому все. Яким видам протеїнів (сироватковим, изолятам) віддавати перевагу – багато в чому залежить від особливостей Вашого організму. Краще всього, перш ніж приступати до прийому спортивного харчування, проконсультуйтеся з Вашим лікарем і досвідченим тренером з бодібілдингу.

Для новачків раджу починати займатися, використовуючи ресурси свого організму. І лише повністю пізнавши їх, починати приймати спортивні добавки. Але починати з мінімальних доз, щоб, знову ж таки, досконально розібратися і зрозуміти чиниться ними вплив на Ваш організм.

У будь-якому випадку, додавайте до будь-якого елементу спортивного харчування, в першу чергу, вітамінно-мінеральний комплекс.

По-друге – амінокислоти. Чи Ви худнете, і вітаміни буквально вимиваються з Вашого організму, то набрати м’язову масу, витрачаючи їх кінськими дозами під час інтенсивного тренінгу – так чи інакше вони залишають Ваше тіло, а значить треба поповнювати. Амінокислоти ж – найкращий помічник спортсмена, так як прискорення метаболізму суттєво додає енергії. Абсолютно всі набори спортивного харчування містять те й інше. Ми не будемо винятком.

Ознайомитися більш детально з переліком якісного спортивного харчування можна у магазині Activizm.

На цьому я з Вами прощаюся, але ненадовго, так як попереду нас чекають цікаві зустрічі, розмови і, звичайно ж, тренування.

Олександр Білий